Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 01.05.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема otkazvam se ot bmwнови  
Авторgggg (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 00:01



ne stiga 4e bmw(320i) mi har4i kato za svetovno, remontite mi sa ot 100lv nagore no za kapak na vsi4ko nqkakvi golf4eta me pravqt lud po magistralata
za kakvo da go karam pove4e?



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:57



Купи си голф 3 GT. после за 10лв слагаш лепенка GTi.
за 15 лв си намираш сини пръскалки за чистачките.
за 5лв лепенка ремус за задното стъкло.
може да си накупиш и малко лепенки kenwood, pioneer, tuning, racing и още 5-6 вида.

Така получаваш голф резачка дето вдига 280 на магистралата пловдив - софия но само като се спуска, а светофарите ще можеш направо да вдигаш предница и други такива.



Тема и най-важното:нови [re: XaMaB]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:28



номерата да са
РК хххх
иначе няма да те вземат насериозно




Тема Хаханови [re: :)]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано31.07.05 08:44



много ясно...абе кво се връзвате...селяци...с голфове правели го луд...странно, с бмв 520, което е по-тежко, не ме правят на луд на магистралата, пък с 320...не ми се мисли...харчело му...еми пич, на пазара имаше едни страхотни колички, пежо 205 junior 1.1




Тема Re: Хаханови [re: Vlado-BENZ]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 17:20



е то неможе хем да е голем хем да е червен



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 09:12



ha-ha-ha
aide v grada..........dakajem,ama kak pak to4no na magistralata,ne tam ,molqte,az sas moeto e-30,1.6 105.h.p kato se ka4ih na 4irpan kam sofia i.... zabarvih si4kite WV,a pak s 320........... skoro hodih kam SOFIA s to4no takova na edin friend,emi...................pove4e ot 170 km/h ne sme karali,to golf mai ne moje da vdigne 170 km/h,kamo li da podarja



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: koko]  
Автор Genius! ()
Публикувано02.08.05 14:31



Pitch, s tia 105h.p. mojesh li da vdignesh poveche ot 180? na men mai tova mi e tavana i se chudia normalno li e... Stava vapros za tova na kartinkata



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторgggg (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 22:59



ne znam kakvi sa vi kolite i kolko varvqt no s moeto bmw razvivam 225 na magistrala i pak ne e dostatu4no. pri 210 edin golf 3 me izprevari i ne mojah da go dogonq........



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторsmashed (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 00:53



4ove4e, na teb mre li ti se!!! Kakvi 210! Q po-spokoyno go davay! Az pri 150 se napikavam ot 6ube... Kakav e kefa da kara6 barzo, maystorstvo se dokazva v grada po uli4kite, po svetofarite, kakvo zna4enie ima kolko ti diga, sled kato moje da ti e za posledno ;)) Riskovano si e!



Тема Re: otkazvam se ot bmw [re: gggg]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 12:03



200 бих вдигнал само с нова кола поне среден клас.
С трошляците които се карат масово по българските лунни пейзажи наречени първокласни пътища повече от 160 си е опит за самоубийство.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: XaMaB]  
Авторgggg (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 12:44



pri 160 smenqm ot 3 na 4-ta



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор 5O5GTi (PEUGEOT)
Публикувано03.08.05 22:00



а аз от 160 тръгвам

De da beshe taka...


