Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Сталин влезе във фазанови  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 14:25



Ще помоля нинджата, която ме преследва навсякъде с цел да ми запуши устата, да си гледа доматите и да ме остави на мира.

Аз продължавам да настоявам, че т.нар. ВИП-статус ми бе отнет несправедливо и без никаква основателна причина – нито съм флъдил, нито съм тролил.

Просто не му харесва, че споделям старата мъдрост – рибата се вмирисва откъм главата.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 15:43







Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 17:18



В Ада, на една стена с големи букви пише,- " Тук е Така ! "

И в Рая, на една стена пише, с големи букви " Тук е Така ! " Убеден съм че е така




Еми и аз съм нулиран, ма тарикат мъж не писка



Тема Re: За ей този господин става въпрос... [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 18:05



Звучиш ми "реабилитиран", според мен скоро ще получиш амнистия за добро поведение.

Редактирано от Nuke Dukem на 28.03.16 18:11.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 18:33



Звучиш ми "реабилитиран", според мен скоро ще получиш амнистия за добро поведение.


Еми, не търся вината само в другите, и аз съм ена дрисня





Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 18:40



Споко колеги...: )))) Да ни е честито светлото и неопетнено с минало бъдеще на занулирани... : )))
Що се нервиш бе...голИм праЗ като шефа се развихри... : ))))



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 18:41



Еми, не търся вината само в другите, и аз съм ена дрисня

Така-така... А ценностите на партята споделяш ли?

Абе, дай да си говорим като затворниците каквито сме... Теб за какво те вкараха в панделата, пардон, баннаха?



Мен за недоразвит култ към личността свята и за осмиване на партията народна.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: tirtirlin]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 18:41



мииии...че то човещинка бе!... : ))))



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Sheilla]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 18:52



Така те искам, колежке... Само мед и масло да ти капе от устата.



Не се нервя, даже най-учтиво каня всички останали баннати (Джъмби, nbb и Уника Дона, примерно) да си похортуваме тук, като наказани в ъгъла.

Споко, имате си черна овчица в мое лице, вас съвсем скоро ще ви пуснат от виртуалната пандела. Звездите ми го говорят.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 18:55



Абе, дай да си говорим като затворниците каквито сме... Теб за какво те вкараха в панделата, пардон, баннаха?

Пиянството на един народ ! Съставено е от пиянството на отделните индивиди.

Киро не е прост, мож да има кофти зодия пък, или пък е твърде емоционален, от отрицателният спектър по скалата на емоциите. Определено в казармата имаше по противни старшини. Ся кво, да се правя на малтретиран мъченик ли. Карцера си е карцер,- виноват ! и не се брои за служба.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 19:11



Мииии разбира се...този свят е за усмивки... : )))
Амаааа аз не искам ВИП...никога не съм се чувствала випаджийка...: )) А който иска да си пишем ще ме намери...който не иска няма..и така! Свят широк!
Ноооо продължавам да не разбирам...защо толкова много се държи да се възпитава в хората робската психика. Значи...има Господар и кажеш ли му нещо на криво и аут, а може нито едно правило да не си нарушил...нооооо трябва робияяя...срещу Господар не се скача.
Смешка!
Та Киро да си държи ВИП-а, не му го искам....



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 19:19



То, по начало никой не е прост, но ставаше въпрос за "диктатурата" и за въображаемите "дисиденти", не толкова за това дали се правим на мъченици или не.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Sheilla]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 19:28



Ноооо продължавам да не разбирам...защо толкова много се държи да се възпитава в хората робската психика. Значи...има Господар и кажеш ли му нещо на криво и аут, а може нито едно правило да не си нарушил...нооооо трябва робияяя...срещу Господар не се скача.
Смешка!


Защото ВИП-ът се гордее със своята "диктатура", той благоговее пред нея. Ако не се кланяш на "Божията воля" – анатема!

Аз предлагам да се издигне виртуален монумент на нашия лидер! Леко приведен, берящ огромните си домати – манна небесна!





Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 21:01




Оооо безсмислени битки и войни не водя...написах пост, за който знаех че ще ме занулят, поех си отговорността за това и нещата приключиха. А поста го написах с една единствена цел....ако може Киро да се замисли, а ако не може или не иска..няма проблем!
Тааа...колеги, драма няма!... : ))) За мен де...

пп...еее стига де...земеделието си е хубаво нещо...а пък доматите са си вкусен зеленчук... : ))) Аз също си имам градинка...и се надявам тази година да имам повече време за нея.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Sheilla]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 22:16



Да бе, така е, аз идвам от Марс и домат досега не съм ял още.

