Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Идея за 2-я РД на Вики на Хепи  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.06.08 00:08



Момичета, наближава втория РД на най-малкото юначе на Хепи - Виктор. Ако не се лъжа на 6-и юни. Приканвам всички, които искат да зарадваме децата по наш си начин, да съберем парички за подарък и да му го поднесем. Дотук има 2 идеи за подарък - аутобан или многоетажен гараж за колички с асансьор. И т.к. времето е бая напреднало, малко еднолично, но ми се ще да се вместим в някакъв срок - до утре вечер да решим какво да вземем. Паричките тоя път ще се събират на картата на Янчето. Тя ще даде координати на всики, които поискат. Давайте идеи!


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Редактирано от cchery на 02.06.08 00:08.



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.06.08 00:15



Супер, най-после и аз да мога да се включа.... това с аутоБана ми хареса.



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.06.08 00:21



Идеи приемам всякакви. Само молбата ми е наистина превеждането на парите да става максимално бързо, както и идейките, за да имам време за реакция и аз. Който иска да се включи да ми каже, за да пусна на бележки сметката за парите






Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: 3aиpa]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано02.06.08 10:01



Рожденият ден май е на 7 юни, иначе и аз си мислех тези дни за него...Аутобанът ми се струва добра идея и на мен - казвайте цена и по колко да пращаме, че нямаме много време!


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: jana]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано02.06.08 10:02



Аз искам, включвам се и казвам - пращай!


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано02.06.08 10:13



На мен ми харесват и двете идеи. Прати и на мен сметката, Янче!





Тема РД е на 7-минови [re: mishellinna]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.06.08 10:27



наистина. Сега питах Юрий. Наистина трябва да действаме експедитивно. Който може да праща парички от днес и до довечера ще сме решили какъв да е подаръка.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: РД е на 7-минови [re: cchery]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано02.06.08 11:38



Момичета пратете ми и на мен данните на Янчето!Утре ще преведа парички че днес ще пътувам!



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: tani4ka]  
Автор vesel4o ()
Публикувано02.06.08 13:42



4ак сега се вклю4их,но не е късно! и аз искам сметката!



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.06.08 19:48



Хайде момичета, давайте по смело по тая тема. Правим го за една загинала приятелка. Нарочно повдигам темата.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.06.08 19:51



Пък и кажете последно аутобана ли да купувам ..... помагайте ми, моляяяяяяяяя




Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: jana]  
Автор vesel4o ()
Публикувано02.06.08 19:52



колко пари4ки ще са нужни горе-долу?



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: vesel4o]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.06.08 20:01



Веселчо всеки преценява за себе си колко може да прати. Лично аз пуснах 20 лв. Дотук и Мишелинката е превела, и Янето се включва, и Зори, и Таничка. Мисля, че вече имаме необходимата сума. Остатъка Янчето ще го преведе по сметката на баба Радка.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано02.06.08 23:40



Чери,поздравления за темата!
Яна,моля те пусни ми и на мен едно ЛС!



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.06.08 23:45



Малеее какви сте мацкиииии

, аз пък стоя и чакам да ми кажете колко пари да пусна ... Сега какво да правя... утре на банката .



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.06.08 23:47



Всеки пуска колкото сметне за добре. Няма точна сума. Остатъка ще изпратя на сметката на баба Радка.






Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано03.06.08 00:01



Аз викам да е аутобана тогава. Само на батковците какво дребно да им вземем? Ако има пари дали да не е някаква компютърна игра или нещо подобно. То не че в нета няма такива за сваляне.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано03.06.08 06:47



Включете и мен в иниацитавата, моляяяя....Чак сега успявам да см онлайн, тук е 12 посред нощ....утре първата ми работа е да пратя пари, но...
Чери, може ли на теб, а ти да ги предадеш?



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: deeper_m]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано03.06.08 11:01



Естествено, че може - няма проблем.

Пък и вече сме го оттренили тоя начин, тъй че знаем, че работи.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано03.06.08 13:34



За мой срам чак сега влизам отняколко дни. Идеята за гаража ми се струва суперска - ще преведа парички





Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: Lenny]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано03.06.08 15:23



Сега се загледах в темата

. Утре ще превада парички. Янски прати ми сметката.



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: Raboteshtata]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано03.06.08 19:59



Моля, пратете и на мен сметката.



Тема Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано04.06.08 23:04



Момичета, приемете както искате поста ми, но съм силно разочарована. Изписахме тонове постове януари месец, в които клатехме глави и цъкахме с езици за голямата загуба в семейството на Хепи. И като че ли всеки тайно си се радваше, че не му се случва на него.

