Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: Drona]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано17.02.03 17:19



Благодариа ти Drona,
Радвам се че мога да прочета такива точни думи.



Тема Re: ?нови [re: titiksha]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано17.02.03 17:32



Поклон и на тебе.



Тема Re: TARSIA U4ITELнови [re: sailor]  
Автор huanji ()
Публикувано17.02.03 17:46



Здравей.
Мога да ти препоръчам да посетиш заниманията на Йога Център - "Роза". "Йогин" работи по класическата система, по която работя и аз и мога да гарантирам за полезността.
С Пепси също можеш да се запознаеш. Него не го познавам лично, но съм чувал, добри неща.

Ето и моят мейл, ако мога да бъда полезен с нещо: huanji@abv.bg

Поздрави.



Тема Re: ?нови [re: Anon]  
Автор huanji ()
Публикувано17.02.03 17:50



Когато спреш да съдиш хората, може би ще станеш мъничко по- щастлив.



Тема Re: ?нови [re: huanji]  
Авторreklamko (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 22:18



njama da dojda na seminara, che mnogo se nervja,kogato se saberat mnogo dardorkovci na edno mjasto.shte natrapvat mnenijata si edin na drug bez da otchitat individualnija podhod-za vseki grab podhodjashta tojzka.
koga uspja ot edna Stojka na glava cjala tradicija da napravish be?baj Ilija prez tazi godina na njakolko pati,poveche ot vsichki predishni godini mi objasnjava za strannite obstojatelstva okolo smartta na Saharov,a se vizdame dosta na rjadko. kato vidja Yogina kak podskacha kato ja pravi, a drugite kolko uporito se opitvat da se zadarzat na gornata chast na glavata vmesto na cheloto napravo mi ide da stana , da pristapja vazno vazno kato nego i da popravjam i objasnjavam che naj goljama chast ot tezestta pada na racete i ne znam si kakvo tam.ama v posledno vreme ne smeja da go kritikuvam.Nali e uchitel, ta vse ne moga da go okastrja darvoto mu nedodjalano.na vsichko ot gore mi objasnjava che trjabva nepremenno da napravja stranichna izvivka vav variant za naprednali,a az dori savsem malko da se zavartja i me zagrizva egoto. ta ako ti padne sluchaj vzemi mu objasni che studenata raka hvashta toplata i zdravata taja s bolki.
vsichko e realno Huandji,no ne go osaznavame na momenta.



Тема Re: ?нови [re: reklamko]  
Автор Yogin ()
Публикувано21.02.03 21:38



Eх батман,батман
какво да ти кажа........
Вълкът кожата си мени но нрава не.
Вземи се регистрирай и пиши като хората.
Много е лесно така с неригистрирани никове да се пише по мой или друг адрес
Не ни трябваш на семинара
Не си достоен да посещаваш мероприятията на йога център,,Роза''
И за бъдеще ще сме ти много благодарни ако ни освободиш от присъствието си



Тема Re: ?нови [re: Yogin]  
Автор Yogin ()
Публикувано22.02.03 20:02



Пък ако искаш идвай.Досега никой не сме върнали,няма да върнем и теб.
Виждам че си пред компютъра.Днес Хуанджи ми даде една твоя книга за да ти я предам.Утре ако дойдеш ще си я получиш.



Тема Re: ?нови [re: Yogin]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 20:33



Добре Йогине.Моста е по-подходящо да се прави след обтегач.За доодялкване.



Тема Re: TARSIA U4ITELнови [re: SAlLOR]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано24.02.03 23:31



Моралната Стабилност -Виря възниква от Шрадха – насочване любовта на ученика към Гуру, а също и от усърдното следване на Неговите наставления.
Итински Учители са тези, които премахват нашите грижи, разсейват нашите съмнения и ни даряват с покой. Те вършат Божията работа. Техните антиподи, тоест тези които увеличават нашите грижи и трудности, са вредни за нас и трябва да ги избягваме като отрова.
Жнанаватар Свами Шри Юктешвар Гири
Свещената Наука, гл. 3,
Садханам-Методът, сутри 7-8



Тема Re: ?нови [re: reklamko]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано03.03.03 17:23



Има нещо вярно в това за челото, поне от опита ми от последната седмица и половина (колкото и смешно да звучи кате време). Кажи още нещо по въпроса, аз досега само на горната част на челото я правех.
И какво е странното около смъртта на Сахаров?

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.