Тема Eee, вие сте гъзари...нови [re: 5O5GTi]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано04.08.05 07:19



...аз с моя дизел...от 3-та на 4-та сменям при 120.....а тва за 200 че би вдигнал пича само с чисто нова кола...е такива приказки как ме дразнят...тя колата като е направена да ги вдига, и 300 ще забия на километража...кво ще ми кажеш, че с Е30 М3 не би вдигнал 200 ли...ха, че тя колата си го търси :)
А за страха...то си е до човека...но и за друго съм съгласен, че майсторството наистина е по уличките...на дълъг път става прекалено опасно...в града, някой път "побеждаваш", някой път не, но важното е че доживяваш за да се пробваш следващия път




Тема Re: Eee, вие сте гъзари...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 14:27



Не мисля че Е30 М3 се включва в категорията трошки тинейджъри.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторфpykтo (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 10:15



ти май си карал БМВ ама друг път, тавана на 3 е 135-140 така 4е с тия 160 малко ме съмняваш да си гокарал



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор omainikov (непознат )
Публикувано17.08.05 13:53



emi brato kakvo da ti kaja az ti 4etoh vsi4kite izvrashteniq i da ti kaja 4e ti si go skusal ot ru4ki i kak iskash da ne ti gori mnogo puk i 4e si vdignal 225 km/h nevqrvam sus 3-ka li4no az sam se vozil sus 190 i 6teshe da se razpadne govorq ti za stegnato bmw 140 konq 3-ka po magistralata sofiq-plovdiv i 6tqhme da se natresem v edno audi i pove4e ne se probvahme puk v grada tui bmw nqma stigane a za mnenieto na Vlado-BENZ sam napulno suglasen s nego
tova e ot men i po poleka s gasta za da ima i drug pat da q natiskash



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: omainikov]  
Автор928 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 19:53



Bah gi f horata tuka vseki sa izhvurlq kat 4ikiq na pqsak! Kolkoto do Golfovete tva GTI mu e minala modata! Vij sa tva noviq Passat FSTI.......... Kolkoto do BMW-tata vie v BG ste ludi po-dobre zaka4ete edna cisterna otzade za vseki slu4ai;) Tuka civilizovanite hora DIESEL karat!!!



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: koko]  
Авторxxa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 12:04



карате ли ги още тия трошки Е30 ?Пък ти селяк първо си купи истинско БМВ/с 6 цилиндра/и тогава се изказвай,че с тоя смотан 1.6 /дето са ти избягали половината коне/направо се излагаш.Пък за 170 км/ч с тва раздрънкано БМВ само можеш да сънуваш да ги вдигнеш.И последно опитай се да го продадеш и ще видиш колко време ще го продаваш пък кви пари ще вземеш дори Голф 2 няма да можеш да си купиш с тях.Аман от простаци с дърти БМВ-та дето се правят на мутри.Нали ви гледам с дъртите БМВ-та-изтъркани гуми втора употреба,газово,издънено гърне,отворени задни гуми,провиснали брони,хъркащ мотор-класика в жанра и седнал вътре потен селянин със слънчеви очила от 5 лв.слуша сръбска музика и гледа лошо.А иначе БМВ е супер кар,само,че не е кола за цървули и ако не можеш да имаш хубаво БМВ по-добре да нямаш никакво и да имаш една хубава мечта отколкото раздрънкана кола.Тва е селяк ай пътувай към пункта за изкупуване на старо желязо с изгнилото си БМВ.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: xxa]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 00:12



10x



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 09:01



ei........... vie ste me ssipali ot kritiki.........
e kakto i da e.... az samo si kazah mneneto-no za nqkoi ne6a.....
parvo e-30 e prekrasna kola,stiga da q podarja6,sega ako nqkoi nqma pari za tova................... to ne e moi problem,kakto i za benzin.............sorry,eto 4oveka kulturno vi kaza-dizel4e.................. no toi ima6e vpredvid sigurno-evropa,za6oto na drugi mesta horata si karat samo s benzin.......................................
ina4e s 320/e-36/ kakav e problema da kara6 s 180k m...............
mai pove4ko ste na gaz- ili ve4e na metan..............
i nikoi ne e kazal ,4e BMW e evtina kola................ kato nqmate vazmojnost................golfa stava,vse pak e narodna kola...................



