Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема А интимност с бившия?!?  
Авторчeтa ви (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 16:23



Често влизам и чета тук-прекрасно е, че има такъв клуб!:) Виждам че има теми за липсата на интимност в брака, та се запитах: Бихте ли правили секс, ако може да се нарече така , с бившият си партньор? Защо хората понякога се връщат?



Тема Re: А интимност с бившия?!?нови [re: чeтa ви]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано21.01.06 16:28



Да, аз бих правила секс с бившия. Май..!?!, така си мисля поне..

Но, не бих се върнала и не бих му позволила да се върне.

Защо се връщат? - от страх, от любов, заради материални съображения, от интерес ... варианти много.

Ако питаш за секса - защо се връщаш за секс - по навик, за отмъщение, от любов, причини много.



А ти би ли правила секс с бившия?



Тема Re: А интимност с бившия?!?нови [re: Billy_wolf]  
Авторчeтa ви (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 16:33



Това се чудя и аз-страх ли е от изравяне на чувства, които са скрити малко неуспешно, за да не боли? А след това какво?



Тема Re: А стига, бенови [re: чeтa ви]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (воин)
Публикувано21.01.06 16:41



Кви интимности с екса, кви пет лева?
Толкова ли свършиха другите? Ако пък си го харесвате, що го наритахте?

На върха на копието


Тема Преди или след като стане бивш?нови [re: чeтa ви]  
Автор Trendi ()
Публикувано21.01.06 18:52





=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: А стига, бенови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано21.01.06 22:09



Що са го наритали ли? Ами израза патка с путка и путка с патка чувала ли си го? В него е скрита част от истината по въпроса.

С.Н.В.О.


Тема Re: А интимност с бившия?!?нови [re: чeтa ви]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано22.01.06 10:19



Ха ха ха, една моя позната дори повторно се омъжи за бившия си съпруг

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Предположение за една от причинитенови [re: чeтa ви]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано22.01.06 12:56



Вероятно импулс за единия от двамата и опит за напомпване на самочувствието на другия. Един вид "оная ми го взе, обаче сега той иска да е с мен". Тъпо.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Предположение за една от причинитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано22.01.06 13:52



A казано ли е, че причината за един развод непременно е "оная" или "оня" "другия/та"????? Случва се понягока просто да сме осъзнали, че нямаме бъдеще заедно, което по никакъв начин не изключва желанието за секс

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Затова казах "една от причините"нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано22.01.06 14:01



Щото съм чела някои неща тук, които тогава пък и сега, ми се струват странни.
Пък честно казано и не виждам кое ще ми попречи да съм с някого, ако имам желание да правя секс с него. Според мен стигне ли се до развод, значи сексът е приключил, дори и да няма друг/а.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: А интимност с бившия?!?нови [re: чeтa ви]  
Автор albi_rijav_kotarak (непознат)
Публикувано23.01.06 12:47



защо пък не...
случвало ми се е...
причини -много



Тема Re: А интимност с бившия?!?нови [re: чeтa ви]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано23.01.06 13:14



Ne, ne bih. Shtom sme se razdelili, znachi e imalo zashto! Nikoga ne sam se vrashtala pri bivsho gadje!



Тема Re: А стига, бенови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано23.01.06 13:53



Ха ха
много смешно!

Става дума за секс! Ти да не би да сключваш с брак всеки път като правиш секс.
А и добрия секс не е повод поне според мен за брак. Бившия може и да не става за съпруг, но за секс става.

много е индивидуално!



Тема не полудявайте моля!нови [re: чeтa ви]  
Автор oнзи (този)
Публикувано23.01.06 20:04



бившия има прекрасното свойство да бъде.......бивш!!!

уау..


Тема Re: А стига, бенови [re: Billy_wolf]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (воин)
Публикувано24.01.06 08:28



Е, не сключвам брак всеки път
Ама поне им го предлагам на момчетата, за да не се чувстват излъгани

На върха на копието


Тема Re: не полудявайте моля!нови [re: oнзи]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 14:48



Не, не лижа там, дето плюя..не си го представям...даже покрай него толкова намразих мъжете, че въобще не си представям да правя секс...с българин



Тема Re: А интимност с бившия?!?нови [re: чeтa ви]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 16:57



Ква интимност, кви пет лева?
Бившата ме плюе, че съм я изоставил, а аз любов да правя с нея. Ади мола.
Изоставих я вярно, в мойта си къща със се всичко, щот тя е от провинцията. Взех само себеси и книгите си.
Късно разбрах, че е голям кеф да се будиш сутрин от сънено мъркащо гласче дето те почесва по наболото вратле, а не от мисълта дали не си се събудил от нещо гладко и лъскаво, и за пореден път да въздъхнеш с облекчение.



Тема Хе-хе...нови [re: Severous Snape]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.01.06 08:32



Патката с путка - хеле, как да е...метафора някаква, ама путката с патка, туй що ще рече?

Non nova, sed nove.


Тема Браво!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.01.06 08:38



Много логично твърдение.
Не, че в моя случай е така, но като цяло добре те разбирам!

Въпроса е доколко са осъзнати двамата, че като се съберат отново да правят секс, да не започнат да си правят илюзии.
А също така - да не пропуснат шанса за секс или сериозна връзка с други нови партньори.
Защото, както Мама Нети не веднъж е казвала преди -като ще е САМО секс - защо да е САМО с него?

Non nova, sed nove.


