Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема :)нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано26.01.06 09:14





Бравос!!! Само така!!!

Така ми хареса, че чак ме зареди с положителна енергия!

Браво на теб!



Тема бих, бииих ...нови [re: Billy_wolf]  
Авторmess (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 12:07



и още как ! как така ми се слу4ва след развода все да попадам на някакви с дефекти в нея област :( а мъжът ми верно, за съпруг не става, но за по една-две- три-пет-осем ве4ери месе4но ... ееех ..само че де тоя късмет, новата булка много здраво го държи, не пуска :) както се вижда- хора разни



Тема Re: бих, бииих ...нови [re: mess]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 13:53



Здрасти! Мислех, че само аз попадам на мъже с проблеми в тази област....



Тема Re: Може, бе... но...нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано26.01.06 16:45



... да речем след около 5000 години...
... или както чух в един филм - Когато адът замръзне!



Тема Re: леко изместване от темата [re: Cruiser]  
Автор lyubopitka (новак)
Публикувано26.01.06 16:54



Тези с проблемите са повече отколкото си представяме май.
Което е тъжно - и за двете страни.



Тема Re: не полудявайте моля!нови [re: Cruiser]  
Автор oнзи (този)
Публикувано26.01.06 17:36



дано случиш на засукан ....марсианецсигурно такъв секс ще завъртите , че ще му се усучат антенките.

уау..


Тема Re: Може, бе... но...нови [re: Marygold_vn]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 18:12



Еее ти па, чак 5000. Аз съм обещал на бившата, че ще има интимност само до портфейла докато съм жив. Без значение възрастта на дечурлигата.
Единственото ми желание е да ме остави на мене си, пък аз зех да си поприпомням временцето отпреди брака. Де да съм забелязвал, че толкова създания са се нароили, че и то от оная категория значи!-дето освен в портмонето и за други работи се сещат. Ония дето цял ден си подсвиркваш и си бачкаш, че и си припяваш. Скандалите се свеждат до ОБЛЕЧИ това, или онова, що не си ял?, погледни се и помисли какво ще кажат хората за теб?!
Баси!!!!!!
Отвикнал съм, ама свиквам.



Тема Re: Може, бе... но...нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Allia (aз)
Публикувано26.01.06 21:00



Е тук като прочетох за портмонето и интереса към него, да кажа мнение.Ако преди това е имало и друго, което се е свело в последствие само до портфейла, то може би на жената и е останало само това като възможност да получи нещо. Е, това може да е оправдание, но имам една позната, която казваше така; него все го няма, нищо не прави у дома, не проявява интерес към мен, каквото и да направя, тогава какво-остава ми да вземам само пари от него-той не ми дава нищо друго и не ме забелязва. А за темата, ако сме в добри отношения и имаме желания, защо не, в крайна сметка когато не сме заедно може пак да се породи интерес

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: Може, бе... но...нови [re: Allia]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 21:59



Бе бая голям ферман бях написал в отговор и го изтрих.
Сега какво да се оправдавам, че съм мислел само за бачкане и "онова", че не обичам лигави сериали, тъпа естрада, сноб съм бил, не съм харесвал родата й като ми се влачат на талази, а аз имам срокове за отчитане, хранел съм ги, обличал съм ги, не съм чакал на никой, ЕДИНАК съм бил. Баси тъпака съм бил, ама го разбрах след 18 год.
Ми кво да правя, като съм си от тука. Другата ми къща е на 20 мин с рейс 305 и останалите от семейството ми като ще идват първо звънкат по телефончето да питат удобно ли е и прочие. Аз като си ходя в другата къща също питам кога е удобно. Баси единаците сме сичките. Нямаме никакво колективно чувство за съпреживяване и обясняване как се е опитала зеленчукарката да те изменти с пеесе грама в кантара.
Вярно виновно ми е семейството, мойто, щото понякога се събираме по два пъти в годината. Аз тук, щото челяд гледам, другия на едно денонощие назад и седем часа назад, останалата част се щура наблизо до около два часа назад, щото е на 76 годинки и кво?! Значи ние можем да дръннем една жица и да си уговорим удобно време за среща, ноо ответната страна не! Единак съм бил.
Такъв съм и ми харесва. Само за бачкане и секс съм мислел?-такъв съм и ми харесва.
Що ли новата мома приема всичко за нормално? Що ли тя ме изръчква от креватчето, щото срокове гоня? Що ли не ми се излиза от креватчето с нея?
Що ли не ми се прилягваше с бившата от бая годин преди развода в креватчето, а се със срокове и договори се оправдавах?
Ее, вече знам защо.



Тема Re: Може, бе... но...нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Allia (aз)
Публикувано28.01.06 22:16



оле доста време си се мъчил! И като чета това, което пишеш, чак сега си давам сметка как не мен ми се налагаше да търпя подобни ситуации-гадно е, но аз съм търпелива и си мислех, че човек трябва да е толерантен все пак- и успях, та аз не живея с роднините.

Към всяко нещо има много различни погледи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.