Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аве, неграмотния ...нови [re: tsok64]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано16.02.10 11:23



... пука ми за познанияята на баба ти


Пък тоз Борис1 направил там школата си, щото там му се паднала земя от заменките, почнал да си прави вила, ама се размирисало и направил дарение ...

Олигофренски въпрос и полагаем отговор ...



Тема Може и така да е ...нови [re: Kossoman]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано16.02.10 11:30



... макар и да си мисля, че познавам само нумизмати, щото фантазьорите и ония с ботушите не ги броя.
В параметрите уж нумизмат и същевременно фантазьор, плюс маниакално желание за слава ми влиза само един познат, ама мога да си живея и без да го познавам ... - Жоро Петното ... той има постоянни теории, за всичко си ... я че е фалшива Йоан Асеновата перпера, я че Майстора е неграмотен, я че всички иманярски-мафиотски тайни са му известни само на него ... ама се бараше разбирач на монетосеченето на елинистичния свят ... пък знам ли, може да се е наредил и до разбирачите на римското



Както и да е - тоя, горния плещеше глупости и аз си казах мнението!



Тема Re: Шегаджия си ти ...нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор si2 (ентусиаст)
Публикувано16.02.10 21:42



Pope,ти ме иzпревари.И аz споделям мнението ти zа орос,но не му го каzвах,не zа да не го обидя,а zа6тото 4есто ме раzсмива с написаното,та е zабавно.
Той ако бе6е толкова добър в историята,поне 6те6е да прави раzлика между БИБЛЕЙСКИ ли4ности и истори4ески или между библейски ИМЕНА(които се иzполzват в цял свят) и реалност.Най_малкото 6те6е да zнае,4е на еврейски Самуил се проиzнася Шмиел и никога не се е проиzнасяло Самуил.Нито Ана от предния му постинг е Ана на еврейски,а е Ханна.
Според него вероятно и Александър Диума е македонец или Павел Вежинов е роднина на свети Павел,zа К/Христовците и Мариите иzоб6то няма да споменавам,4е то половината свят е с подобни имена.





Тема Re: Шегаджия си ти ...нови [re: si2]  
Автор izvorna voda (непознат )
Публикувано24.02.10 13:34



Малки поправки -
1. няма еврейски - има иврит. На иврит са писани голяма част от книгите на танаха
2. на иврит няма Шмиел - има Шмуел



Тема Re: Шегаджия си ти ...нови [re: izvorna voda]  
Автор tsok64 (член)
Публикувано24.02.10 22:15



орко си му знаеме глупоститие така ,че не се впрягай.



Тема Re: Шегаджия си ти ...нови [re: tsok64]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано08.03.10 09:01



Где граница между исследователями и "переворотчиками"?


Някои наши съфорумци може би ще се познаят.



Тема Re: Минал си покрай ... [re: Kossoman]  
Автор Vencci * (R*Я)
Публикувано08.03.10 14:11



Здравей Косомане !

Орос далеч повече от всички ни познава старата ни история.

- в частност българската от Римско Време.


Привет !






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.