Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Здравей България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ИВАН КОСТОВ  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 03:45



В началото на кариерата му много не го харесвах,струваше ми се прекалено праволинеен и агресивен...
В последствие се оказа ЕДИН ИСТИНСКИ МЪЖ,далновиден държавник и почтен човек...
Само некомплексирания и вярващ човек може да бъде едновременно ХАРД МЪЖ,в същото време 100% толерантен и свободомислещ и отдаден на народа си...
Иван Костов доказа,че е такъв...
За съжаление КУРВАЛЪКА,ЕВТИНИЯ НАЦИОНАЛИЗЪМ и ЧЕРВЕНАТА ПЕДЕРАСТИЯ
се оказаха по-приятни за избирателя в България...
Иван Костов за мен е ИСТИНСКИ МЪЖ...
За разлика от Бойко Борисов,който е МУТРА...



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор HOBATA! (Не съвсем)
Публикувано02.04.02 17:27



Има доза истина,но само И.К.може да я уцели.



Тема ТИ СИ БОЛЕН СИНКО!нови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
АвторGlNEKOLOGA (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 13:20



ТИ СИ БОЛЕН,НЕЩАСТЕН БОКЛУК! ВСЕКИ КОИТО ХАРЕСВА КОСТОВ Е ИЛИ МАЗОХИСТ ИЛИ Е НЕНОРМАЛЕН! А ТИ СИ И ДВЕТЕ,А ОСВЕН ТОВА СИ И ДОЛЕН ПЕДЕРАСТ КАКТО РАЗБИРАМ,ЩОМ СЕ ПИШЕШ С ЖЕНСКИ ИМЕНА!
БИХ СЕ ЗАНИМАЛ ПО-ПОДРОБНО С ТЕБ<НЕ МИ Е ПРОБЛЕМ ДА ТЕ НАМЕРЯ ЗА 24 ЧАСА И ДА ТЕ ОБЕСЯ В НЯКОЯ ГОРА,НО ТОВА ЗАВИСИ ОТ ТЕБ ДАЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ! АЙДЕ ЧАО И СЕ СТЯГАЙ!



Тема Re: ТИ СИ БОЛЕН СИНКО!нови [re: GlNEKOLOGA]  
Авторaнти-KlNG (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 23:47



Я, тука имало и доктор Лектър /Анибал-канибала/, в ролята на гениколога. И що е лют, ужас ме обзема. И сигурно е жълт лайнар, дето е повервал, че онова дебилното, ще го оправи. И като си е пак там, където си му е мястото, то Костов му бил виновен или някой от форума. Срамота!



Тема Re: ТИ СИ БОЛЕН СИНКО!нови [re: aнти-KlNG]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 09:00



Акъл ти давам. С тоа дебелокожия гинеколог, не се яж. Не за друго, а че много упорит е в преследване на простотията си. По цел ден броди и оревава орталъка с виденията си за света. До тук нищо лошо, но а му нещо не ареса и току издуе бузи с простотии и закани. Тъй само го остриш и даваш му сцена за изява.
Тук сме го приели на версия - все некога живота сам ще го отсее. А по-добре и да възкръсне нещо светло в него тези дни по Великден. Но не вярвам- най много па на евтин патриотизъм да го избие. Весели смешки от селски вечеринки в гинеколога - бол...



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Авторфeн нa Лилитo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 15:09



Абе Лили, ти верно се оказа много по-тъпа отколкото те мислех. Язък!



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано06.05.02 23:31



Браво, Лили! Страхотно го каза за този голям българин /Иван Костов/! За другото, обаче за съжаление също си права. Какво да се прави, това е положението. Аз не се отчайвам!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
АвторMaти Cлaвчeв (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 12:28



Лили,ти както винаги си права.Към мнението ти ще добавя:
-Иван Костов отстояваше тезата,че за всеки има възможности за развитие,и всеки сам трябва да се развива.Сам да РАБОТИ за Благополучието си.Тъпия народ предпочете комунистическите обещания за повече даване-работата после.Сега тъпия народ е ревнал и полегнал.Просълзено си спомня Тато(Л.Причкапов) и се моли да се върнат онези години та да се накраде както
трябва.И да се напие истински.Такъв тъп народ си заслужава цАРЯ да Го оправи.НЗОК да помислят за вазелина.Бойко,ти си знаеш.Артист.Т'ва е Лили.



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: Maти Cлaвчeв]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 12:55



Мати, знам те. Не си глупав и верно има в думите ти. Но не наричай цел народ тъп. Знам болно ти е, но народа винаги прав излиза. Ше поживеем и ше видиш, че сегашната лудост не е била на пусто.



