Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема TARSIA U4ITEL  
АвторSAlLOR (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 19:14



Ot Plovdiv sam, na4inae6ta i bih isksla da se zanimavam sistemno s joga.Pose6tavala sam kurs, no poradi moiata zaetost v 4asovete, v koito se provejda6e kursa ne mojeh a i za v bade6te ne bih mogla da go pose6tavam redovno.Ne iskam da zvu4i pretenziosno, za6toto v savremennoto ni ejednevie vsi4ki sme mnogo zaeti, no vse pak ne bi li moglo da se realizira ideata za samostoiatelno obu4enie.Znam 4e u4itel 6te nameria mnogo trudno,zatova se obra6tam za pomo6t i eventualno za idea.



Тема Re: TARSIA U4ITELнови [re: SAlLOR]  
Автор huanji ()
Публикувано13.02.03 21:36



Здравей.
Не знам какъв точно учител търсиш. Но в Пловдив можеш да посетиш някой от курсовете които се водят. Не е задължително да ходиш редовно, на теб ти е нужно да знаеш последователността на йога-практиката. Като я усвоиш, ще си практикуваш в къщи самостоятелно. Заниманията в група са само за сверяване на часовника, истинската работа е в къщи на килимчето.
До колкото знам има занимания в почивните дни. Има и през седмицата. Все ще се уцели да можеш да отидеш. Който иска, намира начин, нали знаеш.
Ако има нужда ще ти потърсим графика на различните занимания.

Ако за гуру говориш, по- добре забрави, той само може да те намери, не ти него. Но първо много трябва да се потрудиш.



Тема Намери го.нови [re: SAlLOR]  
Автор Yogin ()
Публикувано14.02.03 03:25



В Пловдив йога център,,Роза''провежда занимания по Йога всяка събота от 09.00 до 11.00ч. и всеки понеделник и сряда от 18.00 до 20.00ч. в СОУ,,Христо Данов''кв.,,Кършака''. За повече информация GSM 098 45 95 15 и 032 447-406.
А що се отнася до гуру.Когато ученикът е готов учителят идва сам.



Тема Re: TARSIA U4ITEL-търси Пепси..нови [re: SAlLOR]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 06:53




032-942872-Пепси.
Той поне няма да ти поиска седем лева.....хе хе хе




Тема Re: TARSIA U4ITEL-търси Пепси..нови [re: MУЛE]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 08:23



Развратника Пепси, да потърси го. Ще научиш много ... За седем лева, обаче, няма да се класираш.



Тема Re: TARSIA U4ITEL-търси Пепси..нови [re: няkoй]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано14.02.03 08:26



Опа....

Анонимко, я се аргументирай.



Тема ?нови [re: MУЛE]  
Автор Yogin ()
Публикувано14.02.03 11:20



Йога е духовна практика и се преподава безплатно.
Има касичка за дарения на която е изписано:
Работещи - 2лв.
Учащи -1лв.
Едно занимание трае 2 часа.Раздели сумате на две и ще видиш по колко се пада за 1час.Е,по-малко от това къде има?Досега никой не е върнат заради липса на средства или по каквато и да е била друга причина.Дълги години-9 съм преподавал Божествената наука и без да има нищо изписано на касичката и винаги съм бил
на финансова загуба но въпреки това не съм и не смятам да прекъсвам.



Тема Re: ?нови [re: Yogin]  
Автор Anon (плямпало)
Публикувано14.02.03 11:58



Здравей Йогин

Добре че има такива като теб, щото ако бяха все като Мулето, не знам колко нови хора щяха да се навият да тръгнат по "духовен път", но и мнозина вече тръгнали биха се отказали.

Духовността е в постоянното постигане на Смисъл, не в преследването на цели


Тема Re: TARSIA U4ITELнови [re: SAlLOR]  
Автор titiksha (непознат )
Публикувано14.02.03 12:03



През 1999 г. се запознах лично с автора на книгата 'КРИЯ ЙОГА ТРАДИЦИЯТА НА 18 те СИДХИ' Маршал Говиндан и получих посвещение от него. Съпругата ми получи посвещение през 2001 г.
Той е дин от истиските учители. Лично аз не бих го сменил за друг, но в същото време си давам сметка че той не е единствения.

Ако се интересуваш остави E-mail или др. координати.

Ето ги моите координати:

Георги Бобев/Жоро/
E-mail: gueo77@mail.orbitel.bg
tel: 02/843 59 30
GSM: 087 201 855

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ

Наистина Учителят ще те намери когато му дойде времето.
Най-важното е да не преставаш да се трудиш и да полагаш усилия.

Редактирано от titiksha на 14.02.03 12:06.



Тема Re: TARSIA U4ITELнови [re: SAlLOR]  
Автор titiksha (непознат )
Публикувано14.02.03 12:27



Повече информация за
БАБАДЖИ НАГАРАДЖ
И
КРИЯ ЙОГА ТРАДИЦИЯТА НА 18те СИДХИ

на адрес:

http://free.top.bg/babaji_nagaraj/

Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.