Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 27.07.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Екстремно-тонови [re: Joro S]  
АвторEdin (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 18:24



Vuop6te ne se zaygdam az samo pitam i o4akvam razumen odgovor a ne suvet.



Тема Re: Екстремно-то [re: Arwen]  
Автор vtrendy ()
Публикувано10.08.04 23:17



Много би било хубаво да беше истина, че не съм тук, но не би... върнах се.
И какво да видя? Някой толкова го е яд, че съм изказала противно мнение, че чак е почнал (извинявай - почнала, ако не бъркам) да се заяжда. Цялата тази оцветена в различни тонове тирада ми прилича повече на яростна защита, а не на нормален спор. Най-малкото - защо не си споменеш името, а споменаваш моето (имам си ник, а сме във форум, можеш да ме наричаш с него, ако не искаш - поне си казвай своето име). Освен това, можеш да обърнеш внимание на последните съобщения във вашия форум, които са основно от Иво и са общо взето под формата на "Събрали сме едва половината пари. Нека тези, които казаха, че ще дадат да дадат". Това какво е според теб? Просто хората, които ползват форума събират парички - така ли? Не е ли, че собственик на сайта се моли, едва ли не, за парички? Ако толкова му трябват 200 лв. - да каже, ще му дам.
Сайтът вече определено не е хубав - за мое голямо съжаление. Преди две години ми харесваше много повече. От около година в страницата за спелеология няма нищо ново. Кое му е хубаво на сайта тогава?
За самочувствието ми - повярвай ми, има от къде да го имам. Ако искаш, може да се запознаем и да си поговорим на тази тема очи в очи. Може и да си промениш мнението тогава.
А за затегнатите мерки в т.нар. спелео-клуб (използвам т.нар., защото той е просто виртуален, не е реално юридическо лице с нестопанска цел) - ти на това мерки ли му викаш? Брей, брей, брей...
Не искам да се занимавам повече с такива дребнави проблеми. Имам си достатъчно повече грижи, но просто като видях какво си изписала по мой адрес ми стана неприятно. Това е последният ми постинг по тази тема. Ако искаш - отговаряй, ако искаш - недей. Аз няма да ти отговоря повече. Нямам никакво намерение да се занимавам с толкова дребни, незначителни и суетни неща като това дали ще оцелее някакакъв си там интернет сайт.
Остани си със здраве, обичай си приятелчетата от онзи сайт, пиши си там и от време на време поне ходи и по дупки. Все пак за това сме пещерняци, нали.



Тема За финалнови [re: vtrendy]  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 09:54



Грешиш. Далеч съм от заяждането. Постарах се да ти отговоря в твоя тон, за да обърнеш внимание. И ти обърна. Може да си хубав човек, но това, което показваш в нета, не е. Постингът ми не беше провокиран от привързаност към екстремното, както казваш, то е сайт, а от негативизма и противоречията на твоя. И друг да го бе писал, пак същото щях да отговоря.

Най-малкото - защо не си споменеш името, а споменаваш моето (имам си ник, а сме във форум, можеш да ме наричаш с него, ако не искаш - поне си казвай своето име).
Отново си противоречиш. На 25.07.04 си отговорила на Малкото на мумията със "знаеш ли - аз поне не се крия зад прякори, когато изказвам мнението си; не знам кой си, а не ме и интересува", а на 05.08.04 на криеща се зад прякор с "колко е хубаво да си анонимен!!". Тогава за теб нямаше значение, че сте във форум. Или това е било само прикритие на невъзможност за отговор? Не ми се рови назад, но ти сама си написа името в мрежата. Дори някой беше сбъркал една буква в него и ти разпалено го поправи, т.е., поне 2 пъти съм видяла името ти, посочено от самата теб. Къде тогава е проблемът? Аз не подканвам пишещите към неанонимност, затова смятам, че никът ми е достатъчен. Все пак, използвам го от достатъчно дълго време.

Освен това, можеш да обърнеш внимание на последните съобщения във вашия форум...
Правилно си прочела съобщенията от онзи форум, но те са от 7 август, а ти отвори темата си на 23 юли. Освен това, аз нямам участие в екстремното към днешна дата (финансово или с труд), така че, не го смятам за мой.

Ако толкова му трябват 200 лв. - да каже, ще му дам.
Аааа, това са си ваши отношения, не ме бъркай.

...от време на време поне ходи и по дупки. Все пак за това сме пещерняци, нали.
Грешно адресирана препоръка - не си спомням да съм се определяла като пещерняк. Нито като спелеолог. Форумът, в който пишем в момента, съществува благодарение на мен, но не защото ходя по дупки. За съжаление форумът не стана хубав и аз почти не го посещавам, но това е една друга тема.


Пожелавам ти много дупки, щом те влекат, плюс едни "по-розови очила", защото негативизмът вреди на здравето.



Тема Леле!нови [re: Arwen]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 16:40



Втренди, откъде тази злоба??? Extremno.com е сайт, който си тежи на мястото и който е много по-сериозен от всичко останало в тази област в родния ни интернет. От това което си написала тук поне в мен не остава и капка съмнение за причините, поради които си била изгонена от там (ако действително се е случило това). Аз лично ще помогна финансово на сайта, а и доста хора които познавам ще го направят - при това не за да упражневаме контрол над него, а за да може той просто да продължи да съществува какъвто е.

