Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Чудото на детоксикацията"нови  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано31.03.07 12:13



Това е книгата на д-р Робърт Морс, която е излязла наскоро, но струва 30 лева.
Миналият петък във в-к "24 часа" имаше голяма статия с части от книгата. Много ме заинтригува. Има съвети за компреси с рициново масло на болните места и т.н. интересни неща и приложими.
Д-р Робърт Морс, както пише в статията, е световноизвестен лечител - ирисодиагностик, фитотерапевт и биохимик, собственик на Клиника за природосъобразно здраве в Порт Шарлот, Флорида, САЩ.
Той казва "Аз съм виждал как изчезват лимфоми след 45 дни, рак на стомаха - след 59 дни, диабет - след 60 дни."
Най-трудните случаи са страдащите от рак, СПИН или наранявания на гръбначния мозък, при които човек е изключително силно интоксикиран.....
Навременната и редовна детоксикация може да предизвика промени, които изглеждат като чудеса - заздравяване на кости /дори и стари фрактури/, възстановяване на прекъснат гръбначен мозък и жлези, зарастване на дълбоки рани след хирургическа намеса.

Това са цитати от статията



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Редактирано от vesela.bg на 25.04.07 12:06.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор maia_georgiewa (Maia)
Публикувано31.03.07 21:18



Здравей Весела, аз за тази книга на съм чувала , но от съобщението ти се сетих за две рецепти за лапи на болното место , които ми даде фармацевтката от София Цонка Даскалова. 1)рициново масло -200г. + сода за хляб -100г. се смесва да стане хомогенна смес за налагане 3 пъти по 30 мин., и 2)рициново масло-200г. + джинджифил-100г. се смесва хомогенна смес да стане за налагане 3 пъти по 30 мин. Аз преди месец не ги направих ,защото раната от операцията ми не беше хубаво заздравяла и ме беше страх нещо да не се възпали,но сега ще ги изпълня. Може би става въпрос за същия принцип на действие.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.04.07 14:35



Хронология на една изтрита тема.
Хора, разяснявам случая за тези, които не разбраха какво става.

Fortuna публикува няколко постинга от книгата "Чудото на детоксикацията".
Вчера следобяд, Издателство Скорпио /издател на книгата/ ни упрекна, че нарушаваме авторските им права с публикуването на тези откъси и ни се скара. Поскарах се и аз, признавам си и казах, че аз лично ще изтрия постингите, ако Администрацията ми каже.

След това Издателството ни направи добро предложение за 40% отстъпка при закупуването на книгата от членове на клуба. Публикуваха си телефони и си уговорихме среща за днес, да доуточним предложението.

В 18,30 часа стигнахме до споразумението, тези постинги да останат като информация за съдържанието на книгата.

Да, ама не. Какво беше учудването ми, когато вечерта видях, че темата е изтрита безапелационно от дир.бг без да ме уведомят преди това?
Както и да е, темата няма да бъде върната - изтрита е безвъзвратно.

И тъй като тази тема си я имаме, тя си остава и ще пишем в нея. Факт е, че в книгата има доста ценна информация. Затова и ще продължим да я дискутираме - темата за детоксикацията.

И така - днес ходих в Издателство "Скорпио". Те също съжаляват за изтритата тема. Ето и договореността, която постигнахме:

Издателство "Скорпио" прави 40% остъпка от цената за членовете на нашия клуб. Отстъпката е валидна не само за книгата "Чудото на детоксикацията", но и за всички останали книги със здравна тематика на издателството. Уговорката е валидна и занапред за предстоящите на публикуване книги. Достатъчно е да отидете в издателството - ул. "Николай Ракитин -17" до Полиграфическия комбинат и можете да си купувате книгите с 40 % намаление.Очаквам да ми изпратят ценовата листа на заглавия със здравословна тематика, който ще постна тук за информация, ако някои желае да има тези книги.

Между другото аз си взех "Спонтанното изцеление" от д-р Андрю Уейл.
Доста интересни неща има и в нея - и за детоксикацията, и за различните здравословни проблеми, изцеляващо хранене, защита от токсини - куркума, джинджифил и т.н. все неща, коментирани тук.