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано12.10.05 10:47



Уважаеми gggg,

Трябва да призная пред себе си, че голяма част от "феновете" на тази според мен най-класна кола, са абсолютни гъзарчета с по 5 лева в джоба за газ или бензин.
Вчера отидох да навестя един приятел, който работи на газ-станция и какво ми беше учудването като дойде едно 325i - ама пудрено, пудрено... първоначално се питаш "абе това що за кола е"..... и като каза сложете ми газ за 1 лев само дето не паднах на земята от смях

Та, жалкото е това, че в стремежа си хората да се покажат каква кола карат, отиват в Германия или Италия, купуват въпросното БМВ за 500-800 евро, връщат се в България и се изживяват като някои, дето са хващали Господ за топките.

Съседчето ми по гараж кара едно 320, друго негово приятелче кара 328.... и не ми се иска да ги обиждам, ама....... халяби са си... нямат пари да си оправят предните капаци - не се отварят, не им се дават пари за поленови филтри на климатиците......

Така е.. БМВ се поддържа скъпо и е предназначена за съвсем друг клас клиенти, не за такива, които топлийка в задника не можеш да им вкараш.
Простичко и културно казано - голям хуй лапни, голяма дума не казвай... Сега интерпретирам - карай това, което е по джоба ти....

Ааа... най-важното забравих да коментирам - разходът! Ами, как ще ти е малък разхода като купуваш кола на 250.000 км?! Помисли малко. Имал съм възможността да карам 320 (2003-та година) от Пловдив до Бургас и обратно. Ами, мога да се похваля с феноменалния разход от 7.6 литра бензин на 100 км при прилично каране - 100-130 км/ч.... Швабата и италианеца защо мислиш са си хвърлили колата за 500 евро? Щото вече е таратайка..... И хич не ми обяснявай, че двигателят е милионник

Тъй че колега, не надскачай себе си!


Поздрави,
Станислав



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Mr.N ()
Публикувано23.10.05 15:56



ne stiga 4e bmw(320i) mi har4i kato za svetovno, remontite mi sa ot 100lv nagore no za kapak na vsi4ko nqkakvi golf4eta me pravqt lud po magistralata
za kakvo da go karam pove4e?




Закачам се за последният

gggg, сбъркал си колата съвсем- БМВ не е кола да се хвалиш колко дига-че била бърза и т.н. БМВ е кола за удоволствие-да изпиташ удоволствието от шофиране на хубава кола. Ако искаш разни голфове да не те минават, препоръчвам Порше,Ламборгини, Ферари и други от този клас.
За ремонтите- ако искаш да не харчиш много пари за ремонт,препоръчвам може би Трабант,или подобна.
За икономия на бензин- препоръчвам едно мотопедче-като напълниш резервоара, отива цял месец с него.
От изброените по-горе препоръки се надявам да избереш това което ти допада най-много по отношение на разход на гориво,ремонти,бързина.
Цитат от Станислав- БМВ се поддържа скъпо и е предназначена за съвсем друг клас клиенти, не за такива, които топлийка в задника не можеш да им вкараш.
Простичко и културно казано - голям хуй лапни, голяма дума не казвай... Сега интерпретирам - карай това, което е по джоба ти....


точно казано.

Aim high and roam free [<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Mr.N на 23.10.05 15:59.</EM></FONT></P>



Редактирано от Mr.N на 23.10.05 16:01.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: Mr.N]  
Авторrpиrop (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 13:14



мисля си че от гледна точка на разход,надежност,подръжка а и концепция дори и 2ката на голфа е доста по благодатен, аи не се чуствам пенсионер та возията и комфорт или спартанско обурудване да ме дразнят. има си пасати ,100-ки, а4,а6 80ки,,, според мен бмв придоби слава на бегачка през 80-те години когато каталожните им коне бяха +20-50 отгоре на другите марки -а практиката показва друго...
за мен това е една от наи неблагодарните коли от масов клас за подръжка с съвсем посредствни показатели на пътя. един познат майстор казваше че когато се ожени и реши да прави пари ще направи сервиз или за бмв или за италианки...според мен бмв-то е уникално единствено да си фрацкаш багажника с 60 километра...