4 месеца по-късно май вече всички забравихме, че 3 момчета останаха без майка, а баща им е сериозно болен. Че Хепи ни вдъхновяваше всички ни, с геройството си да бъде многодетна майка, работеща жена, домакиня и човек с живо чувство за хумор, красота и справедливост. Толкова ли ни е къса паметта, че за 3 дни можахме само 50 лева да съберем за подарък на Вики!? Какво стана? Всички сме затънали в проблеми, това го знам. Аз самата се въртя в омагьосания кръг на шарки, кърлежи, а от днес и на пукнатото чело на Бела. Но не мога да пренебрегна факта, че все пак всички в моето семейство са здрави, живи и сме заедно. Докато в семейството на Хепи не е така.........


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.08 23:08



Подкрепям напълно Черита.
Благодаря на подкрепилите ни, утре по обяд ще отида за подарък и ще докладвам после на заинтересованите.




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано04.06.08 23:15



Прави сте момичета....
И аз съм толкова виновна

днес пак не успяхда стигна до банка.Цял ден съм на обекта закованаЩе направя всичко възможно утре сутринта да успея.Много ми е неловко



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано04.06.08 23:15



Поста ти може да се приеме само по един начин и много добре, че си го пуснала! В крайна сметка се стигна до това, за което говорехме - Хепи мама и семейството и са на път да се забравят! Реве ми се само като си го помисля! Януари се организирахме толкова бързо, Сърфа закова темата, за да не потъне в забрава, помнят се рождените дни на дечицата и в крайна сметка се изложихме за втория поред рожден ден! Никой не е длъжен да праща пари, но като чета постовете, оставам с впечатление, че желаещите не са малко, а резултата по сметката на Яна е смешен! Мен ме е срам от цифрата написана от Чери!
Има и вариант днес да са пуснати някои сумички и още да не са пристигнали, така че не ми се иска да виним никого! Но рожденият ден е в събота и Яна, ако до утре не са се събрали пари за подаръка, моля те, кажи! Няма нужда да го плащаш сама!
Извинявам се за недобрия тон, но по дяволите, става дума за жестоката съдба на това семейство, която разтърси душите ни, разплака очите ни и ни направи повече от всякога хора...


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: mishellinna]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.08 23:26



Аз подаръка ще го взема не е проблема в това нали се сещаш. Просто ми стана много мъчно днес пред банкомата




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано04.06.08 23:48




не е от забравяне или от нежелание и стискане! Ситуацията определено е тъпа. Мислех да пусна парички по сметката на Чери, защото поне ми е наблизо нейната банка. Въпреки, че преди 2 месеца в банката ме изгледаха супер тъпо като обявих каквао сума желая да внеса. Янче, прати ми твоята сметка. Ако ми е наблизо, ще преведа парички в нея, ако не, ще поискам отново сметката на Чери, че съм я загубила



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.08 23:57



Според мен Чери повдигна въпроса не за да има наказани, имена не се споменават и няма и да се напишат кои пуснал кои не. Вие си знаете, но стана малко тъпо някакси. Както и да е
Ако не са пуснати парите до днес утре незнам дали вече ще има смисъл защото парите по обяд ще ги изтегля или направо ще платя с картата. Ако има желаещи за даряване да пускат по сметката на баба Радка иначе ще се налага да ги прехвърлям влезлите при мен пари към нейната
Лека вечер




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано05.06.08 10:33



Аз чак сега погледнах платежното

Голяма съм патица - пратила съм парите на сметката на баба Радка вместо на Яна. Пфууу, много ме е яд. Съжалявам, момичета . Явно, защото тази сметка ми е в портомонето и гледам всеки месец да пращам на нея и е станала голяма каша.....





Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: tani4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.06.08 10:45



tani4ka, зкачам се за теб като за последна -
Момичета, спокойно, дайте малко време на дилижанса да потегли. Доколкото си спомням за рождения ден на Ради имахме доста повече време за организиране на подаръка, а и сега е лято и хората влизат по-рядко в клубчето. В интерес на истината на едно 2 годишно дете му е все едно дали ще си получи подаръка на рождения ден или седмица по-късно(съдя по Симона) - аз лично предлагам да поизчакаме още няколко дни преди Яни да преведе остатъка по сметката на баба Радка, за да имат време и не чак толкова редовните клубари, които имат желание да помогнат да се включат.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: surfline]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано05.06.08 11:20



Съгласна съм със Сърфчето. Аз ги преведох вчера следобяд и сигурно ще са тази сутрин в сметката на Яна. Просто сутринта не можах да се организирам и стигнах в банката следобяда. Сигурна съм, че не сме забравили Хепи. Просто времето беше доста ограничено





Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: Raboteshtata]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано05.06.08 13:10



Аз преведох днес в 11 ч...



