Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 16.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Усещаненови [re: g]  
АвторG (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 12:49



znam koj si tiiiiiiii:)))))



Тема Re: Усещаненови [re: emi]  
АвторHari (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 13:42



"Не забравяй също че дори третото око да ти се отвори на мах възможностите да сгрешиш ще са точно толкова колкото на краварката Пена която никога не е мислила за нищо друго освен за крави, само грешките ще са различни."

..... с една дребна разлика - когато третото око ти се отвори ще добиеш възможността да осъзнаваш грешките, които правиш и ще виждаш урока. А щом си го видял - ти вече си го научил. Докато краварката Пена ще повтаря едни и същи грешки до безкрайност и все ще си мисли че не тя е, която греши. Все ще си мисли: "Що тъй се на мен се случва...."



Тема Re: Усещаненови [re: h.]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 13:50



Мисля, че е по-скоро в една точка и се разнася в кръг на челото, а за слепоочията не съм сигурен...



Тема Re: Усещаненови [re: Hari]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 13:54



Не казвам, че е третото око, а просто така се опитвам да уточня къде е точно мястото и тъй като това понятие е горе дуло разпространено, го използвах.
Иначе имам някакво вътрешно знание, но тъй като не съм сигурен дали не си въобразявам, реших да попитам, защото не вярвам да съм единствения на когото се случва



Тема Re: Усещаненови [re: g]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 13:58



Не мога да приема, че нямам приятели в другия свят. Това противоречи на вътрешния ми мир/свят и на усещанията ми към човъркащите. Също така и на действителността. Първия път, когато го почувствах бях на най-святото/енергийно място, което съм посещавал. И досега ми се случва когато съм с по-издигнато съзнание.



Тема Re: Усещаненови [re: Shankara]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 13:59







Тема Re: Усещаненови [re: Лeo]  
Автор h. ()
Публикувано25.06.05 14:26



Не знам какво точно е, но каквото и да е...

Успех по пътя.



Тема Re: Усещаненови [re: h.]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 14:32



като не знаеш, защо питаше?



Тема Re: Усещаненови [re: h.]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 15:42



Благодаря и на теб



Тема Re: Усещаненови [re: Shankara]  
Авторhare Shiva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 16:26



А може би този приятел има нужда от по сериозна квалифицирана намеса. На някой твой колега.
Харе Ом!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.