Тема Re: otkazvam se ot bmw-zashto?нови [re: rpиrop]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 17:25



Parvo pozdravlenia za staniuslav,ochevidno e edin ot nai-inteligentnite i trezvomisleshty,pisali dotuk.A na predposlednia/predi grigor/,ne mu zapomnih imeto/sajaliavam kolega/,kakto i na grigor ,moga da kaja che BMW e kola za spotni emocii zad volana.NE MOJE DA SRAVNYAVATE BMW S VW GOLF,to e prosto smeshno.Bez da iskam da obidya nyakoi , no GOLF e ujasna koshnica,s koiato ako si normalen chovek,ne bi se dvijil s poveche ot 160km/h.--za golf 2 nai-veche!Ima i po-grozni koli ot GOLF2 ,no opredeleno toi e edna ot nai-groznite.--gledam go i se chudya dali ne e izliazal ot nyakoi retroparad s tova kvadratno kupe i kragli farove i prozorcite na vratyte ne sa celi/s malko prozorche,typ moskvich/i zad nego ogledalata--niama takava retro-podigravka.Ta s kakav golf,s koi dvigatel ako ne s GTI/ot 180 konia nagore/,zadaljtelno s nyakoi tuning,shte uspee da leti golf po magistralata s nad 225km/h.Tova mi zvuchi kato prikazki ot 1001nosht.Znachi sravniavai tvoeto 320i/150k.c./ s ravnostoen golf/150-160konia/ i sam siguren che nyama da yma dusha da te izprevary na magistralata.NE MOJESH DA SRAVNYAVASH OBIKNOVEN 2.0 MOTOR S TUNINGOVANI GOLFOVE.a da ne govorime ako tova e istina koeto kazvash,tozi v golfa kakvo mu e bilo s taya skorost,sigurno e balansiral s volana da ne izhvarchi ot patya,to golf2 s taya unikalna aerodinamika kato na tuhla,ne e lesno.Za tya kafemelachki /golf2/poveche ot 160km/h-170km/h. e neseriozna skorost.Az shte zapitam koi masov dvigatel im varvi--dali 1.3 /55k.c./ventilatora,na nyakoi bair moje da tragne nazad,prashty ot moshtnost,dali 1.6/75k.c./,koito stava da vdignesh do 160km/h.,dali 1.8/90k.c./koito varvi dobre i e razumen izbor,no v nikakav sluchai ne e sporten,nyakoia toyota ili honda 1.3 12v shte go napravyat lud v grada,a i na magistralata si pravyat 180km/h.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторali (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 18:38



neznam kakvo durvo ti e bmw-to no az imam 318is i da ti kaja malko golf4eta shte me biat



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: ali]  
Авторrpиrop (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 20:32



голф2 е масов автомобил,фабричния дизайн мисля че дебютира 1983та година....незнам тогава бмв да е бил голям красавец с тоя виснал багажник ала тунинг лада седан, сравнен с бмв от 83та ,не мисля че е толко грозен. относно надежността мисля че спор няма,всеки може да застане на улицата и да преброй колко 2ки има в движение и колко междинки примерно...за разлика от заводските данни който при бмв има леко спортни претенций, голфа е с обурудване за градски товарен кон но от малкото по спортни двигатели без допълнителен тунинг като 1.8 16 кр яде БМВ-тата в класа си въпреки дори и 320ка. заради тежкото си купе ненадежните си детайли по високите си цени откъм подръжка винаги голф ще е предпочитан за тунинг.
когато бях на 13 и познавах автомобилите само по списания и на мен ми харесваше.незабравяйте че бмв е една доста далече от спортист когато стане вапрос за лед или сняг зимата....разждясва доста повече от останалите автомобили.тзи тайснтвеност и магия която се опитва да внуши компанията и взаимно се облачват децата ,според мен не е нищо повече от проста реклама.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: rpиrop]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 22:26



