Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано10.01.07 11:38



Eто и моите предложения:

1.Ако трябва да е само един мод - това според мен трябва да бъде "безпътен". Ето основанията ми:

а/хуанджи е твърде зает бизнесмен и няма необходимото време да отделя поне 1 час всеки ден, за да модерира в този клуб. Поради тази причина той "претупва" мненията и върши ГРЕШКИ ОТ ОСНОВНА ВАЖНОСТ! Напр. когато някой пусне /аз/ една сериозна тема по тематиката в клуба и се юрнат навлеците-интриганти като глутница гладни чакали да нападат, оплюват и се гаврят с темата, за да стане интрига и изнервяне и избиват комплекси, хуанджи или изтрива или заключва хубавата тема като с това наказва не виновните за интригите, които нарушават регламента - а автора на темата.

б/"безпътен" е практикуващ йога и показа досега, както здрав разум и разсъдък, така и разбиране за основните принципи в йога и висок морал. Също е противник на анархията и интригите на които главен проводник е Юли Тенекиджиев отрицателя и анти-йогата в клуба.

2.Ако са трима - тогава тази тройка според мен е най-удачна:
безпътен
Дрона
хуанджи

За "безпътен" и "хуанджи" си казах мнението, Дрона е стар юзър и е доказала както сериозност по темите, така и отношение към ДУХОВНОТО в човека и пътя към Реализацията. При наличието на закостенелите атеисти-материалисти и първосигнални юзъри - Юли, Имаго, Dirt Vader, витаминко, Black Wolf, Wasserбаламбурник - фотоманияк и др. Дрона може да има една добра балансираща роля в клуба.


Но, който и да стане мод една ОСНОВНА ЛИНИЯ ТРЯБВА ДА СЕ ПРОКАРА В ТОЗИ КЛУБ и тя трябва да е базирана на

1.Тематиката на клуба /да се сложи край на словоблудствата и чата!!!/
2.ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ПРАВА НА ВСЕКИГО ДА ИЗЛАГА ИНФО, ВИЖДАНИЯ, МНЕНИЯ ЗА УЧИТЕЛИ, УЧЕНИЯ, ДРЕВНИ МЪДРОСТИ И ПРАКТИКИ .......... БЕЗ ДА МУ СЕ ОТНЕМА ТОВА ПРАВО СИСТЕМАТИЧЕСКИ, ЦЕЛЕНАСОЧЕНО И С ПРОКЛЕТИЯ от ФАНАТИЗИРАНИЯ И ОБСЕБЕН ОТ ДИКТАТОРСКИ АМБИЦИИ - ЮЛИ ТЕНЕКИДЖИЕВ - книжна дървеница изсушена и зомбясана, задръстена с концепции и погрешни схващания. Този психопат със сериозни психични проблеми и увреждания, няма ни морал, ни стойностна система, ни чувство за мярка, нито капка уважение към когото и да било. Той мисли, че трябва да командва нон-стоп кой какво да пише и да мисли и да вярва.

КОЙТО И ДА СТАНЕ МОД ТРЯБВА С ПОМОЩТА НА ВСИЧКИ ЮЗЪРИ ДА ПОЛОЖИ УСИЛИЯ ЗА ПРЕВЪЗПИТАНИЕТО НА ТОЗИ ВМАНЯЧЕН МЕГАЛОМАН. ДА БЪДЕ ПРИНУДЕН НАСИЛА ДА НЕ СИ КАЗВА "ВЕЗДЕСЪЩОТО" МНЕНИЕ ПО ВСЯКА ТЕМА, ДА НЕ ПРОПОВЯДВА АТЕИЗЪМ И МАТЕРИАЛИЗЪМ И ПРИМИТИВИЗЪМ С ВСЕКИ ПОСТИНГ И ДА ПРАВИ ИНТРИГИ, ОПЛЮВАНИЯ И ОТРИЧАНЕ НА ПРАВОТО НА ГЛАС НА ДРУГИТЕ.



Хайде на работа сега.



