Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 24.04.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: тия дни/каквото и да означава това [re: lachistein™]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано21.05.06 13:09



мисля, че е крайно време да се появи литературен кръг "Урбан енд лайфстайл", от когото аз ще се възмутя тутакси. Зверски обичам да се възмущавам. даже мисля, че вече съм възмутен! о, да!



Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор lachistein™ (pharisaeertum)
Публикувано21.05.06 13:33



аз съм възмутен по рождение. възмущавах се, когато преди бог знае колко години на някакъв разточително третокласен фолклорен фестивал регистрирах евтините ходачки и преварени кубинки на беснеещите млади самодейци, възмущавам се и сега. възмущавам се от чиклитстващи юноши, номинирани в не една категория на тазгодишните литературни награди на дир.бг. възмущавам се и от толерантността във всичките й форми.
възмутително е да си възмутен. дано поне възмущавайки се, възмутим и други.

Baroque's Agony™

Тема Re: Erichнови [re: MдП]  
Автор lachistein™ (pharisaeertum)
Публикувано21.05.06 13:38





Baroque's Agony™

Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: lachistein™]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано21.05.06 14:17



А аз се възмущавам от хора, дето си хвърлят боклука по улиците. Ти възмущаваш ли се от това?



Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор lachistein™ (pharisaeertum)
Публикувано21.05.06 15:31



зависи от боклуците
на теб какви боклуци ти бъркат в птичето здраве

Baroque's Agony™

Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: lachistein™]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано21.05.06 15:35



Всякакви, които човек вижда по улиците и до улиците - пластмасови празни бутилки, мазни хартии, използвани презервативи /един такъв видях вчера на централна улица в нашия европейски град/, лъжички от сладолед, найлонови чантички и ред други.



Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор lachistein™ (pharisaeertum)
Публикувано21.05.06 15:41



аха, разбирам, окаян ястреб
я ми опиши използвания презерватив

Baroque's Agony™

Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: lachistein™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 16:57



абе да ти кажа ревнували са ме от какво ли не, включително кафето и цигарите.
но осъзнах дълбините на вселенското възмущение единствено , когато усетих нещо като ревност към лаптопа ми.
те тва вече не можах да го преживея.
и досега съм възмутен...




Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: lachistein™]  
Автор (терореро)
Публикувано21.05.06 20:09



Би ли се възмутил, ако никой не се наеме да опише използван презерватив, примерно?

Редактирано от yф на 21.05.06 20:09.



Тема Re: тия дни/каквото и да означава тованови [re: lachistein™]  
Автор блa_блa_блa (spell)
Публикувано21.05.06 20:26



Явно, барон фон lachistein, въпреки преклонната Ви възраст, не сте посветен в херменевтичния секрет на този вид еседристика. Позволете да Ви луминисцирам: за да й се насладите трябва да носите дълга ленена пола с охраво-сив десЕн, придобита от разпродажба на "Пиротска", да пушите "Фемина", купена преди януарското поскъпване, придържайки папируса с крайчеца на пръстите и повдигнал вежди в примирено негодувание към "повсеместната чалгарщина" (трябва често да ползвате този израз). Освен това на литературната Ви перцепция ще спомогне присаждането на изсъхнали цици с неприлично възпалени зърна, умърлушено загледани през редките си мигли в едно отдавна непосещавано междукрачие. Сиреч, за да извлечете някаква наслада от текст като горния трябва да се превъплътите в носталгична лелка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.