Това е, хора!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: maia_georgiewa]  
Автор firrst (член)
Публикувано25.04.07 18:47



В отговор на:

Здравей Весела, аз за тази книга на съм чувала , но от съобщението ти се сетих за две рецепти за лапи на болното место



Болните места/рани от операция/могат да се мажат с пчелен мед.Много е ефикасен при всякакъв тип рани.Пчелната отрова е още по ефикасна.




Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: vesela.bg]  
АвторЮЛИЯ 48 (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 20:06



Веси здравей, наистина останах много очудена ,че темата я няма ,а и доста разочарована но всяко зло за добро,важното е че си уредила нещата за което
много ти благодаря


В този ред на мисли ,искам да попитам:
1. Как ще докажа ,че съм член на клуба?
2.Раб. време- име за контакти
3.Някакъв тел. в отдела там.
Питам защото ние сме от ПЛОВДИВ и идваме само при нужда и контролни прегледи.
БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ТОВА КОЕТО ПРАВИШ ЗА ВСИЧКИ НАС БЛАГОДАРЯ



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: maia_georgiewa]  
Автор *jull** (())
Публикувано25.04.07 23:17



Извинявай, но при какви случаи се налагат тези лапи?





Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано26.04.07 12:49



Весе много благодаря за това, което си направила. Още днес смятам да се възплзвам и да си купя книгата.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: ЮЛИЯ 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано26.04.07 13:43



Просто казваш, че си от клуба.
Раб.време е нормално до към 18 часа.
Няма да публикувам телефони - просто, когато идвате в София, отивате там и си купувате каквото си харесате



И непременно докладвайте тук!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: vesela.bg]  
Авторvotka (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 23:43



Някои купил ли си е книгата.Ас нямам ваzможност да си я купя.можели да споделите какво е ле4ението според тоzи автор.В темата видях 4е има рецепти zа лапи,дали могат да се налагат там кадето има болка.Какво предстсвлява детоксикацията според автора.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: ЮЛИЯ 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано05.05.07 08:02



Юлка здравей!
Ще помоля Еми да ти я купи ако искаш само ми се обади! :))))





Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: ЮЛИЯ 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано05.05.07 08:07



Я направо ела да пием по едно кафе...вече една седмица не сме се виждали ...срамота!





Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: feniks_m]  
Авторfeniks-m (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 17:49



Купих си книгата и още две други на здравна тематика. Сега започвам да я чета и ще споделя мнение.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: feniks-m]  
Авторaxse (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 20:48



моля да бада иzвинена сигурно сам вzела не4ии друг ник.Така 4е не сам дотка.
Искам да помоля да споделите zа вапросната книга.Ммого ме интересува как според автора се провжда детоксикацията.Може ли нйкои практи4ни савети zа компреси.Благодаря



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: axse]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.05.07 14:28



За да не ти отговарят си има причина

Преди време, една девойка от клуба започна да пуска материали от книгата тук. Тогава се намеси Издателството и ни обвини в нарушаване на авторските права. В резултат на това от Администрацията на сайта изтриха темата. Затова не си я видяла и не знаеш.
Иначе, прегледай постингите по-нагоре тук в същата тема и ще видиш, че Издателстовото направи отстъпка от цената на книгата - за хората от нашия клуб тя е само 18 лева.
С общи думи в книгата става въпрос за церберски диети на сокове, плодове и зеленчуци, билки и клизми. Разделяне на храните на алкалообразуващи и киселинообразуващи. И да искам повече от това не мога да ти дам - първо, че книгата е достатъчно обемиста за да се опишат схемите и методите на детоксикация и второ, защото ще наруша авторските права..

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема "Спонтанните изцеления"нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.05.07 15:02



В момента чета двете книги, които получих от Издателството.
"Чудото на детоксикацията" и "Спонтанните изцеления", затова искам да споделя и да направя паралел между двете книги - като два метода.
Методът на детоксикацията за мен е много церберски - при точно спазване на детоксикацията има доста тежки лечебни кризи. И според мен, това трябва да става под лекарско наблюдение, а такава практика в България няма /няма такива клиники/. Второ, самото спазване на тези диети е много трудоемко за сам, работещ човек, като мен. Това непрекъснато цедене на сокове през половин-един час, просто не го вижда - както и клизмите по няколко на ден...

