Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 27.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема prodavam sedlo za ezdaнови  
Автор klimke (непознат )
Публикувано15.04.07 09:19



prodavam sedlo v otlichno sastoianie,okomplektovano sas stremena,opas,valtrap.imam snimki pri interes



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано15.04.07 11:55



Публикувай снимка да видим

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано15.04.07 12:19



Какво е седлото-за прескачане,за обездка,за ендюранс,уестърн?
Колко е годишно и какъв размер?Марка?
Цена?

Редактирано от KATЛA на 15.04.07 12:23.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: KATЛA]  
Авторkyпyвaч (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 14:20



имам същите въпроси: за какво е седлото?; размер?; години...?; марка?; Цена? и Къде е?....





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано15.04.07 17:35



и аз се интересувам от седлото ???



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: isetodd]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано15.04.07 18:07



Аз първи попитах, седлото е мое :((

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано15.04.07 18:44



Хаха,АУКЦИОН!АУКЦИОН!Дай да наддаваме!Толкова много купувачи,ще вземе да му се сложи една невероятна цена на тий седло.Пък даже нямаме идея каква е марката.Седла за езда-бол.Сега съм си харесала едно такова(не знам как е на български

)Било удобно за конете и за ездачите уж.
Ако някой е опитвал-да казва отзиви:




Тема Re: prodavam sedlo za ezda [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано15.04.07 18:48



хехее аз си търся универсално но човека решава не ние аз му писах на бележка преди всичките да пишете по темата





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: isetodd]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано15.04.07 19:18



Споко бе хора... Ще се изпокарате за нещо, което дори не знаете дали си заслужава или ще ви свърши работа!!!! А и както Дид каза, колкото е по-голямо търсенето, толкова е по-висока цената...



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: DustDevil]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано15.04.07 19:35



Е да в крайна сметка няма за какво да се караме за едно седло няма нужда





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: DustDevil]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано15.04.07 19:42



Ами аз съм поръчала на Петя да вземе едно ново седло-комплект от Варна.Не са скъпи,а за любителска неделна езда стават.Тук срещам доста обяви за седла,90% са със снимка,цена задължително,размери-все пак седло,което е ползвано на някой по-едър чистокръвен,малко трудно ще пасне на пони и обратно,години,производител и доста често се споменава причината поради която продават.Понякога са си купили ново седло,понякога са продали коня,понакога са се отказали от ездата,понякога причината е,че седлото не пасвало на коня.Ей това последното винаги ме учудва.Продават се почти нови ,използвани веднъж или два пъти седла,само защото не пасват на коня.Къде са гледали като са купували седлото,не знам.Предполагам че просто са поръчвали по интернет и после като пристигне пратката-Опс!не пасва!
Харесвам си често по нещо,ама като знам че няма как да си го занеса или пратя до нашите,просто го зарязвам.





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: KATЛA]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано15.04.07 19:48



Именно... Трябва да има описание... Да знаеш за какво става дума и дали изобщо да си губиш времето.

Примерно аз ако кажа, че продавам кон. И има много желаещи да го купят... Казвам цена 1000 лева... И еди кой си го купува. Аз получавам парите, а той получава кон на картинка! Хахаха.... Шегувам се в случая...

Надявам се авторът на темата да се появи скоро, за да може да внесе малко разяснение по въпроса...

Да... аз примерно си бях харесала един оглавник да си взема, че нали Блейд и Грейс с общи усилия тотално разнебитиха стария... Ама сега едно мнение пишеше, че е по-малък от стандартното. Сега се чудех да описанието в сайта ли да вярвам или на мнението на купувач... В карйан сметка не го поръчах, защото точно сега за труго трябва пари да давам....



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Авторklimke (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 20:55



Izviniavaite za neudobstvoto,no ne namiram po kakav nachin da vi kacha snimkata.izviniavam se predvaritelno no komp. ne sa mi nai silnata strana.sedloto e nemsko,razmer 18 pochti ne izpolzvano i e za vsiakakav tip ezda i podgotovka na kone.ako niakoi mi kaje kak shte vi izpratia snimka



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Авторklimke (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 20:59



cenata mu e 500 evro i e vav Varna.ako proeviavate interes svarjete se s men na tel 0896639663



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано15.04.07 21:13



Можеш ли да пратиш снимката на nia_egypt@yahoo.com ?



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано16.04.07 13:15



Ами остава, всички да се завтекат към Варна!

Кон, седло и кола по снимка не се купуват!