П.П. Както и преди бях повдигнал този въпрос отново става актуално да се направи една закована тема "Теоретиците за Йога" където Юли и Имаго да си пишат своите философски разсъждения и словоблудства. Там всеки, който се интересува от тяхните преписани и цитирани неща от древноста да си ги чете А НЕ ТЕ ДА СЕ ОПИТВАТ ДА ДОМИНИРАТ С ИДИОТЩИНИТЕ СИ В ЦЕЛИЯ КЛУБ.




Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: Освен да остане Дронанови [re: lmago]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 11:39



Защо не ми вярвате, че познавам хората тук. Дрона няма да стане кандидат за модератор. Това е против нейната философия. Още по- малко е против мен, просто се слъсках с принципите й. При това само с някои принципи...



Тема Re: Освен да остане Брахманнови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 11:42



Ами намери си най- после човек. Да не искаш да те чакаме до първи щъркели.



Тема Re: Лична надпреваранови [re: huanji]  
Автор The White Rider ()
Публикувано10.01.07 11:43



да не забравяме, че ще бъдеш избран заедно с любимия некросумус или непроизнесимия му немско-наподобяващ ник, а и с титикша. Мисля, че е много добра комбинация, некро е доказал демократизъм в желязна десница в един друг клуб, който успява толкова дълго време, въпреки крайно различните хора вътре, да запази добрия тон или поне да има готини заяждания без лоши чувства, а титикша и преди да го познавам и след като се запознах с него, си мисля, че е най-балансираният йога в този клуб (да видиш в дългосрочен аспект как йога може да повляе благотворно си е рядкост, поне в моето обкръжение :))

Never mind, Light happens


Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.01.07 11:49



Да, както си отбелязал правилно, по-скоро подкрепям "твоя отбор". Но все пак е добре да се прочете и на Оро мнението, струва си. Освен това имам една забележка - Wasserbundlei*Ustenheim според мен не е от най-добрите кандидатури за модератор тук. Може би е чел в тази област, но все пак постингите му досега си бяха по-скоро чат, вярно, че имаше и сериозни тук-там. Както и да е, подкрепям този "екип" модератори, в сравнение с другия - "Брахман" с който и да е.



Тема Re: Лична надпреваранови [re: The White Rider]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 11:54



Поканих хората не случайно, точно такива са, каквито ги описваш. Мога само да им благодаря, че поемат тази тежка отговорност. Гаранция давам, че го правят само заради клуба и йога. Ако имаха наченки на лични амбиции, щях да се дистанцирам.



А моята роля е по- скоро на булдозер... да разоравам земята. При тези достойни люде, посяваме семената. Те ще поникнат, и ще дадат плодове. До тогава няма да съм на този пост и се примирявам със задачата на черноработник. Карма...



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: бeзпътeн]  
Автор The White Rider ()
Публикувано10.01.07 11:57



Аз към оро имам само един въпрос. По-скоро риторичен, защото мнението ми не зависи от обясненията на другите :) Защо толкова години от както посещавам клубовете в дир-а, той не намери едни 15 минути на година да влезе в клуб йога, а се дърлеше в окултизъм с мулето и останалите. А когато окултният клуб умря реши, че най-благодатната среда за него е клуб йога. Май забравих да поставя "?", но май е защото не питам.

Never mind, Light happens

Редактирано от The White Rider на 10.01.07 11:58.



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: Awaken]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано10.01.07 12:01



Dirty Orko(заспал), много пъти съм тиказвал д ане ми споменаваш напразно името!
Този път ти се разминава събуждането, защото между многото несвързани мисли си написал и една добра идея:
Тройка модератори да бъдат безпътен, Дрона, хуанджи
Този вариант също не е лош, но ти пита ли ги първо тях дали ще се съгласят?


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: Darth_Vader™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.01.07 12:09



Аз бих бил съгласен на такава комбинация, но като че ли вече еднолично хуанджи наложи неговата си тройка, което е в разрез със свободното право на всеки да предлага кандидатури и да избира. Струва ми се, че тройката, която Оро предлага, е по-удачна.



Тема Re: Гласуване за модератор - продължениенови [re: Awaken]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано10.01.07 12:13



Бай Оро, почти съм съгласен с теб. Би ли включил Миро в тройката и който и друг ти си избереш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.