Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Това е грозно!!!  
Автор Jade* (unpolished)
Публикувано06.02.07 22:53



начинът, по който постъпвате с Брахман
нарича се "лов на вещици"
и оставя неприятно чувство
на никого от участниците не му прави чест
да крещиш като част от тълпата срещу някого, когато е в неизгодна позиция, и когато силата е на твоя страна

моето мнение разбира се няма значение, защото и без това минавам оттук от дъжд на вятър и не съм от "старите клубари", които и да са те


Толкова ли са слабонервни йогите, че един човек успя да ги извади от равновесие?



Тема Re: Това е грозно!!! [re: Jade*]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано06.02.07 23:13



Ти направо ме развесели!

В продължение на няколко часа двама пресно регистрирани субекта (по-точно ту единия, ту другия) пускат десетки еднакви постинги на тема:

Негово Таласъмско Вампирячество , отвреме навреме псуват цветисто на майка Darth_Vader

pi4 mrasenm - ljav ta6ak na moderatora
koga ebah maika ti, koga se prakna ot mirizlivata i putka?

Негово Таласъмско Вампирячество Славний Solemn*Dirge Модераторский се издриска:




И след тези действия, които едва ли могат да се определят като красиви и приемливи, най сетне се появяват модераторите и се заемат да видят кой пише тези агресивни творения.

Оказва се, че източникът е доставчика на Брахман в Англия. Има и втори айпи адрес - румънски, но също свързан с английския профил.

До този момент никой нищо не е направил на славния английски хулиган, когото ти така мило защити. Единствено се обсъжда, че след приемането на правилата, хулиганът ще бъде блокиран. Ако е Брахман, значи Брахман, ако съм аз - значи аз, ако си ти - значи ти.

Нищо лично...

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.

Тема Re: Това е грозно!!! [re: Jade*]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано06.02.07 23:14



Проблема е че няма лов на вещици.

Имаме си конкретен и ясен нарушител.

Той е проследен и ще бъде санкциониран както му се полага.

Никакви чуства, никакви емоции. Просто стимул-реакция, всичко по закона - и предупреждение си имаше както си му е реда.




Тема Re: Това е грозно!!! [re: Jade*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано06.02.07 23:15



Не забравяй, че всеки сам се поставя в положението в което се намира.
В този смисъл, толкова ли е слабонервен някой, че се оставя някакви модератори да му развалят равновесието?

Надявам се, да се приключи в скоро време с безкрайните теми на засегнати и недоволни. В един момент на Динамичната медитация, казват "Стоп"! Дано да ме разбираш какво искам да кажа. Ако си небалансиран, Цялото ще се старае да те промени, независимо по какъв начин. Понякога, това са хората в един клуб...старите клубари.





Тема Re: Това е грозно!!! [re: Solemn*Dirge]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано06.02.07 23:21



Опасен си, никви чувства.



От нейна гледна точка, тя е права. Картинката е грозна и ние сме далеч от най- добрите си възможности. Просто това е нейната гледна точка.

Разбира се, има и други...



Тема Re: Това е грозно!!! [re: Aлekc]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 23:23



Ти на това казваш цветисти псувни?!


А и даже не съм обърнал внимание, че нчкои от обръщенията са били към мен, иначе щеше да има наистина величествени симфонии от попръжни от класа . Макар, като се замисля, надали щеше да ги има, порди безмислието на подобни прочви, когато вече има модератори и те могат да свършат черната работа.




Тема Re: Това е грозно!!! [re: Jade*]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано06.02.07 23:24



Виж му псувните на този Барман Тенекеджиев (само тия, които днес изръси с никовете "Кръвопиец" и "Брахман"). И тогава се възмущавай кое било "грозно" - един над 60 години дъртак като него да клонира никове (както беше направил преди време с ника на Джаго), да пуска "некролози" за други потребители (както беше направил с Оро) и да обижда наред потребители и школи в един сериозен клуб като този; да трови обстановката от повече от година насам с безбройните си интриги и заяждания. Това не е просто "грозно", направо си е жалко. Жалко, особено като вземеш предвид факта, че Барман Железаров Тенекеджиев е на преклонна възраст. Срам и позор!



Тема Re: Това е грозно!!! [re: huanji]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 23:24



Най-малкото трябва и Брахман да има думата да каве нещо в своя защита!





Тема Re: Това е грозно!!! [re: huanji]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано06.02.07 23:28



Това че в клуба страдаме по такъв изискан начин, е наистина не особено възвиешно и подобаващо на йоги, но аз съм сигурен че Брахман няма нужда от моите чуства, макар че аз, както и ти (знам със сигурност) нямаме нищо против него и писането му, стига само да спазва правилата за благоприличие, толкова е всъщност просто.

Той обаче иска да си поиграе спроед мен с нас, защото предполагам истинската причина да не желае да се хармонизира с нас, че е иска доста повече привилегии отколкото би притежавал като нормален потребител, каквито сме всички ние в дира.


Всички ние сме готови да приютим Брахман когато пожелае и се държи човешки с човеците, които сме всички ние в клубът.
Но дотогава, закона и безметежността имат думата.

аз обаче съм съчустващо същество и съчуствам на Джейд. Благословии и радост неи!

Хуанджи някой ден ще тте разпитам някои неща свързани с йога и цигуна който ти ми подшушна... да си довършим хубавият разговор за Джао преподобни.

Успех сега на теб, на Джейд и на всички клубари.
Ще ви видя утре.




Тема Re: Това е грозно!!! [re: Darth_Vader]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано06.02.07 23:29



Той няма бан и сигурно ще каже. Макар да ми се иска да няма обвинения и защити занапред, че да направим поне един свестен списък на школите по йога, вместо да си играем на адвокати и прокурори.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.