kolega,ne iskam da vlizam v roliata na zashtitnik na bmw ili neshto podobno,i ti si prav za nyakoy neshta--primerno otnosno zdravinata na STARITE VW,osobeno na golf2 i passat ot 87do 94godina.Sled 94god. obache passat se troshi mnogo,golf3 i golf 4 i bora sashto,osobeno ot 99-2001god.Taka che za staroto kachestvo na VW golf si prav.BMW3 otstapva kato zdravina,no NE mislia che 5-a i 7-a serya sa po-troshlivi ot golf.pO OTNOSHENIE NA DIZAINA SI PRAV otchasty--VERNO,GOLF2 IZLIZA 1983GODINA,no do 92godina te ne smeniha tozi retro dizain--ne moje 9 godini da prodavash ,bez da promenish ne6to sashtestveno,osven stranichnite prozorci i CHAK 90godina da slojat shiroki broni,kakvito primerno iaponskite koli imat ot 78godina.A po otnoshenie na sportno povedenie i RAFINIRANI MOTORI,bmw vinagi e bilo po-dobro,to prosto ne e masova,evtina,narodna kola.I NE SI MISLI CHE SAM FEN NA BMW,PROSTO SAM REALIST!!!



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: LEXUS]  
Авторrpиrop (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 23:02



http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=26613&highlight=%E3%EE%EB%F4+%E1%EC%E2



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторguleto (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 15:38



Ave kato iskash hubava kola vzemi si BMW M5 i da e burza i luksozna.Moga da ti kaja che BMW-tata sa mnogo qki mashini i az nqmam s moeto nikakyv problem moeto e BMW 525 i mnogo malko mi harchi remontirah go predi 5-6 meseca i nqmam nikakyv problem do sega ????radvai se :)))



Тема не сте наред май а ????нови [re: guleto]  
Авторagt (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 02:32



Питам се защо не вземете да покарате малко БМВ и после ГОЛФ и след това да седнете да ми пишете глупости а ???? И вземете се застреляйте вече с тия приказки,че смешния голф с това предно е много проходим.Бащите ви цял живот все коли с предно са карали.Ако не можете да карате коли с задно си е проблем на задкормилното устройство.А относно цените на частите -купете си лади те са с много евтина подръжка нали това искате.Айде с здраве пък който каквото иска да си кара ако ще и с 340 км/ч.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторbam-bam (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 12:15



Ae man ami ako iskash da ne te barat tapite golfcheta predlagam ti da si ischistish dvigatelcheto i da si smenish aspuha za po dobro kak se kazvashe tam za benzina nemoi se setq i ti kazvam moi samo da te barat za seshtash se de tapite golcheta



Тема Re: и най-важното:нови [re: :)]  
Авторtvt555 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 23:41



...ili KH xxxx



Тема dobre de, samo ne razbrah..нови [re: bam-bam]  
Авторx-37 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:26



nerazbrah koe mu e tolkova unikalnoto na tva bmw, kakva e taq tolko unikalna voziq??? Doskoro imah e36 kupe, emi koe mu e tolko unikalnoto, koeto drugite koli sus zadno go nqmat (ne govorim za lada i tn)?
Koe e tolkova barzoto na tva bmw??? Neka edin ot vas da mi kaje nqkoia kola v klasa na BMW koqto da e po-bavna??? Ima li takava? Az lichno ne moga da se setq, dori da mi iztaknete M3 M5, pak shte se nameri Porsh koito da napravi na puh i prah mita za barzata i unikalna kola
Slezte malko na zemqta



Тема Re: otkazvam se ot bmw-da ne si ludнови [re: gggg]  
АвторWooooo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 20:06



IMAME BMW 525TDS 96 godina na magistralata si vdiga 240,vozi super i ne se use6ta,za da ima6 takava kola ne triabva da se oplakva6 4e remonta e skup ili 4e gori mnogo



