Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Фактите такива, каквито са [re: huanji]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано06.02.07 23:34



Защо се чудите?

Момичето влиза в нета и що да види - всички в един глас хулят Брахман.

И като благородна душа тръгва да го защитава.

Но за щастие щетите са все още налице.

Написвате в Търси в клубове: следното:

Негово Таласъмско Вампирячество и след това четете оцелелите след чистенето на редица теми скандални постинги.

А те не са никак малко.

И са доста красноречиви.

Като този например:

pi4 mrasenm - ljav ta6ak na moderatora
koga ebah maika ti, koga se prakna ot mirizlivata i putka?

Негово Таласъмско Вампирячество Славний Solemn*Dirge Модераторский се издриска:




Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.

Тема Re: Това е грозно!!! [re: Solemn*Dirge]  
Автор huanji ()
Публикувано06.02.07 23:34



Така е, разбира се.



Даа, полага се. Може пък да се вдъхновя да понапиша нещо.



Тема Re: Фактите такива, каквито са [re: Aлekc]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано06.02.07 23:38



Алекс, модератора ще си свърши работата. Ще оправи тези постинги, но сега ще ви оставя до утре.
Приятна вечер




Тема Re: Фактите такива, каквито са [re: Aлekc]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано06.02.07 23:40



Какви конкретно щети?
Кой е ощетен и с какво, и съответно според кой?
Защото аз лично щети не виждам, а ако някой се е ощетил от доста шантавите постове на Брахман(ако е той), то този някой доста лесно се ощетява.
В клуб йога не се ли очаква пишещите да са доста по-балансирани?

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Фактите такива, каквито са [re: Aлekc]  
Автор huanji ()
Публикувано06.02.07 23:41



Е, време е и аз да кажа виц по случая:
Върви един човек и гледа от една тераса виси една жена и някакъв мъж я бие по пръстите, за да падне. Възмутил се човека и се провикнал:
- Ей, защо буташ жената бе?!
- Това, не е жената, а тъщата.
- Бряяях, пък и се държи...







Тема Re: Това е грозно!!! [re: huanji]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 23:57



Паднала ти е жътлата шапчица от ника?!

Дан ти я откраднал нчкой ингилизин...



Тема Re: Това е грозно!!! [re: Darth_Vader]  
Автор huanji ()
Публикувано07.02.07 00:03



Е, аз нали съм тук.





Тема Re: Това е грозно!!! [re: бeзпътeн]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано07.02.07 00:24



Та кое е грозно - сега Барман Тенекеджиев се е юрнал да вади стари теми и да флуди. Логиката на този изкуфял дъртак е "щом няма да съм модератор и не ме признават за най-важен авторитет - никой няма право да пише за йога и ще унищожа клуба". Вижте поведението на жалкия дъртак и си правете изводите "Какво не е йога"...





Тема Re: Фактите такива, каквито са [re: BrandofAmber]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано07.02.07 00:36



В резултат на всички тези простотии на Аутсайдер, Кравопиев и Брахmан в момента клубът не прилича на нищо. Погледни първата страница и ще разбереш за какви щети говоря.

Ако бях модератор щях да направя следното:

1. Незабавно да блокирам достъпа на Кравопиев до клуба (по ник) - той и дори и в момента пише същите простотии. Кравопиев е ник, регистриран днес на обед и до този момент освен спам друго не пише.

2. Незабавно бих върнал старите теми на мястото им. Особено грозно е да гледаш заключени с катинар теми на първа страница.

3. Бих направил списък на досегашните членове на клуба. Ако някой като Кравопиев , който няма нищо общо с клуба, започне да прави преднамерено бели, ще го банна като спамър незабавно без предупреждение.

4. Ще прилагам стриктно Правилникът на клуба единствено към членовете на клуба, а не към тези, които искат да го превърнат в боклукчийско кошче и посмешище.

Казвам всичко това, за да подтикна модераторите към по-твърди и решителни действия срещу спамъри като Кравопиев, които нямат нищо общо с клуба.

Мен не ме интересува кой всъщност е Кравопиев. Дали Брахман или някой друг.

Много по-важно е всеки да знае какво може и какво не в този клуб.

Хайде да не се лъжем - никой никога не се е опитвал да ограничава свободата на мненията и убежденията в този клуб и да се обявяват модераторите за цензори е 100%-ва лъжа!

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Тема Re: Това е грозно!!! [re: бeзпътeн]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано07.02.07 00:37



Някой тук спомена да гледаме себе си. Държанието на Брахман е факт. Твоя избор е как да отвърнеш ти. Не виждам нищо "йогистко" или духовно в начина по който смятате да се "справите" с проблема. Така биха се справили във всеки клуб.

Съответно следва въпроса ако когато се стига до решения и духовните, и недуховните хора постъпват по абсолютно един и същи начин дали в тези клубове не си губим времето?

Явно не израстваме - държим се по същия начин като всички други, не сме по толерантни, нито по разбиращи, единствената видима разлика е че сме се надули повече.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.