Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 20.09.24 
ТВ предавания
   >> Здравей България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо преживях всичко това...Съдбата бе жестока ...нови  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 04:16



Отдавна не бях гледала любимото си предаване ЗДРАВЕЙ БЪЛГАРИЯ и днес реших да видя любимците си Миленчо и Ники,както и Здравко Буйнов,а и Мати Славчев,но цената на удоволствието беше жестока ...Без да подозирам върху главата ми се изтърси самата ВАЛЕРИЯ ВЕЛЕВА.
Ако Милен беше по-гръмко обявил гастрола й, щеше да стане много интересно,защото съм сигурна, че отряд сини бабички щяха да я причакат пред телевизията, за да я поздравят...
След това реших да видя и ГАЛА и ВАРВАРА,че и за тях ми домъчня и там вече ме довършиха...
След Валерия Велева ,трябваше да изтърпя и Евгени Минчев и Дим Дуков,които халтурираха при нея...
Това вече беше прекалено...
ВАЛЕРИЯ ВЕЛЕВА,ЕВГЕНИ МИНЧЕВ и ДИМ ДУКОВ в една сутрин не би издържало и най-силното сърце...
С Божията помощ изтърпях и това...



Тема Re: Що бе, Лиле?нови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано18.06.02 09:29



Евгени Минчев е емблема на цялото ни хай-лайф общество, а Дим Дуков - розичката в нея. Всички са тръгнали с пиленца на рамото.



Тема Всяко удоволствие си има своята ценанови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 14:26



Велева е изтъкната представителка на Фауната сред журналистите. Боа!
Стиска и души.

Т.



Тема Re: Защо преживях всичко това...Съдбата бе жестока ...нови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Авторaнтизpитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 19:02



Така му се пада, на който гледа телевизия!



Тема Re: Защо преживях всичко това...Съдбата бе жестока ...нови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано20.06.02 00:47



Защо се ядосваш, Лиленце, не си ли чула поне, ако не гледаш, че тези дни по екраните се вихрят Николай Василев, Кошлуков, Бакърджиев - където и както намерят да ги покани някой и всичките припяват в хор - "съд за корумпираните грабители на България!". Не съм гледала Валерия Велева при Милен, но това е било по-различно, сигурна съм! Но по принцип офанзивата е ясна - да не мислим колко сме зле и колко на по-зле отиваме, а да се съсредоточим срещу единствения враг - нали знаеш кой? Въобще - ШОУ ЗА ТЪПАЦИ!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re:нови [re: Dobrata]  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 03:59



Да, така е...
Както сама се досещаш гледам много рядко и с крайно неудоволствие селянията на Слави Трифонов , така че съм пропуснала Николай Василев, но по телефона ми се обадиха няколко познати да си излеят възмущението от този хистеричен дрисльо.
По принцип избягвам да гледам български телевизии , освен ЗДРАВЕЙ БЪЛГАРИЯ, защото всичко останало ме вбесява...
За да си запазя психичното здраве слушам само Инфо радио и Свободна Европа...



Тема Всичко това,нови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано20.06.02 20:03



Което ти гледаш и на мен ми е любимо. Но понякога гледам с отвращение и Славчо. Полезно е. Вярно, натоварвам се с отрицателна енергия, но има и радостни моменти. Когато виждам колко са безпомощни и озлобени, плюейки безпочвено. Това показва колко много ги е страх и е толкова кефещо! Тъпотата на Славчо не му позволява /по-скоро на сценаристите му, защото той сам горкият ..../ да прецени как по този начин отблъсква, вместо да привлича.
Обич от Добрата!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Живота е справедлив.Всеки си получава заслуженото.нови [re: Dobrata]  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 02:35



Добрата,радвам се , че с теб мислим еднакво...
На хора като нас в трудните години винаги се е дължал прогреса на нацията :):):), разбира се и на такива като Милен , Ники и разбира се редакторите им :)
Нe се ядосваи за шоуто на Слави Трифонов.Бъди сигурна,че макар да стават червиви от пари с просташкото си шоу , тези хора са абсолютно нещастни...Аз съм имала предложения от много телевизии да правя подобни простащини срещу много пари,но между мен и Слави има една основна разлика.Аз съм запазила чувството си за срам.
Нормален човек не би могъл да се появи пред многохилядна аудитория и да ръси подобни простотии.Само болни хора могат да правят това.За съжаление те предават състоянието си на големи неадекватни маси...
Но съдбата е справедлива , простотията и злонамереността винаги се наказват, дори в прекия смисъл...
Халал да са парите на Слави , дано поживее още година-две,за да има време да си ги харчи...



Тема ЗДРАВЕЙ!нови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.06.02 17:16



Разликата между мен и теб е тази, че аз не съм имала такива предложения. Аз съм си един прост строителен инженер-проектант /основно/, който се бори с живота пхо свой си начин. Но това не значи, че трябва да се скараме с правописа български, нали?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ЗДРАВЕЙ!нови [re: Dobrata]  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 05:31



Това да си строителен инженер е достоина професия.
Не еднократно съм твърдяла, че всеки мамент ще стане катастрофално земетресение и половината паплач ще се заклещи под развалини, защото не слушат такива като теб :) и къртят стени където им попадне...
Не случаино при последното силно земетресение по Хоризонт звучеше моята песен " ТИ СЪН ЛИ СИ..." и беше рождения ми ден...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.