Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Ekna]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано20.06.07 17:56



Да и ти отговорих...

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано14.11.07 11:51



весе дали мога да си поръчам тази книга по пощата със отстъпка.Неможах да открия телефони ако ги пазиш напиши ми ги на лични ако тук не може-
Как да докажа че съм от клуба?



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: kattt_1]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.11.07 12:03



Не зная дали можеш да я поръчаш, питай по телефона дали ще ти я изпратят
тел. 943 75 26 и тел. 843 74 23, издателство "Скорпио".
Не е необходимо да доказваш, просто кажи, че си от клуба и имаме договорка за 40 % отстъпка от цената. Такава ни беше уговорката.
Никой тук не сподели дали е купил книгата с отстъпка, след като аз се срещнах с издателите.
Моля те ти да споделиш след като говориш с тях



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано14.11.07 22:31



Аз бях говорила по телефона. Еднара жена беше доста мила и искаше да се ангажира да ми изпрати книгите, но строг женски глас до нея я отряза... така ще аз ще взема книгите чрез моя приятелка от София... Но определено жеста който ни правят е голям, за което им благодаря ... и на Весето разбира се





Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Nova_S]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано14.11.07 23:20



Ето тук има една книга за тибетска медицина,която отговаря на много от вашите въпроси!Който иска може да си я свали или да си я чете директно от сайта!Написана на доста достъпен език!







Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: vesela.bg]  
Автор Neli_S ()
Публикувано15.11.07 10:55



Аз купих 2 бр. - за мен и приятелка също онкоболна, и за двете книги направиха отстъпка



Тема Re: "Чудото на детоксикацията" - хронология!нови [re: lumixx]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано16.11.07 15:13



оказа се че не могат да ми го пратят.Не изпраща ли.
Ако някой ще ходи да си купува може ли да купи и на мен.



И като не сме от София дане сме ....хората от другия край на света поръчват а от София..........ох мамка му

Редактирано от kattt_1 на 16.11.07 15:24.



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Neli_S]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 17:43



Кат, можеш да ордираш всичко на тяхната електронна книжарница, всичките им книги от серията личен лекар са полезни, Освен това те имат представителен магазин във печатницата Димитър Благоев във София, на Цариграско шосе, там се продават книгите по-евтино,
Също книжката Менопауза и хормоналнозаместителна терапия от д-р Ан Макгрегър е много полезна за всички които се лутат в лечението с хормони



Тема Re: "Чудото на детоксикацията"нови [re: Kaлoянa]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано16.11.07 21:37



В отговор на:

Също книжката Менопауза и хормоналнозаместителна терапия от д-р Ан Макгрегър е много полезна за всички които се лутат в лечението с хормони




Тука се описват някои неща за тази терапия!





Тема ДЕТОКСИКАТОРнови [re: firrst]  
Автор just flower (детето)
Публикувано17.03.10 13:17



Мили приятели, онзиден бях на изложението Алея на здравето 2010 в НДК. Имаше доста интересни неща и искам да споделя с вас и да попитам, ако някой знае нещо повече специално за този уред- детоксикатор. Представлява ваничка с вода и сол, потапят се краката, слага се електрод, който йонизира и магнетизира водата и изтегля всички токсини през стъпалата. Бях много впечатлена специално от промяната цвета на водата в процеса на работа на уреда, от началото е бистра и прозрачна, а после става жълта, червена и дори черна с мехури..направо е шокиращо..

Ще постна тук линк с описание и снимки, вижте го, интересно е. Ще се радвам някой, който го е ползвал да отговори как се чувства, има ли осезаем ефект, колко време се прави и други..? Дали няма някакви противопоказания, че питах шефа, той го знае (нали фирмата ни се занимава с подобни неща), но го е страх да го ползва, защото има стент на сърцето.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.