Тема Re: Браво!нови [re: Mama Netty]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано25.01.06 09:55



Ne бе виж сега, аз нямах предвид целенасочено събиране за да се изч***т, нали знаеш, това е импулс, на момента идва..., видял си се за нещо друго с бившия и...между другото, цитирам случай с моя приятелка и връстничка, въпросния бивш и беше втори брак, и тях определено май освен секса нищо друго не ги свързваше, поживяха няколко години, разведоха се, ама и до ден днешен отвреме на време се ******
Явно им изнася, определено и тя и той си имат доста други контакти...бе де да знам
Хаха, иначе за това дето неведнъж си го казвала - абсолютно те подкрепям!!

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема :)нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано26.01.06 09:14





Бравос!!! Само така!!!

Така ми хареса, че чак ме зареди с положителна енергия!

Браво на теб!



Тема бих, бииих ...нови [re: Billy_wolf]  
Авторmess (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 12:07



и още как ! как така ми се слу4ва след развода все да попадам на някакви с дефекти в нея област :( а мъжът ми верно, за съпруг не става, но за по една-две- три-пет-осем ве4ери месе4но ... ееех ..само че де тоя късмет, новата булка много здраво го държи, не пуска :) както се вижда- хора разни



Тема Re: бих, бииих ...нови [re: mess]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 13:53



Здрасти! Мислех, че само аз попадам на мъже с проблеми в тази област....



Тема Re: Може, бе... но...нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано26.01.06 16:45



... да речем след около 5000 години...
... или както чух в един филм - Когато адът замръзне!



Тема Re: леко изместване от тематанови [re: Cruiser]  
Автор lyubopitka (новак)
Публикувано26.01.06 16:54



Тези с проблемите са повече отколкото си представяме май.
Което е тъжно - и за двете страни.



Тема Re: не полудявайте моля!нови [re: Cruiser]  
Автор oнзи (този)
Публикувано26.01.06 17:36



дано случиш на засукан ....марсианецсигурно такъв секс ще завъртите , че ще му се усучат антенките.

уау..


Тема Re: Може, бе... но...нови [re: Marygold_vn]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 18:12



Еее ти па, чак 5000. Аз съм обещал на бившата, че ще има интимност само до портфейла докато съм жив. Без значение възрастта на дечурлигата.
Единственото ми желание е да ме остави на мене си, пък аз зех да си поприпомням временцето отпреди брака. Де да съм забелязвал, че толкова създания са се нароили, че и то от оная категория значи!-дето освен в портмонето и за други работи се сещат. Ония дето цял ден си подсвиркваш и си бачкаш, че и си припяваш. Скандалите се свеждат до ОБЛЕЧИ това, или онова, що не си ял?, погледни се и помисли какво ще кажат хората за теб?!
Баси!!!!!!
Отвикнал съм, ама свиквам.



Тема Re: Може, бе... но...нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Allia (aз)
Публикувано26.01.06 21:00



Е тук като прочетох за портмонето и интереса към него, да кажа мнение.Ако преди това е имало и друго, което се е свело в последствие само до портфейла, то може би на жената и е останало само това като възможност да получи нещо. Е, това може да е оправдание, но имам една позната, която казваше така; него все го няма, нищо не прави у дома, не проявява интерес към мен, каквото и да направя, тогава какво-остава ми да вземам само пари от него-той не ми дава нищо друго и не ме забелязва. А за темата, ако сме в добри отношения и имаме желания, защо не, в крайна сметка когато не сме заедно може пак да се породи интерес

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: Може, бе... но...нови [re: Allia]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 21:59



Бе бая голям ферман бях написал в отговор и го изтрих.
Сега какво да се оправдавам, че съм мислел само за бачкане и "онова", че не обичам лигави сериали, тъпа естрада, сноб съм бил, не съм харесвал родата й като ми се влачат на талази, а аз имам срокове за отчитане, хранел съм ги, обличал съм ги, не съм чакал на никой, ЕДИНАК съм бил. Баси тъпака съм бил, ама го разбрах след 18 год.
Ми кво да правя, като съм си от тука. Другата ми къща е на 20 мин с рейс 305 и останалите от семейството ми като ще идват първо звънкат по телефончето да питат удобно ли е и прочие. Аз като си ходя в другата къща също питам кога е удобно. Баси единаците сме сичките. Нямаме никакво колективно чувство за съпреживяване и обясняване как се е опитала зеленчукарката да те изменти с пеесе грама в кантара.
Вярно виновно ми е семейството, мойто, щото понякога се събираме по два пъти в годината. Аз тук, щото челяд гледам, другия на едно денонощие назад и седем часа назад, останалата част се щура наблизо до около два часа назад, щото е на 76 годинки и кво?! Значи ние можем да дръннем една жица и да си уговорим удобно време за среща, ноо ответната страна не! Единак съм бил.
Такъв съм и ми харесва. Само за бачкане и секс съм мислел?-такъв съм и ми харесва.
Що ли новата мома приема всичко за нормално? Що ли тя ме изръчква от креватчето, щото срокове гоня? Що ли не ми се излиза от креватчето с нея?
Що ли не ми се прилягваше с бившата от бая годин преди развода в креватчето, а се със срокове и договори се оправдавах?
Ее, вече знам защо.



Тема Re: Може, бе... но...нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Allia (aз)
Публикувано28.01.06 22:16



оле доста време си се мъчил! И като чета това, което пишеш, чак сега си давам сметка как не мен ми се налагаше да търпя подобни ситуации-гадно е, но аз съм търпелива и си мислех, че човек трябва да е толерантен все пак- и успях, та аз не живея с роднините.

Към всяко нещо има много различни погледи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.