Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предложениенови  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано05.08.04 23:15



Незнам на мен ли ми се струва или е така, но последно време във форума от всички тези теми за купувам/продавам/търся мъж, дама или коте е настъпил някакъв хаос, в който поне аз се губя :) Само от една страница, гледам, че половината са обяви. Та така и така имаме модератор, хайде моля те миличка, сложи една тема горе за обяви, за да не се задръства излишно форума за тези, които не се интересуват от тях, и съответно да се улеснят в разглеждането. Всъщност, за да не станат много закачените теми, тази "Административна" може да я изтриеш, лично аз не виждам никаква нужда от нея.

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven


Тема Re: Предложениенови [re: netcat]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано05.08.04 23:21



Ам аз още в началото предложих за такава тема, ама глас в пустиня



Тема Re: Предложениенови [re: netcat]  
Автор lndependentМодератор (point of view)
Публикувано06.08.04 11:47



От дне има вече такава тема. "Административна" обаче няма да я махна, защото там са правилата, по които модерирам клуба. А те трябва да са на видно място, за да може да се прочетат от всекиго (най-вече новодошлите), а и при разрешаване на спорове е добре да има яснота за причините за определени мои действия.

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re: Предложениенови [re: lndependent]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 15:12



Не си станала мод за да УПРАВЛЯВАШ, а за да е лесно и удобно на посетителите. Не мисля, че някой е толкова зле с главата, че да не знае как да се държи между хора (това май се учи първите 7 години, а не някой да го натрапва цял живот на ВЪЗРАСТНИ хора!), ако ли пък не знае - мястото му едва ли е тук. Или искаш да изкараш някой малоумен? "Другите не знаят как да се държат, а аз знам и ще им казвам...", така ли?
Погледни само в кои форуми има "правила", "адмистративни" и тем под.
И най-вече със старите потребители (или това което е останало от тях) трябва да се съобразяваш, защото не забравяй, че когато стана мод ти беше една от НАЙ-НОВИТЕ, дори незнаеше имената на тук пишещите, а се наложи друг да ти се обяснява.
И още веднъж да отбележа: НЕ СИ ТУК ДА СИ ИГРАЕШ НА "УПРАВЛЯВАНЕ", а да се грижиш за потребителското улеснение.



Тема Яуууу и тук скандалченови [re: netcat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.08.04 15:45



Ми те май половината клубове се заскандалиха вече.

А сега прочети какво точно е написала Индипендънт.
Прочете ли го?
Къде се споменава думата УПРАВЛЯВАМ?
Има думата модерирам. Има голяма разлика. И наистина е необходимо да се знае защо се модерира.
А там където има мод, все се случва да има нужда от мод.
И всеки може да си изтърве нервите и да напише нещо дето не е трябвало да го пише.
Всеки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Яуууу и тук скандалченови [re: bira_more]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 16:37



Няма скандал. Не съм съгласна с _управлението_ на модераторката и съм съвсем в правото си да го споделя, нали? Поправи ме ако бъркам, ама тя е там, за да ни УЛЕСНЯВА, а не за да ни диктува ПРАВИЛА, нали? И да - в случай, че тема "Административна" (изпълнена с хм.. всеки вижда с какво) стои, а в самия форум цари хаос от продавам/подарявам/търся/изгубен...и т.н. - в такъв случай - ДА, няма да е МОДЕРИРАНЕ, а ще е УПРАВЛЯВАНЕ...



Тема :)нови [re: bira_more]  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано06.08.04 17:31



И казваш, че "там където има мод, все се случва да има нужда от мод." - Еми ето - сега се случи - а какво направи мод-а? Вместо да направи нещо само се извинява?
Знаех си, че чужд човек не бива да става мод и да се занимава на клуб, който не му е на сърцето. Просто явно, защото на нея и е все едно и също. И аз съжалявам, че говоря така, ама какво друго да кажа, освен това, което виждам
И сякаш на никой не му пука.....
При това положение най-вероятно и аз ще напусна клуба (*не, това не е ултиматом)

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven


Тема Ми виж сеганови [re: netcat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.08.04 20:56



знаеш че аз съм толерантен човек.
Към човеците де.
Към кучетата е по сложно - ако ме лае - бих го утрепал по максимално безболезнен за него начин.
Ако умира пред мен - м кофти.
Не ме кефи ама хич.
А неща дет мязат на хора ама не са хора - изнасилвачи на деца, наркотряфиканти и тям подобни все си мисля че и китайците не са достатъчно изобретателни!

Модератора има една функция - да трие каквото трябва да бъде изтрито като намали възможностите за поява на подобни неща.
Е може да ковне една две или повече теми.
Е може и да сбърка.
Ама хора сме - вие сте жени де :)))
Ама бъркаме.
Всички.
Щот не сме богове.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Яуууу и тук скандалченови [re: netcat]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано07.08.04 13:26



Твърде си агресивна. По всички теми и винаги. Това уморява. Моля, спри се и се дръж като възрастен човек, а не като заклет интригант.

