Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано10.01.07 14:09



Не му обръщайте внимание на безпътния, той не е прочел една книга по индийска философия. Всичките му знания идват от медитиране върху природата на източната мъдрост.

Ако се яви на изпит при Камбуров, сигурно ще го късат до 2020 година.



Тема Re: Освен да остане Дронанови [re: lmago]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 14:09



Напълно уважавам вота за Брахман и го чета.

По въпроса за писането. Триото ставаме модератори(с или без вашето разрешение) и Брахман продължава да си пише. Всяко прекаляване се санкционира, докато се стигне до балансирано писане. Затова съм намерил най- балансираните хора тук, за да можем да постигнем и добри резултати.

Брахман носи критика в няколко отношения и ще трябва да си я поеме, заедно с модераторските мерки. Най- лошата черта е, че говори наизуст. Не бива да се говори за нещо, което не ти е ясно, не си изучил, хора, които не познаваш.
Той твърди, че разбира от вменяване на постулати на подсъзнателно ниво и верно използва някои приоми. Но това е манипулация и няма да мине при мен. Наясно съм не по- малко с тези приоми от колкото той. Затова и ще има баласнсиращ фактор в клуба и той няма да е с присъствието на Брахман, тей като той не може да се балансира сам.

За вашата персона, по правило нямам кой знае какви забележки. По- скоро другите клубари имат и то във връзка с отношението на превъзходство. Независимо, кой , колко е напред, никой не би го приел.



Тема Re: Освен да остане Дронанови [re: huanji]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано10.01.07 14:13



Не е чувство на превъзходство, а чувство за малоценност. Позволете ми да разбирам тези неща по-добре, най-малкото като издател и редактор на Алфред Адлер.



Тема Re: Защо?нови [re: lmago]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 14:27



Ето, виждате ли защо е нужен модератор с авторитет и със способности в комуникацията. Няма кой да се справи по- добре от мен в тази сложна задача да се намери място в клуба за всичко, включително и ортодоксалната йога.

Затова е много важно хората да се познават и да са приятели. Ако някой от моите приятели прекали, стига да го помоля и почти винаги ще има резултат. Ето как спестявам проблемите и бановете. И колкото повече правим срещи, запознаваме се и се разширява кръга, толкова по- лесно ще си комуникираме.



Тема Задкулисните игри на Хуанджинови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано10.01.07 14:30



Хуанджи писа:
Ето, виждате ли защо е нужен модератор с авторитет и със способности в комуникацията. Няма кой да се справи по- добре от мен в тази сложна задача да се намери място в клуба за всичко, включително и ортодоксалната йога.

Затова е много важно хората да се познават и да са приятели. Ако някой от моите приятели прекали, стига да го помоля и почти винаги ще има резултат. Ето как спестявам проблемите и бановете. И колкото повече правим срещи, запознаваме се и се разширява кръга, толкова по- лесно ще си комуникираме.


Взе да си признаваш вече. Стига да помолиш някой от твоите верни кучета и те започват да лаят и обиждат хората, да ги гонят и да ги придизвикват. Ясно каква ти е тактиката



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.01.07 14:30



Добре, съгласен съм с написаното. Не съм против да си в тройката, просто имах някои забележки.

С най-добри чувства.





Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: бeзпътeн]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано10.01.07 14:39



Усетих че не си с лоши чуства, просто обосновах поведението си.

Все пак знам, че моята кандидатура ще се преглътне трудно от някои юзъри, които си падат войнолюбци и беше добре, че ми зададе този въпрос за да мога поне малко да я легитимирам в очите им.


Всъщност в съседна тема милият ни Брахман, вече захапа един от най-достойните ....... става ми жал когато се случват такива неща.


evolve if you can!



Тема Re: Защо?нови [re: lmago]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано10.01.07 14:39



Тия неща не стават нито с приятелство, нито с медитация. Иска се яка свадхяя. А приятелството (майтри) е валидно качество в Йога само когато имаш за приятели достойни хора, а не празноглавци и черногледи завистници, и най-мажното, когато си способен да се радваш на щастието на другите. Или, както пише великият Бходжа, "мъдрецът трябва да изпитва дружелюбие към щастливите и преуспелите, да живее с тяхното щастие, а не да изпитва злоба".



Тема Ама теб.................нови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано10.01.07 14:44



ама теб май наистина никак не те е срам!

Ти си най-обиграният манипулатор, който съм срещал из клубовете.

Ако беше герой в някой игрален филм, щях да се възхищавам на автора на филма, сега само съчуствам на всички съклубари!


evolve if you can!



Тема Другите идеинови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.01.07 14:58



Брей, Хуанджи, колко бързаш да се гласува, въпреки, че има толкова различни предложения от различни хора. Самият факт, че толкова хора пишат в тази и съседните за модератор теми, показва, че тази дискусия е ВАЖНА за клуба (опитай се да го разбереш).

Забележи, че за пореден път подминаваш аргументите на много хора и това е една от причините ти избраният от теб екип да е НЕБАЛАНСИРАН и ЕДНОСТРАНЧИВ.

Пак подлагам на дискусия, идеята, че модераторският екип трябва да покрива максимално интересите в клуба. И конкретният ми въпрос към теб е ти можеш ли да работиш в такъв екип заедно с хора, които са на различни позиции от теб? Виждам, че с Брахман ти е невъзможно (а това би било признак за смелост и мъжка постъпка, за които толкова парадираш на думи). Но, ако с него ти е твърде трудно, можеш ли да избереш някой друг от предложените?

За пореден път подкрепям тезите на много от изказалите се, че преди да се гласува кой точно да е модератор важното е да се дискутира и гласува накрая какво точно ще прави. Но за това ти и избраните хора от твоя екип си затваряте последователно и упорито очите през последната година (обръщам внимание на Титикша за пасивността му по всичките тези въпроси).

И последно, опитай се да разбереш, че човек с понякога различно от твоето мнение в модераторският екип ще ти е за добро (както за клуба, така и за теб лично).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.