Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Тема Еконт в Елховонови  
Автор Дeби (непознат )
Публикувано20.02.09 11:38



Какво ще кажете за офиса на Еконт в Елхово и за неговата слежителка Иванка Кръстева?Налагало ми се е няколко пъти да ходя да си получавам пратките и винаги изпадам в ужас щом ме погледне тази жена,чувството е ,че като чели всеки момент ще ме застреля,груба е и ужасно невъзпитана.
Просто се чудя на тези нейни шефове как все още я държат,та тя буквално си прогонва клиентите само с поглед.



Тема Re: Еконт в Елховонови [re: Дeби]  
Автор Дeби (непознат )
Публикувано24.02.09 08:11



А пропуснах да отбележа,че си позволява да отваря и разглежда личните пратки на хората и после ги запечатва,все едно никой не ги е пипал.
Това съм го виждала с очите си и се чудя,що за наглост е това и кой и дава правото дапревишава правата си?



Тема Re: Еконт в Елховонови [re: Дeби]  
Автор Virosss (Андон Иванов)
Публикувано24.02.09 13:06



Всъщност не ми се е налагало да приемам пратки чрез еконт и нямам кой знае какви наблюдения върху проблема. Жената за която говориш, съм я виждал и не ми е направило впечатление да гледа лошо. Другият път я попитай защо те гледа така, вероятно тя ще ти обясни най-добре ;) Аз така правя ;) Относно пратките, мисля, че може и да има такива права, но вероятно се свеждат до това да видят да не би да е нещо нелегално и това по принцип мисля трябва да става чрез 2-ро лице, тоест пред теб да разпечата колета и да го разгледа, но все пак не съм сигурен в това, може и да греша. Мисля, че тук е момента и да се оплача от услугите на една др. наша служба - Пощата на гр. Елхово. Става за 3-ти път не ми пристигат изпратени пратки от чужбина. След като се позаинтересувах в пощата се оправдават, че просто не са получавали такива прадки, но имам едно съмнение, че просто някой от службите си ги прибира, понеже в повечето случаи са подаръци от една игра и са малки като обем. :( Писах на хората от играта и те ме уведомиха, че са изпратени и да попитам в пощенската служба... и до там. Малко вероятно е наистина да не пристигат, понеже братовчед ми има позната в пощата и е получавал всичките си изпратени награди... но вероятно понеже има познати там :(



Тема Re: Еконт в Елхово [re: Дeби]  
Автор silvito11 (непознат )
Публикувано24.02.09 21:24



От дълго време позлвам услугите на тази куриерска фирма и досега съм нямала никакви проблеми нито с жената нито с пратките.Незнам защо казвате че ви гледа лошо...може проблема да е във вас.А относно пратките явно сте доста некомпетентна в тази област защото няма как да отвори пратката и да я запечата по същия начин нали ще се скъса плика или там в каквото е била сложена.А и след като сте толкова недоволна от тази фирма и изцяло от облужването защо продължавате да ползвате услугите им... :)
Но това все пак си е мое мнение...но вместо да плюете колко много не ви харесва просто сменете фирмата и готово.



Тема hehнови [re: Дeби]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано24.02.09 22:04



знам една Деби, беше гадже на един фазан, Бай Гати, а през '90 май се омъжи за един ленчок. Беше готина мадама.





Тема Re: Еконт в Елховонови [re: Дeби]  
Автор petterd (непознат )
Публикувано27.02.09 23:22



"Какво ще кажете за офиса на Еконт в Елхово и за неговата слежителка Иванка Кръстева?"

Теб по скоро май те интересува мнението на хората за Иванка Кръстева от колкото за услугата предлагана от Еконт... Поредната тема, която ще се превърне в клюкарска. Не е ли вече време, да се спрете с тия неща?



Тема Re: Еконт в Елховонови [re: petterd]  
Автор Дa живeй! (непознат)
Публикувано27.02.09 23:58



Виж сега.......времето да спрат ще дойде.......когато му дойде времето!



Тема Re: Еконт в Елховонови [re: Дa живeй!]  
Автор MЛAДEЖЪTcPO3OBИTExaпчeтa (8====D~~~)
Публикувано08.03.09 03:59



6, 18, 45, 13, 33, 29 koqpx, lkdsaa kyoo poqjoa



Тема Re: Еконт в Елховонови [re: MЛAДEЖЪTcPO3OBИTExaп]  
Автор Sick Freak (неидентифициран)
Публикувано12.04.09 02:45



Цялата ви комплексарщина избива като дойде време да си дадете мнението за друг човек

Всичко е червено, копелета сини...


Тема Re: Еконт в Елховонови [re: petterd]  
Автор hulzzz (непознат )
Публикувано26.04.09 11:53



Мнението ми за Иванка Кръстева е че има много красива дъщеря :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.