Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 19.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: изигас -каргаснови [re: oнзи]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано09.06.09 00:26



Тази теория съм я чувал.
Предпазване със неползване изповядва Христо и неговите последователи, няма да споря колко е неефективна искам само да попитам само какво ще се случи, ако имам 10 литра бензин , бързам за Пловдив и карам с 500 оборота над тези които инсталатора на Бардолини ми е задал като горна граница.

ps. аз анам защо Краси не ги обича, но немга да разбера на теб с какво ти допадат след като си професионалист и според думите ти ,а и аз вярвам ,че е така искаш клиента да получи най-добрата услуга.
Днес един колега ми сподеи защо го кефи каргас - не му се налагало да връзва външни обороти. Него го разбирам той и идея си няма защо на един автомобил е необходимо да е свързан външен сигнала за обороти , а не е препоръчително да се ползва информация от инжекторите за источник. Но професионалистите на които ежедневно им се налага да пускт по няколко автомобила безкомпромисно,а не просто да "стават" малко по добре от старото ловато тях немога да разбера.



Тема Re: изигас -каргаснови [re: p.p]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано09.06.09 01:16



Гоня една японска кошница, вече близо 100 хил на газ и се питам, кога ще изгори клапаните си

и....да ги е...а тез японци ,немогат да направят един свестен агрегат горил клапани ,абе р.р. нали и ти юркаш (и то бая километра ,до колкото знам) тез де са ги правили онези с дръпнатите очи ,па незнам да сваляш глави всеки месец или си много потаен ,или караш на оборотомер .Че сам залудел от генерация е вярно.Това ГИ,било много гадна работа - неможеш го разбереш ,кога на какво бачка ....бензин ли.....газ ли??? .Под 600 минава на бензин ,после пак на газ ....абе тез шо са направили това да работи на 750 и треба да се чудя ,кога ще притресе и ще чукне под 600 .
А забравих да кажа,че преди четири години оня моя ямболски приятел взе че ме преметна да слижа ОМЕГАЗ на таз кошница и от тогава гледам да не спирам по светофарите ,че има това да си кльоца на бензин че ум да ми заиде по 10 кинта на моточас



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 09.06.09 01:20.



Тема Re: изигас -каргас [re: oнзи]  
Автор fobos_avto (непознат)
Публикувано09.06.09 10:13



2004 година си купих HONDA шатъл /ван/ тогава нямаше кои да ми каже , че на HONDA клапаните се регулират на всеки 10000км и след 70хиляди дадох 2500лв за ремонт на глава.
В момента карам HONDA CRV 2008г със омаслител за клапани на 20000км само проверихме състоянието им и установихме , са в норми.
Не карам бавно !!!!!

CRV то което карах миналата година на метан в началото нямаше монтиран омаслител и регулирахме клапани на всели 10000км средното натягане беше от 0.28 на 0.16 тее около 50%
След като на 30000км му сложихме омаслител натягането се промени както на бензин
Така , че колите които имат проблеми с клапаните е препоръчително да монтират омаслитекл за клапани flaslube и то в оригинал защото турските копия макар и много евтини имат един много голям недостатък при промяна на температурата се променя дозировката и течността направо изчезва…..



Тема Re: изигас -каргаснови [re: nqkoi1 ®]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано09.06.09 22:59



ама си те влече рекламата на landi





Тема Re: изигас -каргаснови [re: p.p]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано09.06.09 23:03



Таз система си ми е слабост :):):):)

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.