Аз пък, когато писах, че причината в драмите е сезонната буря в хормоните, изобщо не очаквах да ми занулят регистрацията.

Ама какво да се прави... It came from above. Зевс мята светкавици!





Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Sheilla]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 22:18



Не разграничавате достолепието на личността,от достолепието на длъжността, Достолепието на длъжността,е градивна част от достолепието на системата. И това го пиша не да лижа гъза на Киро, ако трябва ми заплати за постингите осем години, двайсчетири часа домати трабва да бере, и през половин час с шише ракия да тича. Готин е Киро, ма лесно се връзва, лесно се запенява,чак не е интересно, но е добър човек, ако се давите,точно те ще ви спасят,лошите.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 22:28



Въпроса с доматите е сериозен въпрос. За първа година мисля да ползвам мембрана против плевелите. И като световно непризнат поет, мога да кажа за земеделието, - но вие не знаете, как се мъчиме здравата! и не за парите, и не за славата ! само със мисъл, само със чувсто, само така се създава,.....



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 22:37



Мииии...знам ли те от къде идваш..а аз ти говорех за домат от собствена градинка... : )))
Хаха..миии така е като се занимаваш с хормони и драми...аз чуя ли думата драма и студени тръпки ме полазват... : ))) А пък и Зевс толкова светкавици е мятал по мен..та една повече или по-малко..не ми е проблем...чаках си я!... : ))))
А знаеш ли от какво се впечатлих наскоро...от един пич...учител на дъщеря ми. Та вдигнал пича една девойка, а тя бъкел не знае...не е учила..и той вместо да вика и да и се кара и написал 6. Всички останали изумени...целия клас.. а той само казал..ми нека и тежи незаслужената 6-ца, докато си я заслужи. И познай следващия път...това девойче по желание на дъската и си заслужило 6-цата.
Възхищавам се на такива хора..и на нестандартното им мислене...и най-вече че са проумели, че с лошо и с наказания нищо не става...губиш човека!
Та Киро си играе в момента....нооо ще си "плати" за това. Човешкия фактор е най-важен, не правилата...ноооо той си знае! Загубиш ли човека...всичко отива по дяволите... : )



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: tirtirlin]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано28.03.16 22:43



Ти пък къде отиде...къде съм коментирала лош ли е Киро или добър... : ))))
Както и да е...не ми се говори повече за Киро...написах каквото имаше и това е...



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 23:07



Баба ми имаше домати в двора, нищо особено, съвсем първобитна лехичка с колци от черешата. Малък добив, но с превъзходни вкусови (и хранителни, предполагам) качества.

Та, и аз не съм расъл в саксия ми е мисълта.

Иначе не знаех че има такива мембрани, досега винаги съм плевял с мотичката. Какво представлява тази мембрана?



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 23:20



Бихме могли да оценим какви герои са нашите баби,когато самите ние сме вече дядовци,и това е само възможност.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Sheilla]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 23:21



Виж сега, за него (а и за останалите) аз може да не съм загуба, но той мен (а може би и други хора) ме е загубил още много отдавна с подигравките си на мой гръб...

За никого не би било приятно да бъде унизяван публично, още повече от човек, чието решение определя дали биваш тотално изолиран от групата да си говориш сам.

Относно този учител, за съжаление твърде рядък екземпляр... Повечето са точно диктатори в мозъка на костите си, и вместо да стимулират подрастващия мозък , се опитват да издевателстват над него под някаква форма.

Системата не прощава.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 23:30



Хаха, аз никога няма да стана дядо, но определено оценявам героизма на все още (Бог да я пази) живата ми баба.

То, в днешно време да си пенсионер с внуци е донякъде и привилегия, не само тежки старини.

Може Киро да е велик, но чак кретен още не съм станал, това ми е мисълта.

Лека.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано29.03.16 00:50



Ако си в системата!... Индивидуалността няма система...има свобода на избор...
Амааааааа това са тежки теми...
Лека.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614 (непознат )
Публикувано29.03.16 21:22



Докат четях кои са изгонените, стигнах до триртрирлин и се идосах. Чаках го да ми отговори в ена тема за сондиране щото. И им рекнах, че затова хората отиват на фезбук, щото там не се лашка някое лабаво оръдие дето те премаже на мачтата като дойде буря.

