Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор dobrindebulgaria (минаващ)
Публикувано25.06.10 20:38



Що?Номерът със снимката е резултат от истинска практика за малоумни.Много е духовен.Самата материализирана духовност на тъпотията.





Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.06.10 20:41



точно гледам сутрите и пак да ти кажа трябва да се редактират, защото някои понятия не са изведени добре. ти си разбираш за какво идва дума и не ги виждаш, ама някои моменти са много объркващи за човек, който не разбира чак толкова, конкретно сега гледах за хана и самйога и според мен не е добре, объркващо е.

да се пробвам да дооправя останалото, доколкото мога? имаш ли желание да ги четеш след мен :)))



Тема Теория и Практиканови [re: Пич Бoжи]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано25.06.10 20:59



Тази песен която си дал заедно с тази която давам аз изпращат Майкъл в космоса при звездите. Преди тях е бил популярен но не е бил звезда. След тях става.



Та в тази песен - Били Джийн, Майкъл прави и своето известна "лунна походка".

Та ако искаш да се научиш да ходиш с тази походка, трябва да гледаш това клипче:



Това е теория Практика е да се научиш и ти да ходиш, как това си е твоя работа



Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано25.06.10 20:59



Брахмане, със снопчето със съчките и при Гергана.





Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: Tъpcaч_]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.06.10 21:03



аутодафе ли искаш да й прави хихи :)))



Тема Re: Теория и Практиканови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Пич Бoжи (дребен и среден)
Публикувано25.06.10 21:06





Няма нужда.

Иначе аз съм му фен на Майкал. И той сигурно ще се пре-дислоцира скоро... некъде в централна Азия, Близкия Изток примерно.



Но кажете!.. Кажете ми вий?!...

Нима песните и танците не са любов?

---------


Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: Tъpcaч_]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано25.06.10 21:08



В отговор на:

Автор: Tъpcaч_
Тема: Re: Що е истинска ЙОГА практика?

Брахмане, със снопчето със съчките и при Гергана.


Какви съчки бе човек, трябва със сопата да отида при нея. Особено ако е като Нирмала сега. Виж ако е като Нирмала на младени може и с кол да отида





Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: blue orchid]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано25.06.10 21:11



В отговор на:

Автор: blue orchid
Тема: Re: Що е истинска ЙОГА практика?

точно гледам сутрите и пак да ти кажа трябва да се редактират, защото някои понятия не са изведени добре. ти си разбираш за какво идва дума и не ги виждаш, ама някои моменти са много объркващи за човек, който не разбира чак толкова, конкретно сега гледах за хана и самйога и според мен не е добре, объркващо е.

да се пробвам да дооправя останалото, доколкото мога? имаш ли желание да ги четеш след мен :)))


Нямам нищо напротив, да ги минем отново но не ми се пише вече. Ако се чуваме по скайпа от време на време, с удоволствие! Пък и ще е добре да има и слушатели, нямам нищо напротви, но само слушатели, няма да имам време за отговори на всички. Пък и Орхидеята може да отговаря де.... няма да се крие





Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор totori (релакс)
Публикувано25.06.10 21:20



истинската йога практика постоянно ти напомня че няма връщане назад....и че докато другите хора правят каквото си поискат ти цял живот ще ходиш кат затворник с доживотна присъда без право на обжалване.......а неистинската йога нищо нема да ти направи да те трансформира(кеф)просто забавление за ума...живеем в света на науката И СВОБОДАТА брато

ПАЗИ СИ СВОБОДАТА И ЕГОТО....БЕЗ ТЯХ В ТОЗИ СВЯТ НЕМА ОЦЕЛЯВАНЕ...

The Best - спамер за 2010г.

Тема Re: Що е истинска ЙОГА практика?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор blue orchid ()
Публикувано25.06.10 21:21



трябва да видя да си оправя скайпа и да ти звънна тези дни :)))

имах предвид да продължа с редакцията, нали до към 1. 15. някъде ги пренаписвах. просто да ги направим в някъв по-ясен вид. пък не те карам да ми висиш на главата, аз мога сама да ги правя и само да ти ги пращам готови да ги четеш. а тия по проблемните места да ги маркирам отделно, както бях почнала и тях можем да час два на пада да ги оправим.

просто това е голям труд и ми се иска да е възможно в най-добра форма. са не съм Имаго да ги редактирам, ама българския ми е по-добър от твоя, а и един външен поглед вижда неясните моменти по-добре. ако ти се занимава и ти харесва как става мога малко по-малко да ги оправя всички. щото за мен това си струва моето време и с удоволствие ще го направя :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.