Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 20.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови  
АвторMЪДPEЦA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 00:12



Абе толкова ли сте слепи , че кмета Киров си върши работата , а вашето БСП да си....... Бях наскоро във вашия град и останах много впечатлен с промените , които са направили управниците, а Вие сте много заблодени хора.
Да не мислите, че се управат толкова бързо нещата на стария кмет Димитров.
Човека е толкова еродиран, но какво да приказвам на шайка НЕЗНАМ КАК ДА ВИ НАРЕКА. Таковайте си го сами.................и НАСЛУКА...........

ЗА МЕН ЛИЧНО САЙТА Е НАПРАВЕН С ЦЕЛ ДА СВАЛЯТ ЧОВЕКА И УПРАВАТА, КОИТО СЕ МЪЧАТ ДА НАПРАВЯТ НЕЩО ЗА ТОЗИ ГРАД...............



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТ [re: MЪДPEЦA]  
Автор guld (непознат)
Публикувано31.05.08 08:52



Вярно е .Мисля,това са същите хора,които на изборите бяха с Петър,но след това той рязко се разграничи от тях. И правилно. Шепа недоносчета ,тайно скалапили местната структура на ГЕРБ, сакън да не се яви някои кандидат за трохите останали след този гнусен самозабравил се ,от нищото Крушевско пръкнал се, секретар ,зам. кмет и кмет, най-на края с клизма от до 5% бивш кметски вот. И ще ми говорите колко свестен бил,какво направил,какво се случило по негово време ,колко добър бил ,какъв коцкар от класа и политик,тая гнусотия. Забравихте ли,след кой дойде и как ,и какъв потоп настана след това,ама тогава да я имаше тая лаялница .Били работили комунистите,АЙ СИКТИМ БЕ! Че на погледа с мръсни инфантилни мисли към всака жена с пола, дръзнала да си търси работа,за да е в помощ на семейството си, ако викате коцкарлък,ами браво бе!!Всичката тая помия е грешно плисната за,редица майки-АМИ БРАВО БЕ,АШКУЛСУН!
Тия маниполирани,от тоз велик плужек мазен, псета това са лакеите .Днес са с един утре с друг ,те и глупостта не магат да си изкажат ,но виж за който защита няма ГНУСОТИЯ. Пък върви обяснявай после, че нямаш сестра. ЗРЕЛИЩЕ-ЗРЕЛИЩЕ ,НО ВСИЧКО СИ ИМА МЯРКА,ХАЙДЕ ХОЛЪМ. Тез ли, малки жертви си избрахте, без разбира се Катето макар че тая грозотия не знам кой би докоснал при не я нещата са на голо селско самозабравяне, за да не се е появила темата "ВЕЛИКИЯТ НАШ ВОЖД И ПОКРОВИТЕЛ НА НАРОДА НА ЕЛХОВО ДРУГАРЯ ДЕБИЛ ДИМИТРОВ".Това е главнта мишена върху който трябва да отправяте упреците си и дебилните си мисли.
А за създателите на форума - все ще продължават да си ходят с изтърканото сиво саконце,и ще чакат на мама и тати,скотове оскотели.
Виждате какви хора-създатели имаме тук.От приятели и самишленици,не са се усетили ,че ще направят услуга на ДРУГАРЯ КРУШЕВЕЦ.И ще формираме образа на ЕЛХОВЛИЯТА.ПЪЛНА ТЪПОТИЯ!
Пиша тези някалко реда,и изкам да си спомня бригадите по онуй време,макар че рано напуснах Елхово,но имам добри спомени и впечътления точно от тогава и с умиление се връщам в годината на приеманито ни в КОМСОМОЛА,да всеки от вас е бил такъв член, не се подсмихваите-при мен с не особена охота,само че припомнети си лъчезарната съща усмивка на оплютата Андонова и не мога да се сетя кога и от кога всички вие гнусливи псета се пръкнахте и свидетелствате,озлобени от самотата,нищожеството и кретенизма си, та да давате оценка и за днешната Дянка, Галка и Ивана,който и днес ви посрещат умихнати и ведри.Гювендии ли!?!? Да те са жени , но майките ви също.,но за тях кой е чувал в сламата.
ДРУГАРЮ ДИМИТРОВ,НЕ НАУЧИХТЕ ЛИ ПОНЕ ЕДИН ПРАГМАТИЧИН ВИЦ ОТ ВАШИЯТ ПРИДШЕСТВЕНИК. ИЗВАДЕТЕ НЯКОЙ ДРЕБЕН ЛЕВ И ГО ДАЙТЕ ЗА МЕМОРИАЛНА ПЛОЧА,ТА ЕЛХОВО ДА ВИ ЗАПОМНИ С НЕЩО ДОБРО.
ВЕЧНА МУ ПАМЕТ.