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: aдвok]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано16.04.07 15:30



ееееееее ХОРА аз нали съм в Варна ако искате да го снимам и да ви покажа снимките утре

пък и човека язди почти всеки ден там



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: bashmakova]  
Авторklimke (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 15:47



kaji mi kak da ti gi izpratia na teb i ti shte gi poblikuvash.az shte idvam chak v nedelia.sedlata sa 3br.,dve -dresur satel i edno -bareitor.
predvaritelno ti blagodaria



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано16.04.07 18:42



На имейла си получих две писма от различни пощи с молба да кача снимки на седла.

В едно писмо имаше четири снимки:






А в другото ето тази:


Предполагам това са трите седла, за които става дума...



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: DustDevil]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано16.04.07 18:48



Последното седло е страхотно много ми хареса ако човекът които е пратил снимката пише в клуба да каже колко иска за него и какъв размер е





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: isetodd]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано16.04.07 18:55



Мене опасът не ми харесва така от снимката само. За мен поне от едната страна трябва да е ластичен. На този не му се вижда другата старана, но така като го гледам май не е.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: DustDevil]  
Авторklimke (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:33



Mn,mn ti blagodaria.tezi sa moite sedla koito iskam da prodam.Az sam dosta po vazrasten ot vas i dosta godini sam bil sastezatel po obezdka -"Grand Pri"poslednite 6 godini jiviah i rabotih v Munchen.imam strashno mn neshta koito iskam da prodam.a imam i vazmojnost da vi vnesa i neshta ot koito imate nujda.Oshte vednaj mn ti blagodaria.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: isetodd]  
Авторklimke (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:39



razmerat e 17" i opasat e elastichen ot ednata si strana!!cenata mu e 500evro



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: DustDevil]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано16.04.07 19:42



Ами неразбирам от опаси ама седлото си ми хареса много .



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано16.04.07 19:46



Интересно... Би било хубаво да влизаш по-често в клуба, не само, когато имаш нужда да продадеш нещо. Дaaaaм, много хубаво би било да споделиш опита си в обездката! Аз се занимавах малко (около година) с обездка като бях в България...

Моля, не ми представляваше особена трудност... Може би нещо като едно отстъпване на шенкела...





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано16.04.07 19:47



Хубаво, хубаво...





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано16.04.07 20:04



Я !!!!
Климке , тъкмо ми трябва инструктор от земята по обездка. Верно , кросаджийската , но все пак е обездка .....
С твойте "Мюних Гранд При" , ако на стари години не си се оял вече , може да идваш за по 15-20 дена преди състезание да поработиме , каво ще кажеш ?

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: ДyпнишkoтoПapвeнюнови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано16.04.07 20:24




Дупнишки,
шапка ти свалям




Тема Re: ДyпнишkoтoПapвeнюнови [re: AGLER]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано16.04.07 22:02



Да бе , верно ми трябва.... Ето примерно , през Декември се наложи да пращам Ламби 20 дена в закрития манеж в София при Слави на лагер, щото обездката му куца , а и при нея трябва някой да помага от земята. После през Февруари пак 25 дена го пращах на лагер ...
Защо трябва да влача 5 коня , конегледач и ездач из България , като може да дойде 1 треньор за това време и пак да свършим работа.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема За Аглернови [re: AGLER]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано16.04.07 22:20



Апропо , Аглере , да се похваля ...... Вчера ми пристигна новото руско попълнение на отбора ... Шампионка на Беларус на 130 см. Лидия Соколова. Значи на демонстрацията на базата ми присъстваха Тишо и Рени и сигурно ще пуснат снимки от пробното скачане ха ха ха ха .... голям смях беше.
Първо и дадох Нилтон /коня на Джудиста/ ,той е 3 пъти балкански шампион , два пъти в конкур за деца и 1 път в кроса CCI* , повечето го знаят.
Значи , като се опънала тая ми ти рускиня , стойка , седеж , петите , колената , ужасссс .... После почна да скача , като моя треньор Вельо и беше направил един оксер във връзка на 3 маха със съндък на около 1.10 и един стационат отделно също толкова. Обаче нашия какво мери с крачките и объркал дистанцията и рускинята щеше да се пребие на първия скок хе хе хе .... Всички се направихме , че нарочно сме го объркали да видим как ще се извади. Абе извади се , спор няма , но конфузно положение беше малко.
После и дадох Зайнеб , същите препятствия на 1 метър. Но я предупредих , че кобилата е проклето животно и да внимава с нея.
Още отначало Зайнеб усети меката ръка и я изнася на 10 метра от хикса още хе хе хе ... Тая пък се прави на европейка и се мъчи да я подкара по европейски и хептен се оплетоха.
Викам на Ламби "Я виж прекарай кобилата и да приключваме интервюто , че момичето ще се разреве ..." . Е , влезе нашия , засвистя нагайката , прегази и оксери и съндъци , направи ги на трески първия път , втория път мина всичко на скорост без проблеми и приключихме.
В крайна сметка мисля да я взема на работа ... не е роднина на Песоа , но по-добре от без хич....
Та с такива неща се занимавам тия дни.....

