Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 14.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема отслабваненови  
Автор julgreko (dete)
Публикувано27.05.04 15:32



От октомври месец до Великден качих 11кг и не знам как да ги сваля.Обикновено тежа 55 при ръст 165.Сега съм 65кг
През този период смених хормоналните таблетки с хорманално кръгче ,което е с по-малко хормони и действа локално.Като лекарства вземам само един антидепресант вечер.
Не мога да спазвам диета и ям всичко.Започнах да правя упражнения през ден за коремните мускули по 20 мин , бягам,скачам на въже и въртя обръч - общо 1час.Първите 3 седмици свалях по 1кг на седмица ,но следващите 2седмици си възстанових 2кг и съм се отчаяла.Не виждам никакъв резултат.След това имам страшен апетит и имам чувството че си наваксвам това което съм свалила.

Както при повечето жени тези килограми ги сложих от кръста надолу и картинката е отчайваща.Знам че не се движа достатъчно и може би това е една от причините да кача тези килограми.

Моля за съвет



Тема Re: отслабваненови [re: julgreko]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 17:27



Най-мощният начин за отслабване, който познавам е стреса. Намери някой да ти вгорчи живота, да те тормози, да ти се отще да живееш и ти гарантирам отлични резултати с теглото. По принцип да знаеш, че физическия тормоз не е толкова успешен, колкото психическия. Толкова да ти е кофти, че от тревога да ти се повръща по цял ден...друг е въпроса, за какво ще ти е хубаво тяло тогава.



Тема Re: отслабваненови [re: Yosser Hughes]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано31.05.04 17:34



Ти направо ме разби
Значи ли това ,че съм била слаба защото съм била под постоянен стрес?
Може и да е вярно...Сега къто съм спокойна и мързелувам по цял ден дебелея.



Тема Re: отслабваненови [re: Yosser Hughes]  
АвторPoyз (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 20:37



Върхът!!много смешно, вярно е, че съм се харесвала във форма при необичаен стрес. ДА!! става неустено, бързо и драстично , но трябва ли да заплащам мастните си клетки с мозъчни?



Тема Re: отслабваненови [re: Poyз]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 16:41



Всеки плаща с к'вото има...аз по тая линия нищо не съм плащал поради липса на наличност...



Тема Re: отслабваненови [re: Yosser Hughes]  
Авторjk (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 08:30



Ops na edni deistva stresat po edin nachin na drugi o drug. Az navremeto slojih 20 kg ot stres i posle sled 1 godina ot edin drug stres kachih oshte 10 kg ta sega shte se chudja kak da gi svaljam. Taka, che molja Vi ne obobshtavaite, stresat na vseki deistva razlichno. Ako bivshoto mi gadje me jadosa, nishto drugo ne mi opravja nastroenieto (zashotto vse pak hodja i na rabota i trjbva da sam koncentrirana) samo hapvane mi pomagashe!!! Toi kato go razkarah i nastroenie za dieta imam i slabeja, za mene factorat spokoistvie mi dava shans da sam po-razumna i da ne se poddavam na emotziite tolkova mnogo...



Тема Re: отслабване [re: julgreko]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 03:24



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.