Редактирано от guld на 31.05.08 10:24.



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: guld]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 15:18



KEFI6 ME GULD!U TEB IMA NE6TO MNOGO INTERESNO...?PUKA TI ZA EDIN GRAD V KOITO QVNO NE JIVEE6!E AZ JIVEQ I SUM TUK!NE ME INTERESUVA KAKVO E BILO PRI DIMITROV!ISKAM DA STANE PO DOBRE ZA MOETO DETE-NARE4I ME ME4TATEL IDEALIST



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: TRUE]  
Автор guld (непознат)
Публикувано31.05.08 17:12



Напротив ,сред вас съм.Но се занимавам с неща които касаят само мен, зощото съм отвратен от нихилизма,завистта и умразното безделие на Елховлии. Контактувам в моята си област с редица хора от България и чужбина,и съм разбрал от всичките си неволи и успехи-по-добре да си краен пирфетционист и най-вече човек, пък то всичко си идва от самосебе си,за което красноречив е показателя ,че мен ме знаят повече хора отколкото аз тях. Мотивация липсва на елховлии друже. Предизвикателствства са нужни на българите,ах кокво удоволствие е превзетият връх!
А приказката за корена и дървото я знаеш,за това може би наученото извън Елхово го правим тук,колкото и неудобства да ни създава това. Макар ,че корена ми не е от тук ,но тук съм се родил и възпитавам децата си на чест, доблест, трудолубие и за това ме обучат и са неотлъчни от мен. Това е.ТАТКОВИНА!



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: guld]  
Автор guld (непознат)
Публикувано31.05.08 17:14



ПИШИ МОЛЯТЕ НА КИРИЛИЦА, НЕКА НЕ СЕ САМОУБИЖДАМЕ! ОК!



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: guld]  
Авторбнм, (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 18:06



абе ти си бил голям философ бе!да не би да си СОфокъл,а/ на нас не ни трябва филосовстване, а то4ни и конкретни действия за промяна !А пък кмета го е страх 1 да махне от тая община ,затова и неговата коалиция, която го издигна и му направи предизборната кампания ве4е го отритна защото той се изживява като велик пълководец и то без покритие!!! на това какво му викате а ?не е ли супер нахалство от негова страна да се изживява като такъв. така,4е според 89 процента от елховлии са на мнение: КМЕТА ДА СИ ХОДИ ПО ЖИВО ПО ЗДРАВО,ТАМ ОТКЪДЕТО Е ДОШЪЛ време е за НОВИ КМЕТСКИ ИЗБОРИ В ЕЛХОВО>МОМЕНТА ВЕЧЕ Е НАЗРЯЛ



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: бнм,]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 19:05



Съгласен съм, че е време за кметски избори. След като Петър Киров доказа, че е слаб кмет да не използвам точната дума некадърен. Що се отнася до дълбоките мисливни изблици на Гулд.И аз си спомням бригадите и кака Дянка. Ама не си спомням нейната усмивка. Ами си я спомням точно как бягаше до полка и обратно.За другите нямам какво да кажа, защото не ги познавам. А града върви назад. Не оспорвам твоето мнение за Димитров, да такъв беше. Но Киров и това не е . Слаба личност, слаб характер, никаква компетентност. Управлението не е игра. Управлението иска знания , умения, опит. Киров няма такъв. Дъни се непрекъснато, във всяко едно решение. Тръгнал е против всички и против всичко. Слуша съвети на гъзолизци и блюдолизци. Така няма да стигне до никъде.



Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: бнм,]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 19:06



Приятели, в този сайт е като в пустинята. Кучето си лае, кервана си върви. Нищо няма да се случи. Ние и за куче не ставаме, че като гледам взе и да не ни се лае. Тук страстите се потушиха. Стана скучно, дори започнаха да се четат и разумни мисли.





Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: бнм,]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 20:15



Кога проучваха общественото мнение за управлението на Киров, че нещо не разбрах





Тема Re: ТОВА Е НОМЕР ДА СВАЛЯТ НАИСТИНА ДОБРИЯТ КМЕТнови [re: бнм,]  
Авторyтoчнeниe (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 20:58



Колко точно са процентите

Ма нямаши ли и некой стотна още бе, измишльотко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.