Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли други предложениянови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 19:21



Хуанджи писа:
Хер Имаго. Наясно ли си, че нямам нищо против да има академична част в клуба?

Не вярвам да е толкова ясно колкото ти го казваш. Напротив, от всичко което ти разправяш е ясно че ти си ПРОТИВ всяка академичност. За теб е важно само власта да трие постинги и да ограничаваш и гониш хората които се веселят не така както се весели твоята агитка





Тема Re: Добре щом искаш така тогава може...нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 19:25



Хуанджи писа:
Ако две трети си искат клуба еди какъв си, той ще бъде точно такъв, независимо от амбициите на няколко човека.

Ами две трети

Ти остави само агитката тук, другите ги изгони По добре е да кажем на Киро да те махне като модератор за месец два, да може клуба да се нормализира и едва тогава да гласуваме



Тема Re: Избори за модератор - гласуваненови [re: Darth_Vader™]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 19:27



Ти нямаш право на глас





Тема Re: За Wasserbundlei*Ustenheim , titiksha_ , huanjiнови [re: Изrpeв]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 19:34



Относно така наречения "купон", който се заформи по празниците в клуба /стана ненарочно от моя страна, но много се радвах на спонтанното общуване/, той се случи ... Най-напредналите в йога първо имат искрено чувство за хумор, най-вече към самите себе си, не се приемат много насериозно, защото ЗНАЯТ. Те умеят да се радват на чудото ЖИВОТ.


Съмнявам се много че може да се радвате на живота. Напротив струва ми се че сте подтиснати и нещастни. Защо? Защото можете да се радвате само на хората от агитката. Има няма 10 тина човека?? Не можене ли да се радвате на всички хора? Не можете ли да живеете и работите в мир и с останалите?? Мисля че не можете?



Ето Миро предложи да се направят двама модератора, аз и Хуанджи. Но за вас това е немислимо! Защо, защото с други хора освен със "наште" не можете да живеете Просто не можете да понясяте другите хора. Единствено себе си. Помислете си. Светът е БИЛИОНИ хора, а вие сте 10 тина човека?



Тема Re: Избори за модератор - гласуваненови [re: Brahman_]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано09.01.07 19:37



Брахман няма нито право, нито сила да ограничава гласа на Шива! Нали знаеш продължението на историята?



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Избори за модератор - гласуваненови [re: Darth_Vader™]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 19:43



Не нито съм я чувал нито я знам, би ли казал за каква история става дума? Защото ми се струва че отново се показва абсолютно невежество и незнание. Кажи ми къде си чел за подобна история? Аз твърдя че подобна история НЯМА!!!



Тема Re: За Wasserbundlei*Ustenheim , titiksha_ , huanjiнови [re: Brahman_]  
Автор Изrpeв (11)
Публикувано09.01.07 19:52



Ама ти защо ограничаваш общуването в рамките на този клуб?

Само малка част от времето си отделям за клубовете - да прочета нещо, да споделя, стига да има с кого.

Отворена съм да научавам от всеки човек, който е в състояние ненатрапчиво и позитивно да представи знания, умения, да сподели опит. Готова съм да приема всяка гледна точка, НО съм много чувствителна към всичко негативно и като го срещна, ако нямам вътрешната сила в момента да го трансформирам, отдалечавам се.

Моето мнение е, че този който не може да понася другите, той не може първо да понася себе си. Опитът ми това показва.

Никога не съм казвала за бялото черно, както и обратното. Който ме знае от времето, когато активно участвах в клубния живот, знае това. Няма такова нещо като наши и ваши. Казвам нещата както ги виждам.

Спокойна вечер на всички!





Тема Приятна вечер и на теб :)нови [re: Изrpeв]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 20:00



Изгрев писа:
Ама ти защо ограничаваш общуването в рамките на този клуб?

Мисля, че е точно обратното. Аз съм за разширяване на този клуб. Трябва да има свобода на мненията, дори и да са грешни. Освен позитивните трябва да има и негативни изказвания. Разбираш ли? Онова което е позитивно за едни, за други е негативно. Не знам дори дали може да схванеш това което ти казвам.

Пък и това да бъдеш позитивен не означава да казваш на другите това което те искат да чуят или това което им е приятно. Това го прави Пепси. Истински позитивно отношение означава да има отношение на добронамереност, желание да се помогне, желание да се търси истината. Това е истинският позитивизъм. Понякога може това да наболява!! НО е позитивно!

И обратно, когато се казват приятни за ухото неща, но в същото време са вредни, това е НЕГАТИВИЗЪМ!! И то опасен!! Например на някой дете което е болно от захарна болест. Ако му се яде шоколад, и ти му дадеш шоколада, това може да го убие, въпреки че му е приятно. Разбираш ли, кое е позитиввно и кое е негативно?

Важно е да има ДОБРОНАМЕРЕНОСТ към хората, и ГОТОВНОСТ да се помени собственото мнение, ако някой ти докаже че не си прав



Приятна вечер и на теб

Редактирано от Brahman_ на 09.01.07 20:06.



Тема ПРЕДЛАГАМ (ако ще са двама модератори):нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.01.07 20:01



Ако ще са двама модератори:

1. Да се предложат първо най-малко 4 кандидатури.

2. Предложените кандидатури да отговорят на няколко изисквания:

а) да са съгласни с вече гласуваното от мнозинството (много повече от 50%) клубари в

и да го заявят категорично, както и разбира се в последствие да го спазват;
б) да са пускали интересни и предизвикващи интересен и съдържателен диалог теми, които да съответстват на тематичната насоченост на клуба през последните няколко месеца (година). Интересни теми, но не спам и интриги;
в) да са доказали досега, че умеят да водят нормален диалог и да бъдат коректни в общуването с останалите - като равни с равни, а не да си налагат мнението, отричайки правото на такова у останалите и оплювайки мненията, ученията, учителите и възгледите на другите хора;
г) да са били достатъчно активни през последните месеци (година).

3. След като се уточни, че дадена кандидатура отговаря на тези ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ според мен (а и не само) изисквания, тя може да се предложи и да се пристъпи към гласуване.



Тема Гласувамнови [re: huanji]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано09.01.07 20:03



и ако се наложи пак ще гласувам !
Това че не се обаждам, а само тихо си чета, не значи че ще се оставя ,да ме откажат да влизам в този клуб, разни йоги , пък били те и "истински".

Какво му е на стария модератор, че да го подменяме?! Че той още не се е изчерпал и уморил .
Така че му давам моя глас , за да продължи да се грижи това място в Dir-a да е приятно и поносимо за четене и писане .
Нали целта е да си общуваме ?! или бъркам
ГЛАСУВАМ за
huanji

Време е



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.