Другата книга "Спонтанните изцеления" е доста по-балансирана за мен. И затова, аз за себе си реших да си направя комбинация от двете книги и двата метода, които всъщност са едно и също - детоксикация.

Ето и моите заемки от двете книги:

Храненето от "Спонтанните изцеления" - без животински мазнини, единствено риба, богата на Омега-3 мазнини. Много плодове и зеленчуци.
Същата е и препоръката в "Чудото на детоксикацията"- от нея ще опитам да се съобразя с алкалообразуващите и киселинообразуващите храни.
От нея ще ползвам и соковете, първоначално един път седмично само на сокове, после два дни и т.н., комбинирано с билковите формули, дадени в книгата - лесно изпълними са - тинктура от няколко билки на основата на спирт и дестилирана вода. Както и клизмите, но не по 3-4 на ден....

Препоръчваните хранителни добавки - вит.С, вит.Е, Селен, Бета-каротин ги ползвам периодично, сега ще ги направя ежедневие.
Както лапачото, гъбите майтаке, омега-3, гинко билоба, които съм вземала досега.

Та това е моят план, съобразен с ежедневието ми, ангажиментите ми и заетостта ми. Съобразен и с възможностите ми - все пак познавам организма си, на какво издържа и на какво не. Не се виждам 20 дни само на сокове.... Плюс това сега идва лято - море от плодове и зеленчуци, с това ще се справя....

Иначе и в двете книги има страшно много и полезна информация и за билките и за рака.
Това, което не трябва да правим е да не подценяваме рака, като болест.
А трябва да търсим непрекъснато начини да активираме имунната си система за да се пребори с раковите клетки сама. Засега май друг начин няма освен повече разходки на чист въздух, положително мислене /например любимо хоби и т.н/ балансирано хранене, хранителни добавки насочени към повишаване и активиране на имунната система, билки.....

И напомням, тук споделям мое лично мнение, не копирайте чужди модели - те може да не са подходящи за повечето от вас. Просто намерете вашата комбинация, тя е индивидуална за всеки...

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Авторboris.bg (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:25



http://www.knigopolis.com/index.jsp - от тук можете да си я поръчате тази книга, правят и отстъпка. Ще ви я доставят до два дена. Аз си я купих, само не знам майка ми как ще я убедя да спазва тези диети. Успех на всички и Бог да ни е на помощ.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: boris.bg]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 00:37



Искам да ви попитам кьде може да се на мери Астрагал.Някои пил ли го е и ако от каде мога да си го zакупя



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.06.07 16:24



Леле, Весеее. Кажи дали получи едно ЛС от мен, че го изпратих само на Весела, пък ти си Весела.бг, а пък тя е една бележкааа, който я чете ще се спука от смях

. Ако си тук, кажи, правилно ли съм я изпратила?



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: fifi]  
Авторfortuna (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 17:11



fifi, ако си от София може да си купиш астрагал от един китайски магазин близо до женския пазар (забравих точно на коя улица се намира). Там има и много други билки.



Тема Re: "Спонтанните изцеления"нови [re: vesela.bg]  
Автор zdravetc (непознат )
Публикувано20.06.07 17:26



магазина е на ул Самуил, там където се пресича с ул. Пиротска....аз от там си купувам "императорските плодчета"..Какво е това астрагал...



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Ekna]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано20.06.07 17:56



Да и ти отговорих...

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано14.11.07 11:51



весе дали мога да си поръчам тази книга по пощата със отстъпка.Неможах да открия телефони ако ги пазиш напиши ми ги на лични ако тук не може-
Как да докажа че съм от клуба?



