Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Усещаненови [re: Лeo]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано12.07.05 16:19



И аз така мисля.



Тема Re: Усещаненови [re: Дyxът]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 16:44



Радвам се, че и по този въпрос сме на едно мнение (чел съм твои мнения и в други клубове) И все пак ще се радвам да си дадеш мнението и по основния въпрос в темата



Тема Re: Усещаненови [re: Лeo]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано13.07.05 10:30



Виж Лео, аз като вляза в тези клубове се чувствам все едно съм излязал на някаква поляна в някакво друго измерение.Нещо ме кара да идвам и да пиша разни неща.По повод нормалната комуникация между членовете е нужно всеки който уважва това място да се регистрира дори и с фалшиво и неверно име.Това е важно за да се следва последователност и някаква установена основа.Така, че бих ти препоръчал да се регистрираш ако искаш някой сериозно да ти отговаря на въпросите.Иначе наистина може да си говорим..предполагм има и за какво.
С уважение и най-добри чувства:Дух



Тема Re: Усещаненови [re: Дyxът]  
Автор diwa_orhideq ()
Публикувано13.07.05 10:47



Липсата на подреденост смущава ли те

'Законът на еволюцията изразява прехода от еднородност към хармонична разнородност'


Тема Re: Усещаненови [re: Лeo]  
АвторШaмбo (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 11:46



Здравей Лео,
Аз се занимавам с крия йога от една година и практикувам по системата на Шибендоджи. Още от самото начало след концентрация почувствах същото каквото и ти. Постепено забелязах че като си затворя очите пред мен се явява силна светлина, която в началото е зелена но постепено става жълта. Има формата на елипса и вътре във елипсата има друга елипса която е със тъмновиолетов цвят. Започнах да медитирам усилено и разрах че виждам третото око което е започнало да се отваря.
Сега като се концентрирам силно и мога да се приближа към това видение и да мина през него от другата страна. Там видях силна светлина която идва от всякъде. Във тази светлина има много сенки които мога да разглеждам от близо когато си поискам. Оказа се че тази сенки са различни големи учители по йога които са толкова светли че изглеждат като сенки във светлината. Аз мога да разговарям с тях и те ми дават пълни инструкции какво да правя, и как да практикувам йога. Те отговарят на всичките ми въпроси. Там е много хубаво, но те не ми позволята да стоя там дълго време, и аз трябва да се връщам обратно от другата страна на третото око.
Аз срещнах там и Бабаджи, и ще ви разправям повече подробности за това друг път.
Мисля че ти също трябва да започнеш да практикуваш по системата на Шибендоджи. Това ще ти помогне да напреднеш много бързо в йога, защото виждам че ти имаш генетично заложени дарби. Така както аз и Шибендоджи, ние също имаме генетично заложени дарби. Такива хора като нас се срещат много редко, и ти трябва да използваш правилно своята дарба сега.



Тема Re: Усещаненови [re: Шaмбo]  
Автор Raja ()
Публикувано13.07.05 12:10



Шибендо би ти казал, че всичко това са просто творения на ума. Ако не вярваш, питай го на следващата му лекция. И в много голяма степен ще е прав, между другото.

Животът е хубав.



Тема Re: Усещаненови [re: Raja]  
АвторШaмбo (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 13:48



Ами аз няма за каво да го питам, ти го питай!! Шибендоджи също се е срещал лично с Бабаджи, нима и той също си измисля?? Ами дядо му? И той ли си измисля?? Някой хора сме по сензитивни и сме предразположени за йога, това е истината.
Май май ти завиждаш че не си достатъчно развит, и ти липсва генетично наследство



Тема Re: Усещаненови [re: Шaмбo]  
Автор vitaminko ()
Публикувано13.07.05 13:56



Фърли некой ген насам бате, че и ний в гетото да се просветлим, ръз'ираш ли начи!

********************************************************************************


Тема Re: Усещаненови [re: Шaмбo]  
Автор Raja ()
Публикувано13.07.05 13:57



Не ме разбра, използвах израза "творение на ума", не "измисляне". Пак ти казвам, питай го. Много добре знам какви са неговите тези по отношение на подобни преживелици.

А това, че някой хора сте по-сензитивни, че на мен ми липсва генетично наследство и че не съм достатъчно развит са други теми вече.

Животът е хубав.



Тема Re: Усещаненови [re: vitaminko]  
Автор vitaminko ()
Публикувано13.07.05 13:59



И понеже си говорим за дядовци да ти кажа моя дедо какво казва в такива случаи - "сипи, ако нема долей", ръз'ираш ли начи!

********************************************************************************



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.