Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 10.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема удар с обратна сила и азнови [re: Никой]  
Автор .......... ()
Публикувано14.07.00 13:50



няма спор за безмислието. безмислие , безвремие.....

Тема мдааа...нови [re: Sin]  
Автор ВИ ()
Публикувано14.07.00 14:03



Sigurna sym, che da. No beshe v drug klub...

Тема мдааа...нови [re: .....]  
Автор Soley ()
Публикувано14.07.00 14:18



Ето виждате ли - значи пак стигаме до това- животът е толкова кратък, че да се вземаме толкова насериозно...- беше ми го казал баща ми- макар и не с тия думи- спри да мислиш ми казваше той- почувствай....усмихни се....това е мигът на твоето аз..макар пак не с тия думи. Подай ръка, вземи подадената ръка, ослушай се това е сърцето ти....и пак не с тия думи....Спри да се взираш....не търси кое как е направено..., радвай му се...и пак не беше с тия думи.... това беше просто неговата любов....даже незнам дали въобще някога ми го е казвал...май беше само поглед....миг преди да затвори очи...

Тема мдааа... [re: Soley]  
Автор ......... ()
Публикувано14.07.00 14:22



тогава преди затвори човек очи всичко е истинско. няма това онова. погледа. пак стигаме до тук. погледа. магията на погледа, очите. красота...........................

Тема мдааа...нови [re: .........]  
Автор Soley ()
Публикувано14.07.00 14:31



Може би даже само е това е истинския миг, в който осъзнаваш...че живота си бил ти самия..твоите мисли, чувства, подадената и приетата ръка, усмивките...или сълзите, твоите страхове, които както е казал един старец, страховете за нещата, които никога не се случиха...за щастието, което си пропуснал, за усмивките, които си си спестил...за Любовта, която си търсил, ...а тя просто е била в теб ...трябвало е само да се опиташ поне за миг преди това да затвориш очи....

Тема мдааа...нови [re: Soley]  
Автор ......... ()
Публикувано14.07.00 15:11



saglasen sam s teb. taka e . no ima i drugi hubawi migowe. izmamni no hubawi.

Тема мдааа...нови [re: .....]  
Автор Soley ()
Публикувано14.07.00 15:14



Да , и съвсем не са измамни- само с Любовта можеш да видиш най-красивите неща... Любов и суета, това са двете страни на истината, ако изобщо съществува такава....

Тема мдааа...нови [re: Soley]  
Автор ......... ()
Публикувано14.07.00 15:18



всичко е хубаво. не само любовта и истината. всичко. да живееш и да изпитваш радост ....

Тема мдааа...нови [re: .........]  
Автор Soley ()
Публикувано14.07.00 18:56



Може и да си прав, даже в болката човек може да се усмихне, стига да се потопи в нея...истински...та тя е начало на нещо ново..на ново усещане...след болката винаги съм усещала ...свобода...усещане на полет....къде ли? Пак към слънцето за да се опариш отново...миг преди да полетиш ти си на земята...нали....така и с птиците....болката, да успееш да се усмихнех в болката...само защото си повярвал, че можеш и да летиш...

Тема мдааа...нови [re: ВИ]  
Автор Sin ()
Публикувано14.07.00 19:32



Любопитно. Ако се сетиш, ще ми е интересно...а иначе то е в една "твоя" тема тук :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.