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: kattt_1]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.11.07 12:03



Не зная дали можеш да я поръчаш, питай по телефона дали ще ти я изпратят
тел. 943 75 26 и тел. 843 74 23, издателство "Скорпио".
Не е необходимо да доказваш, просто кажи, че си от клуба и имаме договорка за 40 % отстъпка от цената. Такава ни беше уговорката.
Никой тук не сподели дали е купил книгата с отстъпка, след като аз се срещнах с издателите.
Моля те ти да споделиш след като говориш с тях



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано14.11.07 22:31



Аз бях говорила по телефона. Еднара жена беше доста мила и искаше да се ангажира да ми изпрати книгите, но строг женски глас до нея я отряза... така ще аз ще взема книгите чрез моя приятелка от София... Но определено жеста който ни правят е голям, за което им благодаря ... и на Весето разбира се





Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Nova_S]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано14.11.07 23:20



Ето тук има една книга за тибетска медицина,която отговаря на много от вашите въпроси!Който иска може да си я свали или да си я чете директно от сайта!Написана на доста достъпен език!







Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор Neli_S ()
Публикувано15.11.07 10:55



Аз купих 2 бр. - за мен и приятелка също онкоболна, и за двете книги направиха отстъпка



Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: lumixx]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано16.11.07 15:13



оказа се че не могат да ми го пратят.Не изпраща ли.
Ако някой ще ходи да си купува може ли да купи и на мен.



И като не сме от София дане сме ....хората от другия край на света поръчват а от София..........ох мамка му

Редактирано от kattt_1 на 16.11.07 15:24.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Neli_S]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 17:43



Кат, можеш да ордираш всичко на тяхната електронна книжарница, всичките им книги от серията личен лекар са полезни, Освен това те имат представителен магазин във печатницата Димитър Благоев във София, на Цариграско шосе, там се продават книгите по-евтино,
Също книжката Менопауза и хормоналнозаместителна терапия от д-р Ан Макгрегър е много полезна за всички които се лутат в лечението с хормони



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Kaлoянa]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано16.11.07 21:37



В отговор на:

Също книжката Менопауза и хормоналнозаместителна терапия от д-р Ан Макгрегър е много полезна за всички които се лутат в лечението с хормони




Тука се описват някои неща за тази терапия!





Тема ДЕТОКСИКАТОРнови [re: firrst]  
Автор just flower (детето)
Публикувано17.03.10 13:17



Мили приятели, онзиден бях на изложението Алея на здравето 2010 в НДК. Имаше доста интересни неща и искам да споделя с вас и да попитам, ако някой знае нещо повече специално за този уред- детоксикатор. Представлява ваничка с вода и сол, потапят се краката, слага се електрод, който йонизира и магнетизира водата и изтегля всички токсини през стъпалата. Бях много впечатлена специално от промяната цвета на водата в процеса на работа на уреда, от началото е бистра и прозрачна, а после става жълта, червена и дори черна с мехури..направо е шокиращо..

Ще постна тук линк с описание и снимки, вижте го, интересно е. Ще се радвам някой, който го е ползвал да отговори как се чувства, има ли осезаем ефект, колко време се прави и други..? Дали няма някакви противопоказания, че питах шефа, той го знае (нали фирмата ни се занимава с подобни неща), но го е страх да го ползва, защото има стент на сърцето.




Тема Re: ДЕТОКСИКАТОРнови [re: just flower]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано17.03.10 14:04



аз лично познавам няколко души,които са правила тази детоксикация.Резултатът е ... нулев!никой от тях не се е почуствал по-добре.ЗАБРАВИ!



Тема Re: ДЕТОКСИКАТОР [re: just flower]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.03.10 17:21



Коментирали сме го в Клуба - отначало имаше ентусиасти, но после никой повече не писа...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДЕТОКСИКАТОРнови [re: just flower]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.10 17:22



И аз се бях запалила от тези детоксикатори и четох в нета доста - всъщност може да се ползва основно на принципа на плацебото. А за оцветяването на водата - боядисали се електода и той пуска, дори да няма нищо вътре, но така пък постоянно искат да се купуват електроди .... и така ... бизнес. Важното е да не сме поредните лапни шарани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.