Тъпото, че като го чета сега триртлин ме хваща яд че се обадих зарди него, по-добре за уникалната да се бях обадил. Още по-тъпото, че май Киро му беше през дедовия за мойте размишления, но онзи който ми даде достъп до 40-50 се стресна данби Киро да прочете, да се разлюти и да му се скара че ме пуснал там, та той сякаш ме премахна.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: h1685614]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано30.03.16 17:57



Докат четях кои са изгонените, стигнах до триртрирлин и се идосах. Чаках го да ми отговори в ена тема за сондиране щото. И им рекнах, че затова хората отиват на фезбук, щото там не се лашка някое лабаво оръдие дето те премаже на мачтата като дойде буря.

Тъпото, че като го чета сега триртлин ме хваща яд че се обадих зарди него, по-добре за уникалната да се бях обадил


Що бе, кво съм те разочаровал ? Питай за сондирането, хоби ми е от малък.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614 (непознат )
Публикувано30.03.16 20:45



Къде отива пръстта на разбрах, уплътнява се встрани ли? Но пък бургията сякаш е куха и отворена отпред, значи в нея влиза пръст, а на друго видео видях да наливат нещо, вода вероятно, но пак не вадят разпробития материал.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: h1685614]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано30.03.16 21:54



Различните породи се държат различно.Глината се збива в ударника, и се чопли оттам. Има и елегантно решение за глина, при което пластмасова тънкостенна ампула,имайки челна периферия, се влага в ударника, и сбитата глина се отделя наведнъж, заедно с този пластмасов патрон в който се сбива.Ще има втори постинг,понеже има още. Генерал Ромел е ползвал метода в Северна Африка, ползвайки армейски джип, сваляйки едната гума, и раздвоявайки спирачната система. Драго е, че техниката те вълнува.



Тема Продължениенови [re: tirtirlin]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано31.03.16 14:46



Този метод е на 4000 години казват.Отделно казват, че древните китайци, навързвъйка бамбукови пръчки, така стигнали 1000 метра. Звучи ми малко невероятно, но така пише в учебниците.

Това е най нискобюджетният метод, който е и най бавноходен. Интересно, че колкото към по твърди породи се отива, толкова предимствата на другите методи избледняват.
Всъщност,удряне се използва и при по ефективните методи, просто ударникът е пневматичен и е долу, а въздухът изкарва шлама. Относно отклонението по вертикала,този също е най неконтролиран, колкото е по къс стерженът, ударникът, който пада гравитационно, толкова отворът по побягва на някъде си, което за дълбочини до 50 метра не е съществено.

Вода се сипва, за да е по "дашна" скалата, шупнала. Отделно, шламът добива консистенцията на разбито кисело мляко, и се вади с една тръпа, с клапа отдолу.


Ето изоставен ударник в Тексас










Тема Re: Продължениенови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614 (непознат )
Публикувано31.03.16 22:58



Това е много добър материал за едно пиянство, историята за джипа ми легна на душата. Нищо не разбирам от геоложки работи, като малък щяха ме утрепят едни шашки, бяха ги наслагали в полята да ги гърмят, не знам какво изследваха с тия взривове. Ходих да събирам кабели след тях, шарени кабели, без пари, оставят ги там. Попаднах на неизгърмяна серия, тоест, очевидно можеха да я гръмнат всеки момент и минута по-късно се оказах прав.

Много добри описателни способности, точно колкото ти трябва за да довършиш картината в главата си. Харесва ми че не позволяваш на читателя да се омързеливи и само да гълта. Наздраве.



Тема Re: Продължениенови [re: h1685614]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано31.03.16 23:26



ДПШ се казва кабела.Взривните вещества биват иницииращи, бризантни, и тласкателни.Мога да разширя темата, но всезнайковците дразнят обществото. Едно живо дървоз колкото му диаметъра в сантиметри, толкова навивки ДПШ ,и дървото е отрязано. Не че знам много, хората не знаят, щото не ги е гъдел. Киро е гаден, няма цвят, противен е, ма го е гъдел, откъм познание, без цици, въпреки бухналият трибуквеник.Мислех тема за цветовете на кварките, и други неясни за мен простотии,спин,полуспин, и за хората се замислих, и лафа,- тоя не е моя кръвна група. И за конформизма,стадното чувство, и изобщо замислих се, ма се уморих и избягах от мисленето, щото съм тарикат,и мисля само ако е лесно.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано03.04.16 20:22



Споки, едва ли те преследва. Катчели не знаеш, че кат влезе в неразположение и се развихря с разни списъци и тефтери....

Ето и аз гледам вече не мога да пиша там, а не бях писал цялата минала седмица. Тоест не съм се карал с никой, щото няма как да се скарам, като не съм писал, нали....



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: lvony333]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано04.04.16 10:22



За същото, за което банна мен, себе си трябваше да е баннал отдавна.

Както и да е, да лапа и да се потапя (негово лафче).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.