Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: бeз ycилиe]  
Автор Пpakтичнo-Poмaнтичнa (член)
Публикувано21.05.11 11:59



Залепнах за тези "Музикални поздрави"



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: huanji]  
Автор Пpakтичнo-Poмaнтичнa (член)
Публикувано21.05.11 12:01



Ми..................не "пиши" в такъв случай-пусни "отговорче"-нали го умееш



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: Пpakтичнo-Poмaнтичнa]  
Автор huanji ()
Публикувано21.05.11 19:17



Що, нищо лощо не съм казал клипчето е забавно.



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: huanji]  
Автор Пpakтичнo-Poмaнтичнa (член)
Публикувано24.05.11 13:52



Не съм написала,че си написал нещо лошо-СРЪДЛЬО.Забавлявам се с клипчетата,които качвате



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: Пpakтичнo-Poмaнтичнa]  
Автор huanji ()
Публикувано24.05.11 15:22



Що трябва да водим идиотски разговор. Ти си казала, аз пък не съм, па съм или Осъм...



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: huanji]  
Автор Пpakтичнo-Poмaнтичнa (член)
Публикувано25.05.11 11:02



Както "напишеш"



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: бeз ycилиe]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.05.11 20:43



Китайците рулират!!






Тема Re: Don Cherry in Bombayнови [re: Cirrus]  
Автор Cirrus ()
Публикувано05.06.11 14:00




за любители

Don Cherry (pocket trompet, harmonium), Trilok Gurtu (drums, tabla), L.Shankar (violin), T.H Vinayakram (gatham) and others




Редактирано от Cirrus на 05.06.11 15:06.



Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: бeз ycилиe]  
Автор Dark Catherine (ली&)
Публикувано15.06.11 01:29



Това дето ни е проектирало да спим през нощта е много сбъркано, заслужава да бута камък кат Сизиф, щото ни лишава от най-яката част от денонощието, глупава работа. Предлагам на някой отстров, да се отцепи държава на нощтните птици и там живота да тече наобратно. Пък знае ли се, може бъдещето да ни зарадва с някоя технология, благодарение на която да не се налага да губим въобще време за спане. Пък, който иска да си сънува, да си сунува пожелание, а не по някаква тъпа биологична необходимост.

Между другото, това със спането, трябва да има начин да се хакне. Познавам един, който почти не спи. Та щом онзи може, трябва да има начин поне да го настигна, няма начин да няма начин. Дам...

Готин нов ник :), и аз съм на тази вълна :).





Тема Re: Нови музикални поздравинови [re: Dark Catherine]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано15.06.11 07:05



Най-яката част от денонощието е, щото е най-спокойно и тихо, хората спат, а заедно с тях и умствените им проблеми, напрежения и неадекватни шумове. Тук там се чуват пиянски звуци, които пак са отглас от неуравновесености в будно "трезво" състояние. Нощта предразполага към творчество и съзерцание

Спането обаче си има и хубави аспекти, защото разчупва модела, "матрицата" на съзнанието, навиците на мислене. Шашавите и нелогични сънища са начин да се "поразмие" малко модела, създаван и поддържан в будно състояние. Има понякога и друг тип сънища, които могат да са творчески и дори ясновидски, но пък идват по-рядко...

Та това, което наричаш "биологична необходимост", не е тъпо за мен, има някаква интелигентност в биологията, която колкото повече разбираме и се потапяме в нея, толкова по-голяма тръпка става Животът!



Това си ми го писала късно вечерта, а аз точно миналата вечер се подредих за ранно лягане и затова сега ти пиша рано сутрин. След малко отивам да побягам в парка, благодаря много за поздрава, ще се опитам да ти отговоря тематично, за сънищата с един малко брутално звучащ и високо тестостеронен психеделичен поздрав от Моторхед:

{}

Редактирано от бeз ycилиe на 15.06.11 07:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.