Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 04.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Гласуване за модератор - продължениенови  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 12:15



Наченахме изборите за модератор и за два дена темата взе застрашителни размери. Затова ще дам резюме и ще продължим гласуването в тази тема.

Оформиха се две предложения.

Първото включва трима човека, които ще работят в екип: huanji , titiksha_ , Wasserbundlei*Ustenheim. За този екип от модератори са гласували: Хана, Изгрев, prema, Darth Vader, минутка, Безпътен.

Другият кандидат е: Brahman За сега е подкрепен от Имаго
и Витаминко.
Гласуването продължава и можете да дадете своят глас за едно от двете предложения.

Правилата на клуба ще се гласуват след като приключи гласуването за модератор и модераторите се задължавт да ги спазят, такива, каквито бъдат гласувани.

Ако възникнат промени, като добавяне към Брахман на друг кандидат, ще ги нанесем. На практика, това не променя хода на гласуването.





Редактирано от huanji на 10.01.07 13:35.



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: huanji]  
Автор vitaminko ()
Публикувано10.01.07 10:38





********************************************************************************

Тема Лична надпреваранови [re: huanji]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано10.01.07 10:51



Кой пък реши, че трябва непременно да бъдат в екип? Аз предложих три имена за модератори, а не модераторски екип.

Нека се направи анкета, както си му е редът (виж техническите указания), с опции за избор, и всеки кандидат индивидуално да набира гласове.

Хуанджи предлага трима човека, от моите трима остава само Брахман, защото Витаминко си направи отвод, а Аюс не разполага с много време в дадения исторически момент.

Затова моите предложения днес се свеждат до Брахман и Дрона.

Нека и другите членове направят обосновани предложения, след което всички номинирани да се подредят по азбучен ред и да се отвори специална тема за гласуване, където всеки регистриран член ще има право да гласува и гласът му ще бъде отчетен, ако открито и ясно е заявил в коментар към анкетата, че е гласувал, без да уточнява за кого.

Тримата набрали най-много гласове ще сформират модераторски екип, който ще изработи програма и правила на клуба.



Тема Освен да остане Брахманнови [re: lmago]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 11:04



Вие не можете да се разберете помежду си... Казах му на Брахман, че говори въздушни приказки, като си назовава хора наслуки.
Ами той реално е единственият кандидат да ме смени. Дайте да не намесваме други хора и той да си остане за самостоятелен кандидат. Просто да потвърди и да променим гласуването.



Тема Re: Лична надпреваранови [re: lmago]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано10.01.07 11:16



Благодаря за номинацията, с удоволствие бих работила с Брахман, но за съжаление нямам никакво желание да бъда модератор.

Намирам за крайно изтощително да се правя на синя каска в междуОсобици.

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Освен да остане Брахманнови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано10.01.07 11:16



Защо да остава самостоятелен?
Може да бъда модератор с Дрона?
Теб това не те засяга.

А ти си избрал един таласъм за модератор, който няма место тук изобщо, мястото му е при останалите таласъми в техният форум.

Нещо повече, мога да избера и Раджа и Миро за съмодератори



Особено пък Миро най ми харесва този вариант, защото тогава ти се смаляваш и направо изчезваш като човек остави като йога, говоря като човек



Тема Освен да остане Дронанови [re: huanji]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано10.01.07 11:19



Ние не сме се и договаряли предварително. Ако наистина държиш на демократични и свободни избори, послушай съветите на Дрона. Засега тя е единствената алтернатива както на Хуанджи, така и на Брахман. Ако не ти изнася да се състезаваш с нея като личност, това е друг въпрос.



Тема Re: Лична надпреваранови [re: Drona]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано10.01.07 11:24



Абе честно казано, аз нямам нищо против да остане и Хуанджи, ако се зарече последователно да трие всички изяснявания на отношения и озапти абстрактните еготерминатори.



Тема Re: Лична надпреваранови [re: lmago]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано10.01.07 11:27



Аз също нямам нищо против. За мен е от значение да е избран от клуба и хората тук да са декларирали че подкрепят него като модератор и правилата, които са гласувани както си му е реда.

Когато работиш с хора процедурата е от основно значение.

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Лична надпреваранови [re: lmago]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 11:37



Извинявай Имаго, но Брахман е единственият, който ме е спрял да правя това. Мисля, че по някаъв начин те е подвел, защото понякога попадаше в същата графа и си понесе корекциите.

По принцип, ще бъда избран и няма да примема никакви изнудвания. Но няма да приема и никакви изкривяваия на моята доктрина - Чист клуб, добри отношения. Това е болезнено по някога, но не се знае, може да е по- добре. Искам да го видя на практика, за да съм сигурен, че греша. Защото до сега, все имаше засегнати и току отстъпя.

И ако не се вживявате в подробностите, мога да кажа, че най- вече съм последовател на класическата йога, което включва и Патанджали. Не говоря за това, защото няма на кого и е трудно. Избирам да говоря това, което би се разбрало по- лесно. Предпочитам по- достъпните неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.