Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 11.05.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: otkazvam se ot bmw-da ne si ludнови [re: pacoci]  
АвторBMW-TO_M5_GTR (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 21:38



Em spored mene ne har4i mnooo spoko s tiq 5 kinta det gi sipva ako go nastapva(imam v predvid kakto se kara BMW na ra4ka) nai mnoo da izkara 30-40km moje bi po malko.No BMW si e!



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор LALEV_BMW-M3 (непознат )
Публикувано15.07.06 12:28



Mislq che znam kakav ti e problema v tvoeto BMW....Problema na tvoiata kola e Zadkormilnoto OSTROISTVO(TI SAMIA) i Lamborgini da kara6 qvno pak shte te preska4at golfovete...tova e edna lesna precenca kato smetnem che BMW E moje bi edna ot nai nai lesnite koli za karane i po to4no kazano EVTINA BEGA4KA GORQLO TI BILO KUPI SI TOGAVA KOLETO BRATOO..

OOOO da i da ti kaja 4e 320i ot tazi godina.....tazi kola e beton i da ti kaja predstavqm si kaff si 6ofior nali se se6ta6 :))) xaxaxa sme6no ama Samo da ti kaja che TOZI SPORT NE E ZA VSEKI RAZBERI ME PRAVILNO....



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор LALEV_BMW-M3 (непознат )
Публикувано15.07.06 12:40



abe...GGGG LI SI KAF SI TI kat gledam mai sega se ma4i6 da se nay4ish na 160 slagal 4etvarta :))))))) male 4ovek ti si.... de a znam ama golqm smqx ooo da i za GOREJA...tova sa prezemki ot tvoia strana!Kaji mi ne te li e sram tolkova zora da ti se podigravat kaji si!!! L:))



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: XaMaB]  
Авторal (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 16:51



аз съм вдигал най много 230 имам го даше снимано



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: LALEV_BMW-M3]  
Авторdgvs (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 01:36



e bokluk e BMW



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: omainikov]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 02:47



vi6 sega brato kato iska6 da kara6 6 zilindrova kola trjabva da moqe6 da si go pozvoli6.a za tova 4e te e izjalo nekvo golf4e as sam viqdal samara da bie ferarri taka 4e tova ne e kriterii za markata bmw.na drugite selski tarikati 6te im kaja 4e pritejavam 1-to bmw v sledkomunisti4eska bulgaria i sam go kupil 4isto novo prez 89ta i minalata godina li4no sam go karal s 200!!!!!!ako moqete smetnete kolko godi6no e.kogato kolata e podarjana njama gre6ka kato vsi4ko nemsko. istanata e samo edna bmw i mercedes, za drugite ne kazvai na nikoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: dgvs]  
Автордaнkaтap (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:17



Правилно тези коли не са за България, адски трошляци са



Тема Re: otkazvam se ot bmw -xQXAX adyyaxнови [re: gggg]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:36



AXAXQx qAXYAXYXYaxyqxy ZLEEEEEEEEE>....... SAmo BmW



Тема Re: otkazvam se ot bmw xaxaxaxaxнови [re: XaMaB]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:42



xaxax golf manqk ti lud li si e az iam bmw 318i i e super bega4ka xaxa 280 ti lud li si e xax golf 6te digne 280 mai ne6to si izmislq6...s moito pove4e ot 210 nemoga... xar4i mi 7 8 /100km ...za men bmw e nai xybavata kola karal sam sqkvi oba4e bmw savsem druga rabota





Тема Re: Хаханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 12:44



ae 4oek teq det pi6at sigurno nqmat 18 o6te ina4e mn znaqt 4uvali sa otnqkade ne6to ama .... xax golf... samo bmw e




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.