Тема Re: otkazvam se ot bmw-da ne si ludнови [re: Wooooo]  
Авторpacoci (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 01:19



Аз карам строшен голф 2 и вдигам мах 100км.
Искам дави пиша за кумшията:
Продаде къща с место и си купи bmw 320, май ако не бъркам.
Държи го в гаража щото няма пари за застраховка.
Веднъж в седмицата го пали и изкарва зада го измие.
И без даго питам виждам че е много икономично,(в гаража де).
Иначе гони здраво градския транспорт.
Е отвреме на време ходи до кафето и го паркира от пред,
Интересно колко ли сипва бензин? Обэалагам се че нее повече от 5лв



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторaяъ (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 16:14



абе ти си много тъп бе



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор kallikalli (непознат )
Публикувано08.04.06 23:05



moje damines na diagnostika. da si smenis vuzdusnija filtur. mahni i katalizatora.
1. Gumite i jantite
LETITE ALUMINIEVI sa KRASIVI no TEJKI. TEJKI. Premeri kolko teji aluminieva i obiknovenna jelezna. moite jelezni sa po 7,7 kg a aluminievite 11.1 !!!!!???? 3 kila razlika na janta... x4 12kg. da se razvurtat i pri wsjako uskorenie. IMA, IMA ulekoteni aluminievi absoliutno prili4asti na jeleznite. okolo 5 kg. i ne po siroki gumi ot 185/ 60/ 15. kolata stawa samolet. i bez TASOVETE te zaedno 4br. tejat 2kg. ...............



Тема Re:направо ма отказахте и мене :(нови [re: kallikalli]  
Автор marchan (непознат )
Публикувано25.04.06 20:38



тъкмо се бях насочил към нещо като 316i-318i(Е30-ка) за първата ми кола(току що взех книжка) ама май май няма е такава.Е по-колко вървят горе долу тия части туй се пак е стара кола(84-89г.)Едно аверче имаше M318 и беше супер-леко се кара,харчеше 10 градско и добре си бягаше ама и гръмна мотора и замина в металекса.Ако може някой който има или е имал 316-318 каже две три думи като впечатления много ще се радвам

Edit: Ето малко инфо което намерих в един руски сайт.Вижте табличката накрая
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.bmworg.ru/img/cars/e30_006.jpg&imgrefurl=http://www.bmworg.ru/models/e30.php&h=446&w=876&sz=108&tbnid=eISFqYyGEBgJ:&tbnh=73&tbnw=145&prev=/images%3Fq%3Dbmw%2Be30%26hl%3Den%26lr%3D&start=3&sa=X&oi=images&ct=image&cd=3<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от marchan на 25.04.06 21:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от marchan на 25.04.06 21:11.



Тема Re: otkazvam se ot bmw-zashto?нови [re: LEXUS]  
Авторrado51O (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 12:15



Napulno sum suglasen s teb 4e GOLf e karu4ka.No nai golqmata karu4ka ot semeistvoto opredeleno e GOLF3 a ne GOLF2.Na tiq karuci oka4vaneto e prosto kato na LADA SAMARA a pretenciite sum im golemi.ZA kvi skorosti izob6to stava duma.Pove4e ot 160km/4as s GOLF i 170km/4as s ZAZ si e 4isto harakiri





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор anabella (Blood Rage)
Публикувано09.06.06 12:23



Това "от 100лв нагоре" направо ме изуми, че и харчела...Който го е страх от мечки не ходи в гората. Купи си Ситроен С2





Тема Re: otkazvam se ot bmw-da ne si ludнови [re: pacoci]  
АвторBMW-TO_M5_GTR (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 21:38



Em spored mene ne har4i mnooo spoko s tiq 5 kinta det gi sipva ako go nastapva(imam v predvid kakto se kara BMW na ra4ka) nai mnoo da izkara 30-40km moje bi po malko.No BMW si e!