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано11.05.02 16:27



Дано си прав!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 06:33



Мати Славчев не само,че не е глупавл.Той е гениален...
Как искаш да нарича тази паплач-долнопробна,която безделничи през деня по долнопробните кръчми и вместо да слуша мен слуша пошли и евтини курви-чалгаджиики.Когато ги избие на "интелигентност" и "родолюбие" си пускат Веселин Маринов...
Вечер същата тази измет хуква по улиците да пребива и краде...
Изообщо не е вярно,че народа винаги излиза прав...
На мен вече ми писна окончателно...
Идва ми да хвана това мадридско чудовище и да го оскубя косъм по косъм.

PS.Града Мадрид няма нищо общо с определението за изкукуригалия и продал се на КГБ глупак.



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
АвторДeмokpaт (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 11:20



Драга Лили,

За съжаление при нивото на простотия на този народ много сме малко, които оцениха Костов като истински мъж. Те и затова го натириха. Четири години не спира атаката от Труд и 24 часа. На кого са тези вестници-ха познай от три пъти.
По времето на Костов Илийчо Павлов беше наврян в кучи гъз и за него се чуваше само на рождения му ден когато Дарина играе кючек по масите на Шведския хотел. Сега въпросният господин се е разпасъл порядъчно. Защо ли??
Така че, драга Лили, не се бой скоро няма да се оправиме докато посредствеността и бандитите управляват държавата.
Колкото до Бойко Борисов той е същият боклук като Богомил Бонев. Има и още виж с какви половинки съжителстват и двамата и без брак. Не съм дребнав, но в белите страни чове на такъв пост се наблюдава НАВСЯКЪДЕ под лупа. Нека не забравяме че Майкъл Дукакис от почти сигурен претедент за президент на Демократическата партия падна от изборите затова че го снеха пред вратата на някаква манекенка, която сигурно е била по-ценна от Нона Йотова. Така че ние сме в безвремието на мутрите и далавераджиите. И докато не скочим отново няма да стане нищо.



Тема Re: ТИ СИ БОЛЕН СИНКО!нови [re: GlNEKOLOGA]  
АвторДeмokpaт (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 11:23



Господине,


Вие сте поредния български простак, но това не ме впечатлява, тъй като станахте доволно много. Помнете че един ден страната ще се освободи от вас и ще си отдъхне. Чак тогава ни очаква добро. С такива тъпаци като вас нищо добро.



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: Дeмokpaт]  
АвторANONlMUS (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 13:11



Абсолютно верно е , че такива хора се набблюсават под лупа ... като Лучников и Соколов например хе хе ...



Тема Re: ТИ СИ БОЛЕН СИНКО!нови [re: GlNEKOLOGA]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано16.07.02 12:06



Синко, ти си болен мойто момче. Бягай бързо на психиатър

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува


Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: ЛИЛИ ИBAHOBA]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано16.07.02 12:24



Лили,
народа не е тъп. Много е мързелив. Затова най-лесно се хваща на приказки "ние ще ви "ДАДЕМ"

Освен всичко е и много завистлив. Няма да припомням приказката за казана на българите.
Всеки който е успял, бива веднага наричан мошенник и крадец. За никого не съм чула да кажат, че е кадърен и затова е успял. Ако признаем, че кадърните успяват ще трябва да признаем, че ние сме некадърни, но такова нещо никога няма да се случи.

Когато говорят за Т.Ж. все казват: той даваше....
Историята на нашия народ в последните 50г ми прилича на следната ситуация.
Семейство с деца, непрекъснато взема заеми за да угоди на децата си. Купува една панелка и един москвич и хей живот здравей! Децата доволни от родителите си са щастливи
Когато обаче децата пораснат и родителите си отидат, какво остава. Невърнати заеми, купчина ламарина и необитаема панелка.
Кои пораснали деца биха възкликнали: ей колко хубаво са се погрижили за нас родителите ни!
Сега ние получихме наследство от "бащицата" натрупани дългове
стар и ненужен москвич (това са заводите, които са само купчина ламарина) и панелки еднодневки, които ни обричат в скоро време всички да останем на улицата без покрив над главите си.
Никой българин не би уважавал родител който му е оставил само дългове, а защо толкова много хора още не проумяват какво е ставало през времето на Т.Ж.???

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува


Тема Re: ТИ СИ БОЛЕН СИНКО!нови [re: aнти-KlNG]  
Автор b2d2 (непознат )
Публикувано05.09.02 17:24



Kостов е единствения мъж в България.Ще има да плачат за него.



Тема Re: ИВАН КОСТОВнови [re: karmen]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано08.09.02 19:51



Кармен, народът е тъп!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.