Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 04.05.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Прогнози, очаквания, предпочитания  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано11.05.08 23:54



ГРУПА А
Швейцария - по принцип това първенство може би ще запише някакъв рекорд по излагация на домакините, по-зле от белгийците оная година сигурно.. ама конкретно швейцария, освен че саняколко класи над Австрия, попаднаха и в доста по-лесна група, бих казал преодолима с малко късмет. Пък и определено са симпатичен отбор, така че се надявам ище им сложа едно второ място
Чехия - чехите не са това което са, може би ще ги надцени някой и ще си изпати, ама това най-вероятно ще са примерно португалците, щото те са надменни. швейцарците и рязаните не им дреме срещу кой играят - албания или бразилия, и единственото което би ги спряло от разгром е питер чех. все пак аз ще ги поподценя - четвърто място
Португалия - фаворит в групата, щом роналдо може да влачи цял смешен отбор до финал за шампионската лига и титлата в макар-и-слабо първенство, не би му било трудно да изкара португалците от нелепата група. първо място
Турция - турците са пичове, предричам битка за второ място, която ще загубят със съдийска тесла в полза на швейцария


ГРУПА В
Австрия - честно казано Австрия са ми пълна мъгла, от целия състав познато име ми е само Манингер, който може би ще е резерва, нямам представа. според мен ще го карат само на ентусиазъм тип левски в шампионската лига. 1:17
Хърватско - ОГРОМНА загуба на Едуардо. половин отбор. Въпреки всичко хърватите са железни, но това няма особено значение, тъй катогрупата е повече от ясна, дали ще са първи или втори е общо взето тактика спрямо първата група
Германия - немците са ясни, мачкат до полуфинала според мен, после ще паднат с разгром
Полша - тея освен с някоя вратарска комична грешка не знам кого могат да изненадат.. извикали са играч от петия в полското първенство.. смях

ГРУПА С(или както би казал коментатор по канал1 - група втора)
Холандия - на световното бяха зле, ама мачкаха. сега мадридските холандци ще са яко надъхани сигурно. ван перси и тем подобни типове ще са още по-опитни. тима определено е един от фаворитите на първенството. перфектни предпоставки да се изложат като кифладжии. трето място, като товами е прогнозата, надеждите ми са за евротитла.
надявам се да пази стекеленбург. не, че ван дер сар е лош, просто вече е на сто и педесет години, кажи речи колкото треньора, стекеленбург е достатъчно опитен вече, че да не се уплаши, пък му е време вече, няма да го чакат да стане и той на 30
Италия - групата на смъртта от където и да я гледаш, яка борба за първите две места между три отбора. италианците санапълно непредвидими, ако отпаднаха в абсурдната група с дания и швеция, сега споредмен ще минат като на парад през три мача - първо място
Румъния - нелеп отбор. щом паднаха от немотивирана България, представете си..
Франция - яка борба, абе какво да предвиждам тука е яко късмет, но второ място може би, зависи как свършщи директния двубой с холандия, на кого ще помагат съдиите


ГРУПА D
Гърция - също аутсайдер
Швеция - борбата ще е между тях, испания и русия. кажи-речи равностойни са отборите, но споредмен руснацитеимат голямо предимство, тъй като ще ги подценят. шведите са тъпи и арогантни и ще си изпатят яко. освен ако не бият испания, са трети
Испания - може би три победи на нула с красива и резултатна игра, после отпадат позорно на четвъртфиналите
Русия - изненадата на турнира, според мен могат и до полуфинал да стигнат ако си повярват


по нататък вече е лаладжийство да се дават прогнози. Както винаги ще си подкрепям Холандия и Испания. Руснаците са готини, италианците също донякъде. първенството със сигурност обаче ще е интересно и ще има някой "малък" отборна полуфинал според мен. Разбира се, можеше да има още слаби отбори и вместо тим с традиции, какъвто е Русия например, можеше да се класира аутсайдер като Англия, който да поднесе някаква приятна изненада, но уви не им стигнаха силите

шампион ще е някой от Италия, Франция или Германия



Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитаниянови [re: пeтльo]  
Авторlvan Hollywood (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 02:21



Моята прогноза е чe Швейцария ще мине без проблем групата си и с малко късмет може да стигне далеч...



Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитаниянови [re: lvan Hollywood]  
Автор libaqko (king)
Публикувано24.05.08 23:50



ХОЛАНДЕА ЗА ШАМПИОН

sometimes we are not good enough


Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитаниянови [re: пeтльo]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:18



Въртиш сучиш, все Англия ти е в устата...



Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитаниянови [re: libaqko]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:19



Кои са тия ХОЛАНДЕА?



Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитания [re: пeтльo]  
АвторCONSMART (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:15



ITALIA - SHTE SPE4ELI!? :)



Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитания [re: пeтльo]  
АвторCONSMART (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:18



ABE VERNO, KADE IGRAIAT ANGLICHANITE!? :)
NAI-SMOTANIA NACIONALEN OTBOR !? :))))



Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитания [re: БM]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.05.08 23:10



ти пък все едно си от вчера в дира...

пет минути остроумие


Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитания [re: пeтльo]  
АвторNeznainiq Voin (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:42



ei bratle nau4i se da razbira6 ot futbol purvo,puk posle zapo4vai da dava6 takiva prognozi.Mnogo ot tqh ne suvpadat sus realnosta





Тема Re: Прогнози, очаквания, предпочитаниянови [re: пeтльo]  
АвторBerbatov (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 04:33



Абе вие добре ли сте

какви са тия прогнози
Как може Гърция да е аутсайдер? Европейския шампион и поставен в първа урна. За мен руснаците са аутсайдери , Испания ще се класира и вече за 2рото място или Гърция или Швеция.
А от желязната група холандците със сигурност няма да отпаднат, едва ли и Франция ще отпадне, най вероятно Италия на 3то място и Румъния на 4то.
Според мен 1ва група е най равностойна като сили. Там нищо не се знае...

Ето и моята прогноза кои ще продължат от групите:

ГРУПА А
1. Португалия
2. Швейцария Чехия Турция - и 3те горе доло са на едно ниво, така че незнам

ГРУПА В
1. Германия
2. Хърватско

ГРУПА С
1. Франция
2. Холандия

ГРУПА D

1. Испания
2. Швеция или Гърция






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.