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано17.04.07 00:48



Хм...



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.07 09:44




Поздравления и за рускинята!Поне няма да ти се качва на главата като някои от ВЕЛИКИТЕ тука.
Аз пък чакам конегледачи от Турция до края на месеца, оказа се че плащам същите пари като там, а условията които предлагам са доста по-добри.

Може пък да доживееме и от Европата да започнат да идват специалисти.



Тема Re: За Аглернови [re: AGLER]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано17.04.07 11:16



Мда... И намен ми трябва конегледач, но сега така още не съм се разтърсил както трябва .....
Баси, човек не може да намери някой гюбре да рине , аз търся за офиса работници ... откачена работа.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: За Аглернови [re: DustDevil]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано17.04.07 11:20



Ти за нагайките ли ?
Е , два пъти я пошляпна със сила , нека да не я наречем европейска , но не и сцепи кожата ако това се има предвид.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: За Аглернови [re: AGLER]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано17.04.07 11:41



За тия условия и аз бих се замислила!





Тема Re: За Аглернови [re: aдвok]  
Автор zina2OO4 (priatel na kone)
Публикувано17.04.07 12:18



Привет , кажете какъв тип седло е това на последната снимка?



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано17.04.07 14:22



е хубаво !!! тоя жена как е скачала по 130????? ееееееееее тъй като вземат да се прехвалят

то там да не кат при нас по селата?? обявават паркур 120 пък той и 100 метър нема пък дано да се сработи с конете и всичко да тръгне честито ти попълнение а пък за конегледач верно трудно се намира............щот трябва много неща да знае за да е добър конегледач за да му повериш конете си.....естественно ако държиш на тях



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано17.04.07 15:21



Не, бе, не за нагайката.... За цялата ситуация...

Би ми се искало да съм присъствала да се посмея малко....



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.07 15:52




Ако е за ринене на гюбре аз мога да ти строя една рота, ама са от тези дето викат на коня "Диииииииииииии" и "Тпруууууууууу" и го водат на повод 5 сантима от муцуната от шубе.

Конегледачите са най-големия проблем за мене!

Има един на едно място ама ако им го гепа ще ме пуцат с гаубица от Северна до Южна България или ще ми изпратат някоя бутилка с цианкалий за армаган....................





Тема Re: За Аглернови [re: DustDevil]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано17.04.07 16:11



Да , весело е ...днес я гледам , язди 40 минути тръс , ходом и през цялото време нещо говори на кобилата ...
Вельо отстрани сумти и вика ... "Абе , тая да не я учи да рецитира стихотворения, ние ще скачаме с нея , няма да ходим на литературна вечеринка "
Не знам, вече съм решил да я взема на договор за 1 година и от утре ще и подгоня документите , пък каквото излезе. ще пробваме.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: За Аглернови [re: AGLER]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано17.04.07 16:22



Даже и в гърлото ще ти я излеят!





Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано17.04.07 16:27



ееееее нищо пък може и на руски да я научи

коня трябва да разбира от всички езици



Тема Re: За Аглернови [re: bashmakova]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано17.04.07 16:32



Само девушката да не почне да цвили!



Тема Re: Адвокнови [re: aдвok]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.07 16:38




Не се и съмнявам че ще ми я излеят в гърлото а после ще разправят и, че са ме черпили дори!!!!




Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано17.04.07 19:04



Хах... И аз си говоря на конете. Хубаво е да им се обеснява какво искаш от тях и защо го искаш. Може и да не разбират, но поне за твое си успокоение... Хаха...





Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 05:03



A imash li snimki da vidia kak izglejda kakvo varvi sas sedloto kato komplekt?



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: bashmakova]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 05:08



Ti dobre li si ili losh san si sanuvala?



