Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: Били]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 16:14



znachi moze i da e dejstvam ot duhsa ili poneze ja e mantra na sarceto dejstvam ot sarce.



Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: Изrpeв]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 16:17



dobrine@yahoo.com



Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: batmanata]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано07.05.03 16:30



Ще ти пиша, благодаря.

Дъгата


Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: Изrpeв]  
Автор A3_ ()
Публикувано08.05.03 21:04



E ama kajete za tazi kniga.
Sigurno znaete za spisanieto Yoga ot Viktor Seplevenko - izdadeni 5 broia prez 1939 ta tam ima nyakoi materiali ot Boris Saharov i mnogo mi haresa kakvo bih mogal da nameria ot nego na balgarski?
Blagodaria.
Hari OM!



Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: A3_]  
Автор huanji ()
Публикувано08.05.03 22:34



На български излезе "Отваряне на третото око". Надяваме се да излезнат и другите му книги.



Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: A3_]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано09.05.03 11:16





Засега нищо конкретно не мога да кажа. Когато имам, тогава. Няма да държа нещо само за себе си, разбира се.

Чувала съм само за тези списания. Скоро ще се срещна с един човек, който преди години ми е говорил за Сеплевенко и Сахаров, но тогава не проявих достатъчно интерес и настойчивост, за да се запозная с това, което има. Струва ми се, че може да се намери повече информация. Ще пиша каквото науча.

Поздрав!

Дъгата


Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: A3_]  
Автор Yogin ()
Публикувано09.05.03 19:59



Списанията,,Йога'' от 1939г. 5 броя наистина са хубави.
Йога център,,Роза'' разполага с тях.При интерес се обадете.



Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: Yogin]  
Автор A3_ ()
Публикувано09.05.03 20:13



ОМ ОМ ОМ
Определено са много хубави списания,
Имам желание да ги скенирам, но не мога да ги направя на сайт,
ако някой иска да ми помогне да ми пише: erela@abv.bg

хари ОМ



Тема Re: Какво е Крия Йоганови [re: пpиятeлъ]  
АвторVastha (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 17:08



Здравей Светъл лъч,
когато поемаш въздух, в организма навлиза енергия. Тази енергия активизира твоята вътрешна енергия, която се изкачва по гръбначния стълб. Затова при вдишване въздухът се движи надолу, а енергията - нагоре.
Има такава техника за медитация описана в книгата "Свръхсъзнание" на Доналд Уолтърс /Криянанда/, издадена на български, наречена "вътрешно дишане" - да си представиш как при вдишване енергията се изкачва по гръбначния стълб, а при издишване се спуска надолу.
Ом Мир



Тема Re: За книгатанови [re: titiksha]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 03:43



Посетих www.babaji-bg.org и видях прословутия Говиндан. Като изхождам от познанията си по китайска медицина и йога и като гледам плешивата му глава, както и очилата, които носи, ми става ясно колко е добър по йога изобщо. Ако пък и учи хората на крия-йога, значи, че или нищо не разбира от йога, или крия-йогата няма нищо общо с истинската йога.

Защото целта на йога е здрав дух в здраво тяло!

Бъдете здрави и умната!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.