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор LALEV_BMW-M3 (непознат )
Публикувано15.07.06 12:28



Mislq che znam kakav ti e problema v tvoeto BMW....Problema na tvoiata kola e Zadkormilnoto OSTROISTVO(TI SAMIA) i Lamborgini da kara6 qvno pak shte te preska4at golfovete...tova e edna lesna precenca kato smetnem che BMW E moje bi edna ot nai nai lesnite koli za karane i po to4no kazano EVTINA BEGA4KA GORQLO TI BILO KUPI SI TOGAVA KOLETO BRATOO..

OOOO da i da ti kaja 4e 320i ot tazi godina.....tazi kola e beton i da ti kaja predstavqm si kaff si 6ofior nali se se6ta6 :))) xaxaxa sme6no ama Samo da ti kaja che TOZI SPORT NE E ZA VSEKI RAZBERI ME PRAVILNO....



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор LALEV_BMW-M3 (непознат )
Публикувано15.07.06 12:40



abe...GGGG LI SI KAF SI TI kat gledam mai sega se ma4i6 da se nay4ish na 160 slagal 4etvarta :))))))) male 4ovek ti si.... de a znam ama golqm smqx ooo da i za GOREJA...tova sa prezemki ot tvoia strana!Kaji mi ne te li e sram tolkova zora da ti se podigravat kaji si!!! L:))



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: XaMaB]  
Авторal (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 16:51



аз съм вдигал най много 230 имам го даше снимано



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: LALEV_BMW-M3]  
Авторdgvs (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 01:36



e bokluk e BMW



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: omainikov]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 02:47



vi6 sega brato kato iska6 da kara6 6 zilindrova kola trjabva da moqe6 da si go pozvoli6.a za tova 4e te e izjalo nekvo golf4e as sam viqdal samara da bie ferarri taka 4e tova ne e kriterii za markata bmw.na drugite selski tarikati 6te im kaja 4e pritejavam 1-to bmw v sledkomunisti4eska bulgaria i sam go kupil 4isto novo prez 89ta i minalata godina li4no sam go karal s 200!!!!!!ako moqete smetnete kolko godi6no e.kogato kolata e podarjana njama gre6ka kato vsi4ko nemsko. istanata e samo edna bmw i mercedes, za drugite ne kazvai na nikoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: dgvs]  
Автордaнkaтap (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:17



Правилно тези коли не са за България, адски трошляци са



Тема Re: otkazvam se ot bmw -xQXAX adyyaxнови [re: gggg]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:36



AXAXQx qAXYAXYXYaxyqxy ZLEEEEEEEEE>....... SAmo BmW



Тема Re: otkazvam se ot bmw xaxaxaxaxнови [re: XaMaB]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:42



xaxax golf manqk ti lud li si e az iam bmw 318i i e super bega4ka xaxa 280 ti lud li si e xax golf 6te digne 280 mai ne6to si izmislq6...s moito pove4e ot 210 nemoga... xar4i mi 7 8 /100km ...za men bmw e nai xybavata kola karal sam sqkvi oba4e bmw savsem druga rabota





Тема Re: Хаханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:44



ae 4oek teq det pi6at sigurno nqmat 18 o6te ina4e mn znaqt 4uvali sa otnqkade ne6to ama .... xax golf... samo bmw e



Тема Re: otkazvam se ot bmw ---xaxнови [re: koko]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:48



golf e laina ... ba6ta mi e tiksimadjiq v firmata somat ko q znaite i kat se vra6ta ot nqkoq darjava otiva direktno v sofiq i az seki pat odq da go zimam i s 318i po magistralata ni golfove pazarqm ni ni6to posledno sa varkax s edno fiat4e deto otzade e s kraglite stopove naprao lud go napraix toi 150 -160 gi diga ama daje i nemoje da gi podarja az kat go napanax moito 200 si gi podarjam



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: Genius!]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:50



xaxax tva sa ot starite troiki e az ti govorq za po novi4kite det sa okolo 8 000 lw pak teq nikoi ne gi kara ve4e xax





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор MALKlA (непознат )
Публикувано14.03.07 22:37



ABE BATENCE SA 4E TI SI NEDAGAV I NEMOEJ DA KARAJ NE TI E VINOVNO BMW-TO !
TI S GOLFOVETE NE STAVAT ZA NISHTO ! NITO TE NITO MAIKITE IM I TN.
TEKA 4E STEGAI SE I DA NE SAM TE VIDEL POVE4E !