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: klimke]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 06:13



Do vsichki jelaeshti da si zakupiat sedla predlagam BOGAT DA BOGAT asortiment ot sedla razlichni kato razmer i kato asortiment.Ceni dostapni bih kazal narodni.Sedlata sa izraboteni ot TOP OF THE LINE/NAI DOBRA KOJA SPECIALNO OBRABOTENA/ za sedla.Vsichki sedla,koito predlagam na svoite klienti sa v komplekt sas uzdechki opasi stremena i stremenici.Vsichki sa novi/NOVI I NE UPOTREBIAVANI/ lVSICHKI SA OT NAI DOBRO KACHESTVO KOJA I CENI VARIRASHTI OT 375 EURO do 2000 EURO v zavisimost ot modela.Za kontakti s vsichki klienti polzvaite emal <vanche45@yahoo.com >



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: valko4u]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 06:19



[image][/image]



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: isetodd]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 07:42



Ako mi dadete email adress shte vi izpratia snimki na sedla s koito razpolagam za prodan.Vsichkite sa novi izraboteni ot koja obrabotena specialno za sedla.Imam na sklad neogranichen broi sedla i vsichko neobhodimo za oburudvane na sedlo NOVI ot estestvenna koja.Ceni v zavisimost ot sedlata kato modeli , izpalnenie i oburudvane v komplekta,no ot 375EURO do 2000 EURO.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: KATЛA]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 07:46



AZ RAZPOLAGAM S RAZLICHNI VIDOVE SEDLA NA SKLAD VSICHKI OT ESTESTVENNA KOJA I SAVARSHENNO NOVI,KAKTO I UZDECHKI,OPASI,STREMENA I STREMENNICI.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: kyпyвaч]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 07:51



Razpolagam s razlichni po razmer ,razlichi po vid i izpalnenie sedla vsichki novi ot estestvenna koja, a sashto taka i uzdechki,opasi stremena i stremennici.Ceni v zavisimost ot iziskvaniata i oburudvaneto kato komplekt ot 375EURO do 2000 EURO



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: KATЛA]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 07:56



Ako ne znaesh kak se kazva na Balgarski dai edin email adress da pratia snimki na sedla da ti stane lasho.A ako reshish da kupuvash si dobre doshla ceni v zavisimost ot tova kakvo vliza v komplekta kato stremena stremennici opasi,i uzdechki ot 375 EURO do 2000EURO.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: KATЛA]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 08:03



ETO TI TEL# NA KOITO KATO SE OBADISH SHTE TI KAJA KAK SE PRASHTA DO VSIAKA TOCHKA PO SVETA #2247661653



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: DustDevil]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 08:18



Ako mi dadesh email shte ti pratia snimki na sedla koito imam nalichni za prodan na sklad razlichni po razmer i vid vsichki novi i ot estestvenna koja.A sashto i vsichki prinadlejnosti kam tiah.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: isetodd]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 08:29



AKO MI DADESH EMAIL MOGA DA TI PRATIA SNIMKI NA SEDLA S ,KOITO RAZPOLAGAM NALICHNI NA SKLAD.RAZLICHNI PO RAZMER I VID.VSICHKI NOVI NEUPOTREBIAVANE OT ESTESTVENNA KOJA KAKTO I PRINADLEJNOSTI KAM TIAH KATO OPASI STREMENA I STREMENNICI ,UZDECHKI.TOVA KOETO TE INTERESUVA OSHTE MOJE DA POLUCHISH KATO INFORMACIA NA EMAIL: VANCHE45@YAHOO.COM ILI VALKO4U2003@YAHOO.COM



Тема Re: ДyпнишkoтoПapвeнюнови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано21.11.07 08:45



Predlagam nai razlichna gama ot sedla kato vidove i ceni,vsichki sa na sklad izraboteni ot estestvenna koja,razlichni po razmer cviat ot shtampirana i gladka koja.A sashto taka i oburudvane za sedla kato stremena i stremennici,uzdechki,i opasi prodavam na edro i na drebno. Ceni ot 375 EURO do 2000 EURO



Тема Re: ДyпнишkoтoПapвeнюнови [re: valko4u]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано21.11.07 09:10



Ама всички разбрахме вече за тия седла... Не е нужно мнение с практически едно и също съдържание да се пуска по 1000 пъти. Следважо такова ще бъде изтривано.



Тема Re: prodavam sedlo za ezdaнови [re: KATЛA]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано12.05.09 19:48



това е от седлата на Беърфуут, без ленчик. Това става за ендюранс и за любителска езда, донякъде за нещо по-професионално, но за сериозен спорт точно този модел не мисля, че става!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.