Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 08.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: Raboteshtata]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.06.08 22:08



Не, напротив, беше важно да се знае, че са преведени пари, за да може Янчето да знае с каква сума долу-горе разполага - от това зависи какъв ще е подаръка. Казвам го от позицията на човек, който вече 2 пъти организира тези неща. Този път просто бяхме в карантина до днес и нямаше как да си развявам варицеленото дете из детските магазини.

Искрено ще ви напиша кое ме подразни - липсата на интерес към темата и на втората й важна мисия, освен събирането на пари аз подаръка, да решим какъв да е той. Никой освен мен и Яна не предложи нещо и много малко хора въобще си казаха мнението. А ако ще събираме пари общо и ще купуваме общ подарък, то и решението за него е хубаво да е общо. Знам много добре, че не всички могат да отделят даже и 5 лева, знам какво е да нямаш, знам какво е и да имаш. Не търся виновни, не соча с пръст. Ако някой така ме е разбрал, греши. Не ми се ще да има полемика повече по този въпрос. Ако ще правим нещо благородно, нека си остане такова. Сега чакам Яна да се включи и да каже какво е избрала на Вики. И кога ще го прати. Искам да уточня, че след РД, трите момчета заедно с баба Вили и дядо им заминават на море за 2 седмици.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.06.08 22:10



Моето мнение е да ги пращаш на баба Радка. Ето заминават на море за 2 седмици - пари ще трябват. Всъщност колко станаха? Следващият път ще се организираме по-рано. Нека и другите да кажат какво да правим.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Редактирано от cchery на 05.06.08 22:11.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано05.06.08 22:15



И аз мисля, че трябва да ги пратим на баба Радка. Пари винаги трябват за нещо. Няма смисъл да ги държим, защото като гледам как се обезценяват с всеки изминал ден, по добре е да ги ползват сега отколкото след време.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.06.08 22:42



Незнам колко останават защото днес на обяд изтеглих всичко, за да купя подаръка. Ще видя в понеделника колко пари има, ако случайно има закъснели и ще ги пратя ако кажете




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано05.06.08 23:29



Аз мисля, че тези пари трябва сега да ги предадем на бабата, а за следващия рожден ден на другото детенце пак ще съберем. Онзи ден прочетох какво се е случило, много съжалявам! За себе си съм решила не само за рождения ден на децата, но ще гледам всеки месец да изпращам по нещо на бабата.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано06.06.08 10:54



Аз съм "за" този вариант - идва лято и децата искат сладолед, колички и т.н. Надявам се, че подаръка ще донесе радост не само на рожденика.

Иначе мисля, че слабата реакция на форума е породена от части и заради никаквата реакция от организирането за миналия рожден ден - една мама Диди мина да постне малко снимки, но струва ми се от доста време и нея не съм я засичала.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяме [re: surfline]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано11.06.08 13:19



Здравейте майчета!

Съжалявам момичета, че съм пропуснал тази тема. От доста време насам, гледах да не се свързвам във форума. Опитвах се да успокоя нещата в себе си, а като се свържа тук през работно време ми се насълзяват очите и тъй като немога да си поплача до вечерта ме цепи главата. Вечер се опитвам да съм отново същият Юрий към Верчето, да не съм изнервен или мълчалив. Да продължи животът ми. Изчезнахме по майските празни, бяхме до Кърджали, Перперикон, Татул, Ардино - Дяволски мост. Невероятен тур (950км с кола). От 15.06. заминаваме на море пак с кола. Ще ходим в Царево на бунгало, много скромно. Та съжалявам, че новините за децата изчезнаха. Тоше така и не пише тук. Незнам, просто може би неможе. Той е добре, към края на лъчетерапията е. След 1 месец след нея, ще му правят снимка на главата. Лъчетерапията не я усеща по никакъв начин засега. Отражения какви ще има, тепърва ще разберем. След нея продължава лечението с полунетрадиционнта медицина (ваксини и лекарства). Наскоро говорехме за сайта на Жени, имаме желание да го обновим. Всичко става бавно. Аз понеже имам по-малко работа сега, търся в нета всичко написано от Жени. Представа си нямате на колко места е писала. Всичко засега запазвам в необработен вид. Всеки ред написан от нея ми е ценен. Много, много бавно става, защото се зачитам, плаче ми се а немога. Излизам пуша и пак. Като включа и ремонта в нас на кухнята, където съм главен майстор, време не ми остава за нищо.
Искам отново, искрено да ви благодаря за организацията по закупуването на подаръка на Вики! Подаръкът наистина е чудесен. Прави сте, Вики му обърна внимание по своему, стъпваше върху плоскостите, опитваше се да седне върху него, носеше си частите из стаята. Всичко под зоркото око на батковците, които викаха "Викторе ще го счупиш" первайки го нейде. Аз се опитвах да ги снимам. Верчето сглобяваше с батковците. Ради беше първоначално по-активен в сглобяването, но Васи пое щафетата. Накрая се оказа, че са сгрешили, та трябваше да го разглобявам и наново да го сглобя. После една камара лепенки залепихме с Вера, а на децата им се поизгуби търпението. Но бяха възхитени от получилото се. Вики вече го подстригваха. Татко (дядо Любчо) се изявяваше, като фризьор, мама (баба Вили) като асистент, а аз основно отвличах вниманието на Вики, т.е. разглеждахме снимките на GSM-а ми, за да му прикова вниманието да не мърда главата. Екшън голям е подстригването. Откриваше се Euro2008 и все пак наглеждахме ТВ с татко. Като прибавим и последните приготовления на багажа за море, картината е пълна. Децата, двете баби и Тоше, бяха на обедно детско парти, организирано от Теди, една бивша съученичка на Жени. Нейното дете има на същият ден рожден ден. Теди много, много ти благодарим!
Вечерта на 07.06. с влак майка, татко, Васи, Ради и Вики, заминаха на море. Майка и татко досега няколко пъти са ходели с големите, но за първи път с тримата. Трудно ще им е, но вече са добри новините от св. Константин и Елена (бившо Дружба). Там са на станция на МВР, за да ползват всакакви намаления. Времето им е добро. Децата се къпят здраво. Още преди да заминат бяха доста превъзбудени и щастливи, че заминават. Финансово ще се управят. Две седмици ще са там, като се върнат, малко след това ще ходят на село.
Това е като цяло при нас. Благодаря ви за загрижеността! Бъдете здрави мили майчета!



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: enichka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано11.06.08 22:05



Ако намериш време пусни ни снимки да видим за пореден път усмивката на личицата им.






Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: enichka]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано12.06.08 09:16



Разбирам много добре трудностите, които изпитваш, за да влизаш и пишеш тук. Аз лично ти благодаря, че намери време и ни разказа всичко това. Радвам се, че децата са добре, че животът за тях продължава почти по старому. Както и че сме успяли да ги усмихнем. Весело море им пожелавам и много луди игри! И да не правят "луди" баба и дядо.




Аман от простотия

Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано12.06.08 09:54



enichka, благодаря за новините.
Дано дребните да се забавляват на воля с баба и дядо.
Стискам палци на Тошко и успех и късмет на цялото семейство!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.