Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 11.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано17.04.07 00:48



Хм...



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.07 09:44




Поздравления и за рускинята!Поне няма да ти се качва на главата като някои от ВЕЛИКИТЕ тука.
Аз пък чакам конегледачи от Турция до края на месеца, оказа се че плащам същите пари като там, а условията които предлагам са доста по-добри.

Може пък да доживееме и от Европата да започнат да идват специалисти.



Тема Re: За Аглернови [re: AGLER]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано17.04.07 11:16



Мда... И намен ми трябва конегледач, но сега така още не съм се разтърсил както трябва .....
Баси, човек не може да намери някой гюбре да рине , аз търся за офиса работници ... откачена работа.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: За Аглернови [re: DustDevil]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано17.04.07 11:20



Ти за нагайките ли ?
Е , два пъти я пошляпна със сила , нека да не я наречем европейска , но не и сцепи кожата ако това се има предвид.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: За Аглернови [re: AGLER]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано17.04.07 11:41



За тия условия и аз бих се замислила!





Тема Re: За Аглернови [re: aдвok]  
Автор zina2OO4 (priatel na kone)
Публикувано17.04.07 12:18



Привет , кажете какъв тип седло е това на последната снимка?



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано17.04.07 14:22



е хубаво !!! тоя жена как е скачала по 130????? ееееееееее тъй като вземат да се прехвалят

то там да не кат при нас по селата?? обявават паркур 120 пък той и 100 метър нема пък дано да се сработи с конете и всичко да тръгне честито ти попълнение а пък за конегледач верно трудно се намира............щот трябва много неща да знае за да е добър конегледач за да му повериш конете си.....естественно ако държиш на тях



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано17.04.07 15:21



Не, бе, не за нагайката.... За цялата ситуация...

Би ми се искало да съм присъствала да се посмея малко....



Тема Re: За Аглернови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.07 15:52




Ако е за ринене на гюбре аз мога да ти строя една рота, ама са от тези дето викат на коня "Диииииииииииии" и "Тпруууууууууу" и го водат на повод 5 сантима от муцуната от шубе.

Конегледачите са най-големия проблем за мене!

Има един на едно място ама ако им го гепа ще ме пуцат с гаубица от Северна до Южна България или ще ми изпратат някоя бутилка с цианкалий за армаган....................





Тема Re: За Аглернови [re: DustDevil]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано17.04.07 16:11



Да , весело е ...днес я гледам , язди 40 минути тръс , ходом и през цялото време нещо говори на кобилата ...
Вельо отстрани сумти и вика ... "Абе , тая да не я учи да рецитира стихотворения, ние ще скачаме с нея , няма да ходим на литературна вечеринка "
Не знам, вече съм решил да я взема на договор за 1 година и от утре ще и подгоня документите , пък каквото излезе. ще пробваме.

SI VIS PACEM PARA BELLUM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.