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: Raboteshtata]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано05.06.08 13:15



И аз преведох тази сутрин.

Няма нужда всъщност да се обесняваме излишно.Който може-може,който не- следващият път.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано05.06.08 13:19



Така е, просто някои могат по-рано, други не, това е положението.
А като ще сме откровени, да си кажа мен какво малко ме подразни - според мен тези неща кой превел, кой не и всъщност кога точно е превел, плюс разни обяснения, ако толкова много ни интересуват нека да не става с тайна кореспонденция с бележки,у тук в темата.....



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: dessbess]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано05.06.08 14:31



Аз казах че вчера следобяд съм ги превела за да подкрепя тезата на Сърфчето, че всеки може по различно време и че трябва да се изчака. Иначе и аз не виждам смисъл да се обясняваме. Може не всеки в дадения момент да има възможност.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано05.06.08 17:36



Днес преведох 10 лева в 16,30. Дано не е късно.



Тема .......нови [re: sav_in]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано05.06.08 18:03



Имам едно предложение...
Сумата,която остане да я запазите,в случай,че за следващия Р.Д се забавим.Така поне Янчето,или който и да е друг няма да рони сълзи пред банкомата....И няма да драматизираме ситуацията.

Благодаря на момичетата от София,че се ангажират със закупуването на подаръците,и изобщо с другите неща около семейството на Хепи.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: sav_in]  
Автор vesel4o ()
Публикувано05.06.08 18:06



ами като сме запо4нали с обясненията-да се от4ета и аз

към 16ч 10 лв но по сметката на бабата!нямах възможност онзиден да отско4а до банката,но няма зна4ение!дано зарадваме детенцето-нищо,4е е малко и още не разбира от подаръци!



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: vesel4o]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.06.08 22:06



Купих подаръка днес наобяд ... огромен (едвам го носех) гараж, тип паркинг с няколко писти като на аутобан, хилади значи към него, човечета, майстори разни, външен асансьор .... на мен ми хвана окото най-много. Само ще трябва и братчетата да помагат, че е още малък мъника (пише че е за деца над 3г. ), ама като за него имаше само разни гадни пеещи къщички и подобни

Говорих с Юрий и утре сутринта ще му го метна в офиса. Ще изчакам до края на седмицата и както кажете ако искате ще превеждам парите на Радка или ще ги оставя за следващият им празник? Кажете вие




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: Raboteshtata]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.06.08 22:08



Не, напротив, беше важно да се знае, че са преведени пари, за да може Янчето да знае с каква сума долу-горе разполага - от това зависи какъв ще е подаръка. Казвам го от позицията на човек, който вече 2 пъти организира тези неща. Този път просто бяхме в карантина до днес и нямаше как да си развявам варицеленото дете из детските магазини.

Искрено ще ви напиша кое ме подразни - липсата на интерес към темата и на втората й важна мисия, освен събирането на пари аз подаръка, да решим какъв да е той. Никой освен мен и Яна не предложи нещо и много малко хора въобще си казаха мнението. А ако ще събираме пари общо и ще купуваме общ подарък, то и решението за него е хубаво да е общо. Знам много добре, че не всички могат да отделят даже и 5 лева, знам какво е да нямаш, знам какво е и да имаш. Не търся виновни, не соча с пръст. Ако някой така ме е разбрал, греши. Не ми се ще да има полемика повече по този въпрос. Ако ще правим нещо благородно, нека си остане такова. Сега чакам Яна да се включи и да каже какво е избрала на Вики. И кога ще го прати. Искам да уточня, че след РД, трите момчета заедно с баба Вили и дядо им заминават на море за 2 седмици.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.06.08 22:10



Моето мнение е да ги пращаш на баба Радка. Ето заминават на море за 2 седмици - пари ще трябват. Всъщност колко станаха? Следващият път ще се организираме по-рано. Нека и другите да кажат какво да правим.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Редактирано от cchery на 05.06.08 22:11.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано05.06.08 22:15



