Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 01.07.24 
ТВ предавания
   >> Здравей България
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови  
АвторЧEPИ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 18:49



Защо водещите на Здравей България толкова мразят бездомните кучета???
Защо никой не каза дали няма причина за станалия инцидент с ухапаната жена. Онези, които от 5 години "усвояват" пари от всякакви фондове и резултат няма - сега намериха повод да се активизират и да източат още пари от бюджета на общината. Кучето нахапало жената в краина сметка се оказа домашно, защото от 15000 бездомни кучета единици са злобните, повечето са добри, кротки и ако не ги дразнят, ритат или замерят с камъни не биза се озлобили. Хиляди са хората, които се грижат за тях, кастрират ги и ги обичат. А онези, които не обичат животните и се мислят за по-велики от тях, не ги чака нищо добро. ВАНГА КАЗВА В КНИГАТА СИ, ЧЕ КОЙТО НАПРАВИ ЛОШО НА КУЧЕ - ЛОШОТО ЩЕ МУ СЕ ВЪРНЕ И НИЩО ДОБРО НЕ ГО ЧАКА. Сигурно е права.....



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: ЧEPИ]  
Авторcмяx (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 01:40



Глупости пишеш!!!!!!



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: ЧEPИ]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 18:50



Хиляди се грижат викаш. Ми що тогава са бездомни? Дори никой да не са ухапали правиш ли с-ка за паразитите дето сеят, за кърлежите? За изпражненията, в които има тении? Или не знаете ,че всяка година се увеличават случаите на ухапвания от кърлежи и тези с тении и други паразити?



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: MЖ]  
Автор kitten_eyes (непознат )
Публикувано11.03.05 11:33



а честно ли е да ги има изобщо бездомните кучета ??? те какво са виновни ??има безхарактерни и безотговорни хора дето не им пука какжо ще стане с изхвърленото от тях кученце?! а на малкото какво му остава да се бори за живота си . не е лесно да си на улицата всички да те подритват а ти да се опитвасх да оцелееш!!! .вярно е че ги има !това е нашата голяма грешка, но не само тук ( в България ) е така . има ги навсякъде !!!и това не е успокоение, а пълен ужас!!! как може да има толкова безсърдечни хора??? как бихте се почувствали ако вие сте тези на улицата ? без покрив над главата, без храна, и усигурена помощ когато ви е нужна !!! искам да кажа нещо на всички , които до сега поне веднъж са изхвърляли куче на улицата ---- с ваша помощ те се размножават , нямате право сега вие , които сте ги отритнали да ги съдите.вие на тяхно място също щяхте да хапете ,и да се борите при евентуална заплаха!!!.
спирам за сега да пиша, защото много се ядосвам като чета такива глупости!!!
само изкам да кажа помнете, че вие сте виновни ,че ги има и после помислете кого трябва да съдите ??????



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: kitten_eyes]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано01.04.05 02:09



Всички песове в кучкарника!!!Или в газовата камера!Нет собаки - нет проблем!А парите биха могли да се използват за деца - сираци или бездомни /ХОРА/!!!

Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: kitten_eyes]  
АвторББT (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 09:53



Присъединете се съм акцията на телевизия ББТ в защита на бездомните кучета и против нечовешкото им умъртвяване от общината!



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: ББT]  
АвторKyчkap (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 12:44



Аз съм за!
Който мрази кучетата, мрази себе си. Парите да отидели за "ХОРА"! Как не - пак ще идат при циганите... Освен това - хора има много, ама човеците са малко. Кучетата са по-свестни от хората...
И що "бездомните, злобни и нападателни" животинчета се оказват водеща тема винаги когато се зададат избори?! Или когато кожата им е най-изгодна от гледна точка на преработването й?!? Щото така е по-лесно - де демонстрираш "човеколюбие" за сметка на безсловестните животинки...

Що някой не каже колко прасета, кокошки, овце и крави кръстосват улиците в крайните софийски квартали?
И колко са тези бездомни кучета? Били 15000! Дзвънци! Само в един от софийските кучешки концлагери ежедневно убиват по 30-тина животинки на ден. За една година това прави около 8000 само там! Значи за една година два от тия кучкарници са в състояние да избият всички бездомни кутрета! Те да не се размножават със скоростта на бързия влак бе! И колко много от тях са кастрирани и не могат да раждат повече... Да кажем, че София е на площ 50 на 50 км - това прави 2500 квадратни километра. Та вие просто няма да ги забележите тези бездомни нещастни, но ЧОВЕКОЛЮБИВИ същества....
Ама кво да се разправям с вас - последователи на Людмила Живкова - не се гори туй що не гасне!




Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: Kyчkap]  
Автордoбpe дoшлa! (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 10:48



Ще се радваме, ако разпространиш нашия призив!

Присъединете се съм акцията на телевизия ББТ в защита на бездомните кучета и против нечовешкото им умъртвяване от общината!



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: Kyчkap]  
АвторEлф (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 02:48



Не разбирам зашо тези, които са ЗА умъртвяването на бездомните кучета веднага биват обвинени, че не обичат кучетата или дори въобще животните. Аз имам куче, но толкова ли е грешно, че искам спокойно да си карам колелото, без отвсякъде да ми налитат? Още повече, че с нищо не съм ги предизвикал....? И това ако не е агресивно поведение..? А тези, които толкова ги защитават.... ми просто е.... приберете си ги вкъщи. Така вече няма и да са бездомни!



Тема Re: За бездомните кучета, наречени "УБИЙЦИ"нови [re: Kyчkap]  
АвторПeдaнт (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 15:29



Имаш грешка. Не се гаси туй, що не гори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.