Защо? Жените винаги така правите. Е, да много често мъжете са... сме де повърхностни. И под повърхностни разбирай първото ни впечатление да е от гърдите и задника. Имам един приятел, когото силно ненавиждам в това отношение - гледа седалището на жените единствено!
Аз лично когато видя някоя жена/момиче първото което ме привлича е външният вид - дрехите, косата, гримът.
Дрехите - не обичам да са "привлекателни" т.е. къси полички, потничета и тем подобни(е, май е невъзможно по това време на годината но...). Все пак лесната жертва "не е сладка", ако се сещате какво имам в предвид. Трябва да съществува моментътна завоеванието. Може би за това предпочитам кожени дрехи, не прилепнали към тялото. Харесвам панталони "чарлстон". И все пак ми е трудно да опиша перфектно облечената жена.
Косата - във всички случаи е различно. Но не някакъв буламач - синьо, зелено, червено... т.е. не ярък цвят. Предпочитам сива коса, пред ярко руса. Естествено трябва да е чиста, подредена. В редки случаи - "рошава". Сещате се. Къдрава, бухнала много коса - също ми харесва. Към цвят предпочитание нямам - това е повърхностно.
Гримът - Основна част от ежедневието на нежният пол - ненавиждам го. Трябва да е в минимални количества. Възможно най-малко. Когато си подчертаеш очите(или каквото там) в тъмно черно първата асоциация - курва. Ето за това не харесвам многото грим, а само нужният грим.
След като видя тези три основни фактора пристъпвам към по-дребнавите неща. Очите, походката, дъхът, държанието, и др.
За очите ще спомена едно изречение - обожавам сини очи! зелени по-малко, но сини........ Естествено това оси е само мое мнение, а и не може да се променя от вас си(е, сега лещи...).
Най-накрая идват и последните фактори - "заоблеността" - гърди, седалище, тегло.
Естествено теглото е най-важно. Макар, че аз лично си падам по най-кльощавите възможни жени....:)
Цицките, както си се изразила са по-маловажни. Задникът - също. Това е от мен и все пак е мое мнение.
Barзa! Barзa!
|