И аз мисля, че трябва да ги пратим на баба Радка. Пари винаги трябват за нещо. Няма смисъл да ги държим, защото като гледам как се обезценяват с всеки изминал ден, по добре е да ги ползват сега отколкото след време.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.06.08 22:42



Незнам колко останават защото днес на обяд изтеглих всичко, за да купя подаръка. Ще видя в понеделника колко пари има, ако случайно има закъснели и ще ги пратя ако кажете




Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано05.06.08 23:29



Аз мисля, че тези пари трябва сега да ги предадем на бабата, а за следващия рожден ден на другото детенце пак ще съберем. Онзи ден прочетох какво се е случило, много съжалявам! За себе си съм решила не само за рождения ден на децата, но ще гледам всеки месец да изпращам по нещо на бабата.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано06.06.08 10:54



Аз съм "за" този вариант - идва лято и децата искат сладолед, колички и т.н. Надявам се, че подаръка ще донесе радост не само на рожденика.

Иначе мисля, че слабата реакция на форума е породена от части и заради никаквата реакция от организирането за миналия рожден ден - една мама Диди мина да постне малко снимки, но струва ми се от доста време и нея не съм я засичала.



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: surfline]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано11.06.08 13:19



Здравейте майчета!

Съжалявам момичета, че съм пропуснал тази тема. От доста време насам, гледах да не се свързвам във форума. Опитвах се да успокоя нещата в себе си, а като се свържа тук през работно време ми се насълзяват очите и тъй като немога да си поплача до вечерта ме цепи главата. Вечер се опитвам да съм отново същият Юрий към Верчето, да не съм изнервен или мълчалив. Да продължи животът ми. Изчезнахме по майските празни, бяхме до Кърджали, Перперикон, Татул, Ардино - Дяволски мост. Невероятен тур (950км с кола). От 15.06. заминаваме на море пак с кола. Ще ходим в Царево на бунгало, много скромно. Та съжалявам, че новините за децата изчезнаха. Тоше така и не пише тук. Незнам, просто може би неможе. Той е добре, към края на лъчетерапията е. След 1 месец след нея, ще му правят снимка на главата. Лъчетерапията не я усеща по никакъв начин засега. Отражения какви ще има, тепърва ще разберем. След нея продължава лечението с полунетрадиционнта медицина (ваксини и лекарства). Наскоро говорехме за сайта на Жени, имаме желание да го обновим. Всичко става бавно. Аз понеже имам по-малко работа сега, търся в нета всичко написано от Жени. Представа си нямате на колко места е писала. Всичко засега запазвам в необработен вид. Всеки ред написан от нея ми е ценен. Много, много бавно става, защото се зачитам, плаче ми се а немога. Излизам пуша и пак. Като включа и ремонта в нас на кухнята, където съм главен майстор, време не ми остава за нищо.
Искам отново, искрено да ви благодаря за организацията по закупуването на подаръка на Вики! Подаръкът наистина е чудесен. Прави сте, Вики му обърна внимание по своему, стъпваше върху плоскостите, опитваше се да седне върху него, носеше си частите из стаята. Всичко под зоркото око на батковците, които викаха "Викторе ще го счупиш" первайки го нейде. Аз се опитвах да ги снимам. Верчето сглобяваше с батковците. Ради беше първоначално по-активен в сглобяването, но Васи пое щафетата. Накрая се оказа, че са сгрешили, та трябваше да го разглобявам и наново да го сглобя. После една камара лепенки залепихме с Вера, а на децата им се поизгуби търпението. Но бяха възхитени от получилото се. Вики вече го подстригваха. Татко (дядо Любчо) се изявяваше, като фризьор, мама (баба Вили) като асистент, а аз основно отвличах вниманието на Вики, т.е. разглеждахме снимките на GSM-а ми, за да му прикова вниманието да не мърда главата. Екшън голям е подстригването. Откриваше се Euro2008 и все пак наглеждахме ТВ с татко. Като прибавим и последните приготовления на багажа за море, картината е пълна. Децата, двете баби и Тоше, бяха на обедно детско парти, организирано от Теди, една бивша съученичка на Жени. Нейното дете има на същият ден рожден ден. Теди много, много ти благодарим!
Вечерта на 07.06. с влак майка, татко, Васи, Ради и Вики, заминаха на море. Майка и татко досега няколко пъти са ходели с големите, но за първи път с тримата. Трудно ще им е, но вече са добри новините от св. Константин и Елена (бившо Дружба). Там са на станция на МВР, за да ползват всакакви намаления. Времето им е добро. Децата се къпят здраво. Още преди да заминат бяха доста превъзбудени и щастливи, че заминават. Финансово ще се управят. Две седмици ще са там, като се върнат, малко след това ще ходят на село.
Това е като цяло при нас. Благодаря ви за загрижеността! Бъдете здрави мили майчета!



Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: enichka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано11.06.08 22:05



Ако намериш време пусни ни снимки да видим за пореден път усмивката на личицата им.






Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: enichka]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано12.06.08 09:16



Разбирам много добре трудностите, които изпитваш, за да влизаш и пишеш тук. Аз лично ти благодаря, че намери време и ни разказа всичко това. Радвам се, че децата са добре, че животът за тях продължава почти по старому. Както и че сме успяли да ги усмихнем. Весело море им пожелавам и много луди игри! И да не правят "луди" баба и дядо.




Аман от простотия

Тема Re: Толкова ли бързо забравяменови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано12.06.08 09:54



enichka, благодаря за новините.
Дано дребните да се забавляват на воля с баба и дядо.
Стискам палци на Тошко и успех и късмет на цялото семейство!



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: cchery]  
Автор TodorZahariev (непознат )
Публикувано12.06.08 21:25



Аз съм човекът, който катастрофира. Който загуби любимата си.
Днес след 4,5 месеца най-после получих оценка ит ТЕЛК - 95% за 3 години.
Днес мина 22-рият ден от облъчванията в болницата, остават още 8.
Днес най-после ме приеха от застрахователя, без да поемат все още плащане към остатъка от колата, който от КАТ ми освободиха точно преди 2 седмици.
Децата са на море и ги чувам 2 пъти на ден.
Пия лекарства сутрин в 8 и вечер в 20.
Понеделник, сряда, петък към на система 250 мл, а вторник и четвъртък съм на инжекции.
От 1 юли ще започне друго лечение, след като е свършило сегашното.

Искам да благодаря на всички.
Трябва ми време за да оздравея.
Имам 4 деца - Александра 13 годишна дъщеря, която живее с предишната ми жена.
3-ма сина - Васко 10г, Ради 7г, Вики 2г.

Редактирано от TodorZahariev на 12.06.08 22:00.



Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: TodorZahariev]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано12.06.08 21:33



Тошко, много се радвам да те "видя" тук. Макар и това, което те кара да пишеш тук е много тъжно. Аз като напълно чужд човек все още чувствам болката от загубата на приятелка, за теб не знам. Но мисля, че трябва да спреш да се обвиняваш, защото сам си го написал: "Имам 4 деца "! Това е мотивът, който би трябвало да те кара да се чувстваш жив и да чувстваш нужда да живееш! Не знам какво друго да ти напиша - постът ти ме изненада и натъжи. А ми се щеше да мисля, че някои неща са вече зад гърба ти. Но пък ти имаш много силен мотив да се бориш и съм сигурна, че твоята борба ще е с щастлив край! Стискам ти палци да издържиш всички процедури и поне в мое лице имаш приятел, на който можеш да разчиташ.


Аман от простотия

Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: TodorZahariev]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано12.06.08 22:14



Здравей, Тошко!
Хубаво е, че намери сила да пишеш тук! Предполагам, че вината напира в теб, но всички знаем, че ситуацията е била извън контрола ти! Имаш прекрасно семейство, дечицата - ангелчета! Приятели и роднини са близо до вас, ние тук сме на ваше разположение в случай на нужда! Ще събереш сили да решиш и последния проблем - здравословния! Ще се справиш! Ти си стойностен и силен човек, а и няма как да не си, след всичко, което си постигнал до момента! Прегръщай дечицата си във всеки удобен момент, казвай им колко ги обичаш и това ще те зарежда допълнително! Хепи не липсва на никой така, както на вас, но трябва да продължиш да раздаваш и нейната любов към децата, към живота и към приятелите! А тя някъде там ще бъде щастлива...


П.П. Юрий има телефоните на някои от нас и не се колебай да потърсиш помощ, ако се наложи!


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: TodorZahariev]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.06.08 23:28



Каквото и да напиша думите ще са слаби, затова искам само да знаеш, че всяко едно момиче тук от клуба ще се отзове на вашето семейство. С вас сме




Тема Re: Идея за 2-я РД на Вики на Хепинови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.06.08 18:42



Тошко, клубчето винаги ще бъде място за взаимопомощ и може да разчитате на нас.
Желая късмет на цялата фамилия. Бъдете силни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.