--
Shine on~


Тема Re: Яуууу и тук скандалченови [re: NeonSun]  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано07.08.04 15:12



Агресивна или всискателна към нещата, на които държа?
Щом като модератора не си върши работата както трябва, логично е да получава забележки, дори да бъде сменен... (ти ако не си вършиш служебните задължения, няма ли да изхвръкнеш оттам, или ще те държат просто за навика или нещо...?!) И както явно си забелязал аз не се прекланям пред авторитети (било то и виртуални LOL). Не ме е страх да си кажа мнението, каквото и да е то, на когото и да противоречи, стига за мен то да е вярно. И си мисля, че всеки достоен, уважаващ себе си човек, трябва да процедира по същия начин.
Ако беше Пантер-а (или да речем някой от старите (и БИВШИ редовни)) дотук никога нямаше да се стигне. Защото те щяха да са там. Когато получат бележка, имейл или АйСиКю-съобщение с проблем, дори да не го решат, най-малкото поне щяха да отговорят на питащия. Знаеш ли тя колко отговаря? Николко май... поне на мен не ми е известно. Поне 3 пъти и писах, за момче, което има въпрос към нея (защо не може да пише във форума), изпратих й имейла му, той 3 пъти и е писал вече по ICQ... както казва Сони - "глас в пустиня"... А знаеш ли откога момчето се опитва да пише в клуба...

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven


Тема И същонови [re: NeonSun]  
Автор netcat (hishtnik)
Публикувано07.08.04 15:20



Ако се разровя назад и други примери мога да ти дам.
И още нещо: незнам доколко съм агресивна, но говоря това, което мисля. А което е по-важното - никога не заставам срещу НИК, а заставам срещу МНЕНИЕ, в случай че не съм съгласна с него (мнението!). Ако можеш да ме разбереш, разбира се.

Ik hou meer van jou dan iets anders in mijn leven


Тема Виж сеганови [re: netcat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.08.04 15:55



не съм казал ама пак повтарям:
Най важните задължения на модератора са да трие каквото трябва.
Допълнителна екстра е да закачи нещо ....

Можеш да кажеш едно и също нещо по много начини. С емоции или без емоции.
По някога емоциите са неизбежни.
По някога са избежни.
А в момента само ти си против текущия модератор на клуба.
Дори Пантер не е изказала мнение срещу него.
Дали пък в този конкретен случай не грешиш именно ти?

Никой от нас не е безгрешен. Някои сме склонни да си признаем че грешим. Някои сме склонни да си признаем че дори човек който няма нашето образование знае повече от нас в дадена област.
Мамка му - търсих паразитологии в нас. Е да ама не намерих нещо дето не ми свърши работа.
Май ще трябва още да потърся - за паразитозите става дума де....

Bеer? Mоre?




Тема Re: Предложениенови [re: netcat]  
Автор lndependentМодератор (point of view)
Публикувано09.08.04 10:12



Ок, темата Обяви вече е статична. Надявам се това да успокои страстите.

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re: Яуууу и тук скандалченови [re: netcat]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано09.08.04 12:20



Не си взискателна: агресивна си. И истерична. И невъзпитана. И дразниш безкрайно -- всички. Сега се държиш все едно Panter ти е другарче, ама преди две седмици крещя и по нея. И май трябва да се замислиш дали ти си абсолютно непоклатимия авторитет по всички теми. Може пък останалите да имат различно от твоето мнение, което, ах, колко изненадващо, да е правилното, а?

--
Shine on~


Тема Re: Предложение [re: netcat]  
Автор lndependentМодератор (point of view)
Публикувано09.08.04 12:55



Нещата започнаха да излизат от контрол, затова ще заключа темата.
Специално се обръщам към неткет. Това, че ника ми не се появява в клуба с байрячето зад него не означава, че не съм тук и че не ми пука за клуба. Напротив, тук съм, изчитам всичко по няколко пъти, пиша редовно. Не е вярно и това, че не се занимавам с проблемите на клубарите. Но не смятам, че трябва да давам отчети за всичко, което правя, и което няма връзка с тематиката на клуба! А проблемите с постването, с влизането, паролата, юзърнейма, колкото и да не ти се вярва, не са от тематиката на клуб Котки!
Още нещо. От твърде много хора започнаха да се чуват оплаквания по твой адрес. Затова след като ти писах няколко предупредителни бележки, се обръщам към теб публично. Считай това за последно предупреждение, след което, ако продължаваш да се нахвърляш така по останалите клубари, ще те банна. Това не ми харесва и не искам да го правя. Но ми писна да обяснявам, че всъщност твоите мнения са ценни за този клуб - вярно е, че разбираш страшно много от котки, наясно си с грижите, които трябва да се полагат, знаеш може би повече от всички нас, взети заедно. Това обаче не ти дава право да се държиш надменно и предизвикателно към останалите! Не ти дава право да ги нападаш и да очакваш, че трябва да те търпят заради иначе компетентните ти съвети! Всички тук се събираме само заради любовта си към котките, не и заради афинитет към безкрайни препирни! Това наистина е последното обяснение, което ще ти дам. Следващият път ще действам направо!

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.