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор bmw M3O (непознат)
Публикувано23.08.07 01:05



ми като не искаш да те правят на луд куписи 728.





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 19:49



това че те правят луд май не е от "голфчетата" а от акъла ти





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор world__citizen (непознат )
Публикувано23.08.07 20:29



май вено не ще да е от голфчетата това дето те правели на луд. Май от акъла ти ще да е нещо





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
АвторHeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 02:36



1-во Разходът на BMW 320i е абсолютно нормален за 150кс. двигател.
2-ро Тази комбинация дето я искаш - хем да е мощна(150кс.) хем да къса всичко наред по магистралите и извън тях, хем да харчи малко, и при това ремонтите да са до 100лв. Скрий се някъде бе смешен, това са абсурдни неща, трябвало е да ги знаеш като си взимаш кола.
Не да се оплакваш сега, и автомобила да ти е виновен.

И ми много интересно как така с BMW 2.0 - 150кс. те правят на смешен!!!
При положение че VW Golf е една ПРЕХВАЛЕНА бегачка, кочто само в устите на разни шибани гъзари - помияри е ''Страшна и бърза машина''

ВСЯКО BMW може да ги изяде тъпите Golf-ове след 100км/ч с смешните им тунинги и гаражни ''подобрения'' дори и BMW 316i. - Доказано.



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: Heизвecтeн]  
Авторtroika (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 00:18



Tаман ме возиха в 320dA, 163hp. Мислех си, че ми трябва 330д или 530д, ама виждам, че и със тази е мн. добре. Само газ-спирачки. Аз не видях да ни изпревари някаква кола, да не говорим за голф.



Тема otkazvam se ot bmwнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторBMW gt; GOLF (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 00:12



BMW 3 ка с 1400 коня двигател на драг състезание прави някъде около 7.8 сек на 1/4 миля никой ГОЛФОН не може да направи такова нещо при все че в BG в Божурище на 22 септември се очаква участие на един голф 2-ка със 700 коня двигател...

За разхода -
Моята Омега А - 2i (1992 г) е на 265000 км и преди седмица отчетох 10 л/100 градско газ. Много зависи от температурата на въздуха и влажността. По-миналата година през лятото за София-Несебър разходът беше 10 л/100 газ , като в участъка от след тунела, та до Чирпан средната скорост беше 200 ... повече от 215 не съм вдигал ... Забавях само там дето са постовете на ченгетата...



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: Heизвecтeн]  
АвторBMW gt; GOLF (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 08:50



По принцип си прав, но все пак има и голфове по 200-265 коня. Със 150 коня зор ще минеш пред такъв голфон...... За тях трябва БМВ от по тежка категория ... от по-новите М3ки ли М5ци



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: BMW gt; GOLF]  
Авторworld citizen (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 13:05



абе какви голфове кви коне го заблуждавате човека. Темата е за детския му акъл . Прекалил е с NFS carbon-a


Или му помогнете с акъла или не го занасяйте с голфове и коне



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: ivo]  
Авторslu4aen (Нерегистриран)
Публикувано25.08.08 02:16



BMW imashe Bojilov 6eha na Kioko6inkai federaciata oshte po komunisti4esko





Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: world citizen]  
Авторbmwdriver.org (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 12:04



Колко мъка има по тоя свят божеееее



http://bmwdriver.org




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.