Аз на твое място не бих се излагал повече.



Тема Re: Екстремно-тонови [re: Arwen]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано21.08.04 21:29



Яяя, човек да не зачезне за малко и какви интересни дискусии са се случилиии...
Но, само за протокола - май и ти и Стефан грешите, разбира се, освен ако аз не съм в грешка :
Ivo: "От началото на съществуването си EXTREMNO.COM беше поддържано изцяло с наши средства. За съжаление няма да имаме възможност да продължим да отделяме толкова пари за неговото съществуване и най-вероятно сайтът ще бъде свален на 30 Август.

Необходимата сума е 600 лв. годишно (тя покрива само хостинга). Ако някой помогне с тази сума, ние ще отпуснем останалите 500-600 лева за текуща поддръжка, но за съжаление в бъдеще няма да можем да поемаме и двете суми. Съзнаваме, че ако активните членове на тези форуми съберат по 5 лева сумата бързо ще се събере, но също така си даваме сметка, че, както и много други неща, най-вероятно и тази идея ще остане в сферата на пожеланията....

Ако случайно някой има желание този сайт да продължи да съществува и е готов да помогне със средства, или да организира набирането им, нека се свърже с нас на 0899076266."
Поздрави.

Мир вашему дому!


Тема Aaaa!!!!нови [re: aleyan]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 12:35



Доста е некоректно да цитираш някой който не участва в дискусията тук, при това силно тенденциозно.

Ето следващия цитат, който ти "случайно" си пропуснал. Той отново е от Иво (когото за жалост не познавам лично):

"На критиката, че е некоректно да искаме пари за нещо, което било обявено "free" ще отговоря следното: НИЕ НЕ ИСКАМЕ ПАРИ. Ако зависи от мен този сайт щеше вече да е свален. Аз лично съм вложил много емоции и средства в изграждането и поддържането му и не ми е приятно, че на третата година от съществуването си той носи поне толкова отрицателни емоции, колкото положителни. Такова е и усещането и на други хора от екипа ни, които са отделили буквално стотици часове от времето си за да го изградят и поддържат. Не сме очаквали че толкова малко хора ще разберат какво се опитахме да направим... Аз написах по-горното съобщение не за да събираме пари, а защото счетох, че е коректно да предупредя онези, които участват в живота на тези форуми, че сайтът скоро няма да го има. Не сме очаквали някой да успее да събере пари, а и дори в момента аз лично не вярвам в подобно нещо. "



Тема Re: Aaaa!!!!нови [re: Stefan]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано23.08.04 21:55



Хехех.... :-)
Възможно е и да си прав.
А кой участва или не в дискусията си е негова работа. Хората си следят форумите и ако искат се обаждат - ако не искат - не.
Няма смисъл да се замеряме с цитати - коректното отношение от моя страна беше и е това - да дам линк, защо не го направих ли? Ми и аз не знам, но за сметка на това сега се поправям :-)


А кой какво искал - си е написал.
Не ми е в природата да коментирам на дълго и широко мнения на други хора - за това и обичам да цитирам - кой какво искал да каже, то си пише. А кой как го чете си е негова работа.
Намесих се просто защото ми се стори, неправ с категоричното си мнение, това е.
Поздрави.

Мир вашему дому!

Редактирано от aleyan на 23.08.04 22:21.



Тема Re: Aaaa!!!!нови [re: aleyan]  
АвторShamil (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 12:27



Vupreki che sum ot izgonenite ot extremnoto, ne se kefia che schte go svaliat. No naistina sum iznenadan che go razdavaha tolkova tezhko a v edin moment spihnaha.... misteria! Pone pokrai tezi raboti spriaha da napadat Federaciata.
Vaobshte kakvo se zanimavame s extremno niama li po interesni neshta kato se ima predvid che godinata se okaza dosta silna za speleoto v BG.



Тема Re: Екстремно-тонови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 18:52



И аз щях да дам пари, стига да имах тогава.
Но и на мен ми липсваха-спестявах всеки лев...

Дори и да са поискали-в това няма нищо лошо.
Каузата е да продължи да съществува форума, който е много ценен от гледна точка на информацията и контактите, които са особено важни необходимости за всички нас, които се интересуваме от екстремни спортове и в частност-пещерно дело.
Критика винаги може да има и винаги е тя необходима, с тига да има полза от нея.
В случая не се разбира каква точно критика отправяш ти и към кого.
Че много голям е броя на изхвърлените или че сайта е имал нужда от инвеститори?
Ако критиката се отнася за второто-не виждам каква отрицателна страна може да има това.
Ако е отправена към това, че има изхвърлени.
Какъв е смисъла да коментираш без доказателства, защото критиката ти се превръща моментално в клевета и в такъв случа лошият ставаш ти!
От друга страна ако ще търсим хубавото и доброто в този свят, ако ще търсим ползата за него- лошотията не е нужна и трябва да се намаля.



Тема Re: Екстремно-тонови [re: Hиkи]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 18:56



Не го приемай лично.
Не те смятам за лошотия
Просто няма смисъл от тази критика тук-повярвай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.