Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 01.07.24 
ТВ предавания
   >> Здравей България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Застреляйте го тоя ... Милен Цветковнови  
Авторyoy (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 13:19



Не мога да повярвам, че съм първи, тука вече трябваше да е фраш с псувни по тоя .....наистина нямам думи. Някой знае ли по дразнещо същество от него (спокойно не го гледам). И като си помисля, че тази телвизия искаше да стане национална и да трови цяла България с подобни....

"........." чака да бъде заместено с подходящ епитет защото просто не знам как да нарека това създание.

Редактирано от Hиkи Гopaнoв на 07.03.02 11:18.



Тема Re: Застреляйте го тоя ...нови [re: yoy]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 13:49



Ti pak,zashto da go zastreliame?Vseki ima pravo na izbor.....



Тема Re: Застреляйте го тоя ...нови [re: yoy]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.02.02 15:57



да, и аз си ги мисля такива.


но чак до застрелване - не...
има си дистанционно.

а когато ти се иска да видиш човек който играе добре представата си за българския средностатистически зрител, може и да го погледаш от любопитство,
но това не е шоу, а си е мъчение...

не знам как успява да убеди гостите си да дойдат там ?



Тема Re: Застреляйте го тоя ...нови [re: yoy]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано08.02.02 17:51



Щом ще се стреляме, предлагам да започнем от теб.
Нали знаеш: Каквото повикало, таккова се обадило

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува


Тема Re: Застреляйте го тоя ...нови [re: yoy]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано08.02.02 18:30



Още един глас - Милен Цанков долу от екран! Само се опитва да се направи на симпатичен по най-некадърния начен. Най-лошото е, че си мисли че успява, вярва си... много е зле горкия, на друга планета е! Самочувствието му не е оправдано, и го асоциирам с Е. Кошлуков... и двамата са един дол дренки.



Тема Айде прибирайте пушките....нови [re: ArMy]  
Автор Peйчъл (замечтана)
Публикувано08.02.02 19:05



... И ти първо името му научи на Милен, па после го коментирай.... Не е редно да коментираш някой, на когото дори името бъркаш... толкоз го и познаваш - ама на: "И аз да коментирам..."

No comments, но го гледам когато имам време - от интерес...на мене по принцип всичко ми е интересно!

И аз съм от друга планета, и аз обичам да си вярвам /та кой ли не обича!/, а човек винаги трябва да има самочувствие и да се самоуважава ...

Освен това човек винаги има какво да научи, дори и от това което не харесва чак дотам! И май от това дето не харесва може да научи много повече....



Тема Re: Айде прибирайте пушките....нови [re: Peйчъл]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 02:06



Предаването е готино! А като вземем пред вид и конкоренцията по другите телевизии/БНТ и БТВ/ е страхотно.
Някога пускали ли сте си телевизора в 6.30 сутринта? Направо да заспиш...по Канал 1 "четат" вестници....и то как...личи си че и на тях им се спи...нищо весело...нищо интересно, поне да се усмихваха..а те!
При Милен е различно ...затова и го гледам..., а вие както решите...но бас хващам че не ставате толкова рано, за да видите как всъщност изглеждат другите ТВ.













Тема Re: Застреляйте го тоя ...нови [re: yoy]  
Автор Hиkи ГopaнoвМодератор (непознат)
Публикувано09.02.02 16:18



така и не разбрах защо го искаш?!
Предаването е направено за да се усмихнеш, да чуеш добро утро и може би да научиш какво става навън преди да излезеш, кой е на мушката на хората след като са прегледали вестниците и новините... ето такива работи. Всякакви супер влюбени или отблъскващи страсти изглеждат много смешно. Като че ли няма много emotion около теб пич, зарежи телевизията и лягай да спиш



Тема Re: Айде прибирайте пушките....нови [re: Peйчъл]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано09.02.02 23:12



Ами наистина му го забравих - откакто гледах първите предавания, следващите просто подминавам канала! Или от няколкосекундно застояване откривам, че в дразнещото за мен поведение нищо не се е променило. Как беше - Цветков, Топалов?? Не помня наистина. А за това, че човек може да научи нещо от това, което го дразни... може и да има известна доза истина, но може би и има определени характери, които не си пасват! В края на краищата който си го харесва, си го гледа! От мненията в клуба си личи какво е съотношението.



Тема Права синови [re: Mary]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.02.02 01:20



Никой не може да го конкОрира в безмислиците, които дрънка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.