Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 23.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 23:20



Бихме могли да оценим какви герои са нашите баби,когато самите ние сме вече дядовци,и това е само възможност.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Sheilla]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 23:21



Виж сега, за него (а и за останалите) аз може да не съм загуба, но той мен (а може би и други хора) ме е загубил още много отдавна с подигравките си на мой гръб...

За никого не би било приятно да бъде унизяван публично, още повече от човек, чието решение определя дали биваш тотално изолиран от групата да си говориш сам.

Относно този учител, за съжаление твърде рядък екземпляр... Повечето са точно диктатори в мозъка на костите си, и вместо да стимулират подрастващия мозък , се опитват да издевателстват над него под някаква форма.

Системата не прощава.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.03.16 23:30



Хаха, аз никога няма да стана дядо, но определено оценявам героизма на все още (Бог да я пази) живата ми баба.

То, в днешно време да си пенсионер с внуци е донякъде и привилегия, не само тежки старини.

Може Киро да е велик, но чак кретен още не съм станал, това ми е мисълта.

Лека.



Тема Re: Сталин влезе във фазанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Sheilla (непознат)
Публикувано29.03.16 00:50



Ако си в системата!... Индивидуалността няма система...има свобода на избор...
Амааааааа това са тежки теми...
Лека.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614 (непознат )
Публикувано29.03.16 21:22



Докат четях кои са изгонените, стигнах до триртрирлин и се идосах. Чаках го да ми отговори в ена тема за сондиране щото. И им рекнах, че затова хората отиват на фезбук, щото там не се лашка някое лабаво оръдие дето те премаже на мачтата като дойде буря.

Тъпото, че като го чета сега триртлин ме хваща яд че се обадих зарди него, по-добре за уникалната да се бях обадил. Още по-тъпото, че май Киро му беше през дедовия за мойте размишления, но онзи който ми даде достъп до 40-50 се стресна данби Киро да прочете, да се разлюти и да му се скара че ме пуснал там, та той сякаш ме премахна.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: h1685614]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано30.03.16 17:57



Докат четях кои са изгонените, стигнах до триртрирлин и се идосах. Чаках го да ми отговори в ена тема за сондиране щото. И им рекнах, че затова хората отиват на фезбук, щото там не се лашка някое лабаво оръдие дето те премаже на мачтата като дойде буря.

Тъпото, че като го чета сега триртлин ме хваща яд че се обадих зарди него, по-добре за уникалната да се бях обадил


Що бе, кво съм те разочаровал ? Питай за сондирането, хоби ми е от малък.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614 (непознат )
Публикувано30.03.16 20:45



Къде отива пръстта на разбрах, уплътнява се встрани ли? Но пък бургията сякаш е куха и отворена отпред, значи в нея влиза пръст, а на друго видео видях да наливат нещо, вода вероятно, но пак не вадят разпробития материал.



Тема Re: За ей този господин става въпрос...нови [re: h1685614]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано30.03.16 21:54



Различните породи се държат различно.Глината се збива в ударника, и се чопли оттам. Има и елегантно решение за глина, при което пластмасова тънкостенна ампула,имайки челна периферия, се влага в ударника, и сбитата глина се отделя наведнъж, заедно с този пластмасов патрон в който се сбива.Ще има втори постинг,понеже има още. Генерал Ромел е ползвал метода в Северна Африка, ползвайки армейски джип, сваляйки едната гума, и раздвоявайки спирачната система. Драго е, че техниката те вълнува.



Тема Продължениенови [re: tirtirlin]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано31.03.16 14:46



Този метод е на 4000 години казват.Отделно казват, че древните китайци, навързвъйка бамбукови пръчки, така стигнали 1000 метра. Звучи ми малко невероятно, но така пише в учебниците.

Това е най нискобюджетният метод, който е и най бавноходен. Интересно, че колкото към по твърди породи се отива, толкова предимствата на другите методи избледняват.
Всъщност,удряне се използва и при по ефективните методи, просто ударникът е пневматичен и е долу, а въздухът изкарва шлама. Относно отклонението по вертикала,този също е най неконтролиран, колкото е по къс стерженът, ударникът, който пада гравитационно, толкова отворът по побягва на някъде си, което за дълбочини до 50 метра не е съществено.

Вода се сипва, за да е по "дашна" скалата, шупнала. Отделно, шламът добива консистенцията на разбито кисело мляко, и се вади с една тръпа, с клапа отдолу.


Ето изоставен ударник в Тексас










Тема Re: Продължениенови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614 (непознат )
Публикувано31.03.16 22:58



Това е много добър материал за едно пиянство, историята за джипа ми легна на душата. Нищо не разбирам от геоложки работи, като малък щяха ме утрепят едни шашки, бяха ги наслагали в полята да ги гърмят, не знам какво изследваха с тия взривове. Ходих да събирам кабели след тях, шарени кабели, без пари, оставят ги там. Попаднах на неизгърмяна серия, тоест, очевидно можеха да я гръмнат всеки момент и минута по-късно се оказах прав.

Много добри описателни способности, точно колкото ти трябва за да довършиш картината в главата си. Харесва ми че не позволяваш на читателя да се омързеливи и само да гълта. Наздраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.