Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: pegasus®]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано17.09.08 16:32



?



truth and logic are relative

Тема Re: измами и заблуди на телекомите [re: astra7]  
Автор Heath-Hunter (непознат )
Публикувано23.09.08 18:14



Много общо и напосоки казано, а пък изакано в темата за Вивател...
Защо ми се струва, че нарочно нагнетяваш отрицателна нагласа към оператора без никакви конкретни оплаквания и аргументи?



Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: Heath-Hunter]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано23.09.08 18:43



всички мобилни оператори са големи страхотни мошеници... точка по въпроса





Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: Heath-Hunter]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано24.09.08 17:17



явно си нов тук.

и още не разпознаваш веселяците, които минават, за да попровокират малко и да се порадват.

нищо сериозно.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: astra7]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано24.09.08 20:01



Като вземат да излизат такива сълзливи и сополиви теми, все питам, но никой не ми дава смислен отговор. А именно - как така успявате да направите 50-100-150 лева сметчица, без да се усетите?

Вижда ми се адски чудно наистина. За тая цел просто си има кредитни лимити. Освен това операторите за удобство са въвели номера, на които да се обаждаш и да си проверяш сметка, минути, кредитни лимити и т.н.

И втори въпрос - защо мен досега никой не ме е лъгал? Имам чувството, че голяма част от т.нар. абонати са чиста проба параноици. Да не ги наричам с други думи..

Единственото ми оплакване за 10 години (че и повече) употреба на мобилна техника и услуги в България е че М-Тел ми влачеше сметките за роуминг по 4-5-6 месеца, което ми се струваше нереално. За щастие с тая фирма вече нямам взимане-даване. Използвам Глобул и Вивател. И като изключим гадното качество на връзките при Глобул, всичко друго е наред с двата оператора. Достатъчно коректни и отзивчиви са..

Иначе си доста незапознат гледам. В блажения Запад също има тарифи и тарифи, които повярвай ми понякога не са никак евтини. За сметка на това ти таксуват входящи смс-и и минутите над лимита са в състояние да ти докарат остро стомашно-чревно разстройство, придружено с изброяване на роднини до девето коляно



Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано24.09.08 20:07



има хиляди които са измамени и аз пиша заради тях, да ги подкрепя по някакъв начин, нали така:) ок?





Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: astra7]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано24.09.08 21:17



Раздваш го спикър демек, така ли?

Изразяваш гласът на стотиците хиляди измамени



Ехх, симпатяги. Зададох въпроси и на нито един от тях не получих отговор. И съм сигурен, че няма да получа.

И пак ти казвам - вече не сме 1998-а, а 2008-а. Почти 2009-та



Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано24.09.08 21:22



не се притеснявай... ще дойде денят когато ще те измамят и прецакат, но до тогава ще трябва да имаш търпение и..... дано се оттървеш





Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: astra7]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.09.08 21:53



Мен не могат да ме измамят. Щото не държа да мина тънко. То нали се сещаш - шараните се ловят на червейчета. Ако не си падаш по тънкото, няма как да те измамят.
В смисъл - като съм на предплатена - могат да ми гепят колкото има в картата - а това е сума която предварително съм прежалил.

Bеer? Mоre?




Тема Re: измами и заблуди на телекомитенови [re: bira_more]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано24.09.08 21:59



ok..... но докато има монополисти ще е все така и най-вече ще е добре да не са ни навик разговорите по телефона




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.