Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Освен да остане Дронанови [re: lmago]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 14:59



Позволети ми да съм на същото мнение от от времето на "Жълтата подводница", но не бях сигурен, че ако го чуете от мен, ще ми се зарадвате.



Хубавото в цялата работа е, че се борите за чистотата на философията, а не за своята собствена. И поради това, колегите да не се учудват, че правя разлика между Имаго и Брахман. Което съвсем не значи, не не трябва да намерите общ език с колегите клубари. Може би малко повечко чувство за хумор и с по- малко титли. По правило, авторитета е едно на нула за притежаващият го в някакъв спор и всеки дори подсъзнателно първо атакува и подкопава авторитета.



Тема Re: Задкулисните игри на Хуанджинови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 15:09



Ако не ти е ясно, модераторският избор е избор за личност. Надявам се да осъзнаваш какво значи това. В този смисъл, разбира се, че ще гласуват за мен. Но я се опитай да станеш приятел с хората за да видиш къде е истинската интрига. Хайде, сипи похвали, прави комплименти. Но това няма да ти помогне, пак много малко хора ще те приемат. Помисли си добре и се огледай около себе си. На колко човека реално можеш да разчиташ?



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: huanji]  
Автор Aelan ()
Публикувано10.01.07 15:13



Гласувам за вариант 3 предложен от Миро (Huanji и Brahman /или Imago/) или вариант 4. Huanji и Drona.

Много уважавам titiksha но за модератор е по-добре някой който е по-активен в клуба. Wasser не е ли модератор на клуб Вампири?

Не мисля че хора с по 0 или 2 постинга в клуба би трябвало да гласуват.



Тема Гласувам за Брахманнови [re: huanji]  
Автор _siddhartha (непознат )
Публикувано10.01.07 15:27



Здравейте,
аз също бих гласувал за Брахман.

Преди всечко защото, голяма част от информацията във форума е постната от него.

Ако се игнорират празнитите приказки във форума, закачките и дразгите, и се погледне върху малкото останали съдържателни теми, предполагам че 80% от тях ще са постнати от Брахман.

Докато повечето участници във форума се ограничават с лаф-моабет, Брахман пуска неща като например -



Интересно ми е, може ли някой от другите кандидат модератори да се похвали с постинги имащи подобно качество или обем?

Ще съм благодарен за някой линк.

Верно е че Брахман много ви яде. Незнам каква му е мотивацията. Принципно би трябвало да знае че по този начин, прави събеседниците си непропускливи за това което се опитва да им обясни. Или му липсва емоционален/социален опит и емпатия, или по този начин предпазва "учението" да попадне в невежи ръце.

Че не говори глупости, и че знанието му и информацията която пуска се базират на авторитетни източници, неможе да се отречи и от най-върлите му противници.

Че е труден характер, труден е. Но ми се струва че това трябва да бъде прието от събеседниците му като шанс.



Тема Re: Другите идеинови [re: Mиpo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 15:28



Категорично казах с кого ще работя.

Ще се водя по правилника на клуба. Ето това ще правя, заедно с колегите. Правилника ще се гласува скоро. Избора за модератор е избор за личности, не за правилник, прави разлика.

Предложенията за модератор са направени, други мераклии няма. Ако ти искаш, включи се към Брахман или самостоятелно. Но не виждам други хора да са заявили желание.



Тема Без некорекни постъпкинови [re: _siddhartha]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 15:35



Хора с 1-2 поста и скорорегистрирани са на 100 процента клониран ник на член от клуба, ако решат да дадат глас. Ако продължиш да пишеш, вече ще можеш да се включиш в следващите избори.
В предната тема казах, че такива гласове няма да се приемат.



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: Aelan]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 15:39



Е, да но в момента има само два варианта за гласуване.
Ще трябва да гласуваш за някой от тях или ако се появи друг, който да си даде кандидатурата. Всеки заявява участие в гласуването лично, не може другите да се разполагат с неговото мнение. Модераторството е черна работа, не набеждавайте излишно хората в тези дела.





Тема ОКнови [re: huanji]  
Автор Aelan ()
Публикувано10.01.07 15:45



Тогава ако се дисквалифицират Хана и минутка гласувам за твоя екип, ако не за Браман.



Тема Re: ОКнови [re: Aelan]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 15:57



Хана е писала в този клуб, далеч преди теб, а Минутка е по- известна сред повечето клубари от теб. Ако ти четеш всеки ден и почти не пишеш, то тя чете всеки ден и почти не пише също.

Гласувай за Брахман и не ме изнудвай повече.



Тема Re: Без некорекни постъпкинови [re: huanji]  
Автор _siddhartha (непознат )
Публикувано10.01.07 16:01



Моля за извинение, беше ми се счупил предишния акаунт, и си бях направил нов.
Сега понеже старият ми пак работи, се прехвърлям на него.

Имай предвид, че не броя на постингите е решаващ, а броя на прочитанията. Има много хора, дето постват, ама не четат, още повече дето четат ама неразбират кво е написано.

Не ми е толкова зор за гласа, но я си направи малко реклама, прати накои линк, към теми със съдържание и качество подобно на това тука -



Благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.