Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 10.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Advokata na Karnejaнови  
АвторDlVA-ta (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 17:38



Znaete li koi ste e skoro vreme advokat na Karneja?Otgovora e jena mu!!Skoro dasterichkata mu Berolina se e hvalila na prijtelkite si che maika i veche e advokatka!!V tova njma nisto locho vsastnost no drugoto e interesno malkoto momichenze se e hvalilo s vrazkite na basta si s direktora na polizijata i kak sastija direktor pomognal mnogo na maika i da stane advokatka!I tova dojivjahme dezata na hora za koito znaem che ne sa sveta voda nenapita da se hvaljat pred sauchenichkite che bstite im sa edva li ne 1 prijteli na tezi koito trjbva da gi kontrolirat.Tova mi napomnja za edna druga novoipechena advokatka kojato ako ne beche Peicho Iovev edva li steshe da vzeme i 1 izpit.no sega e veche v negovata kantora.Tova e da si lubovniza na takav chovek ima si i predimstva no momicheto ne e vinovno daje ja [pozdravjavam che e uspjala da stane advokatka vapreki che az lichno nikoga njma da polzvam uslugite i!



Тема Re: Advokata na Karnejaнови [re: DlVA-ta]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 20:07



странно ,че при толкова други важни теми обръщаш изключително внимание
на карнея? или го познаваш много добре и завиждаш за нещо или не го позна ваш въобще.Той сигурно не такъв злодей,за какъвто го представяш .
Виж за другите имаш право.Пиши повече за тях,ако имаш информация. Например за Явор мелничаря,кога завърши средно образование и къде,кога взе диплома за висше образование? защо се раздели с дъщерята на Ана Миленкова? от кога е близък приятел на Нончев? с какво се е занимав
ал преди да забогатее? вярно ли е че е крадец на коли?вярно ли е у,чие като се напие/бързо го хващало/ гонел и биел с пистолета си?Защо мерцедеса му е
със синя лампа? и т.н Вищ за ентера си права,но го правя по навик,така че не ми забелязвай,по-лесно ми е така.



Тема Re: Мая [re: мaя]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано06.09.04 20:55



Не ти ли омръзна да постваш едни и същи неща и да симулираш интерес към тях като си сменяш никовете? И въобще къде на теб конкретно ти влиза кой как е станал адвокат и кой как си е спечелил парите? От твоя вой във форума нито на първите ще им отнемат тапиите, нито на вторите ще им намалеят банковите сметки. Само ти ще прибавиш още 2 диоптъра от това висене пред компютъра.

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: DIVA-taнови [re: DlVA-ta]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано06.09.04 20:57



Много станахме дивите в Сс. Можем и дружество да си основем

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Маянови [re: DlVA_]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 21:53



не съъм искала да те обидя,на мен лично нито тапиите ме интересуват нито сметките им.Имам си едното и другото.Някой път мога да ти пусна нещо на ай це кю то,явно не си кофти човек,но не бива да се заяждаш.



Тема Re: Маянови [re: мaя]  
Авторpodiviala (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 23:31



"Boje,kolko zloba ima vav tozi grad,boje"- bi kazal Mokanina,ako vleze v klub Silistra.



Тема Re: Advokata na Karnejaнови [re: DlVA-ta]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано08.09.04 10:41




Винаги съм мечтал да гледам „как го правят две жени” .

DIVA_ е права , регистрирайте се и давайте . Кев ви Карнея ,кев ви Явор ,дори и сами да си пишете диалога….стига да е интересен.

Знам , че всички много ни боли от това какво става и Силистра , ако някой има идея какво да се направи…да казва . Ако е разумна аз лично ще я подкрепя , / с цялото си тяло разбира се/.



Тема Re: podivialaнови [re: podiviala]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано08.09.04 19:54



И аз това си повтарям откак започна да се изсипва тоз бълвоч . Ама добре, че поне Моканина не е жив, щото представяш ли си Мая и сие какво досие щяха да му спретнат

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Advokata na Karnejaнови [re: po_debeliq]  
АвторHe4oBeK (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 21:38



Ami az imam ideq :) kato na4alo ti da se iznesesh i mnogo po-dobre shte e za grada. Eto imash vuzmojnost da pomognesh na grada debel. Kolkoto si po-dale4 tolkova po-dobre shte e za Silistra, v smisul edin bokluk po-malko :) Haide dai pak nqkoq nova tema ili ideq, neshto lqtoto si se otpusnal, napravo razplul :)
N E K A D U R N I C I




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.