Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 01.05.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови  
Автор pinko_rp (непознат)
Публикувано03.07.06 12:52



СВЕТОВНОТО ВЕЧЕ Е КЪМ КРАЯ СИ!
Остават всичко на всичко 4 мача!
И какво стана - оказа се че това е НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО, което сме гледали от много години насам.
Няма НИТО ЕДИН МАЧ, който да ни напълни душата! За който да кажем - еее, страшен мач!
Само нещастни отбори:
Номер едно сред нещастниците - Бразилия!
Наредения "шампион" - Германия - и той за нищо не става! Добре че са съдиите да удрят по едно рамо от тук от там!
Франция, която "хвърли бомбата", на какво разчита и тя?!? Система 8-1-1 : Всички отзад - Зидан - Анри!!! УЖАССССССС!
Аз лично бях за Англия - ама и там каква мъка, какво нещастие! Нито един хубав мач!
Португалците - циркаджиите на първенството!
Аржентина - след като биха нещастното сръпско отборче се помислиха за голяма работа ама ги достраша да не бият шампиона на ФИФА


Италианците - и там една мъка....
Като се замисля - единствения отбор който ми хареса как играе беше Австралия...
С една дума всичките часове които изгубих да гледам тъпото СВЕТОВНО май са отишли напразно

Тръгнала е розовата пантера...

Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!? [re: pinko_rp]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.07.06 13:32



Хе-хе, ма ти кво си очаквал?
Съветвам те да се съсредоточиш върху едно друго световно. започва на 19 Август в Япония.
те там е истината според мен



Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: pinko_rp]  
Автор Alabao13 (lambada)
Публикувано03.07.06 13:57



Някой да те кара насила да гледаш?! Не. Ами, гледай сериали тогава.



Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: f(x)dx]  
Автор pinko_rp (непознат)
Публикувано03.07.06 13:58



Не разбирам какво имаш предвид, за Япония, но няма значение!
Аз очаквах да станат поне 3-4 интересни мача, с които да запомня това първенство!



Как да стане това обаче хич и не ми е ясно?!?

Тръгнала е розовата пантера...

Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: pinko_rp]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:00



Абсолютно съм съгласен.

Айде защитниците на това първенство да ми кажат кой мач от играните до тук ще го помнят с години и след време ще казват седнали на биричка

"Ей помните ли световното 06 еди кой си мач .... "



Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: pinko_rp]  
Авторjjj (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:02



pochva svetovnoto po basketbol



Тема Много си крайнанови [re: Alabao13]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:03



Човека си казва мнение и е прав.



Тема Re: Много си крайнанови [re: БM]  
Автор Alabao13 (lambada)
Публикувано03.07.06 14:08



Не е прав, седнал е!

И както казах, на който не му харесва - да се изнася. :) Защо все очаквате ЧУдо да стане нез нам? Също като героините в сериалите - все чакат принца, братче... Тривиално. Мачовете са такива каквито са - който иска по-добри, да сяда да тренира и да класира Бг на следващото Световно...

Да не говорим, че не всички тука помним мачовете от 82, 86, 90... Чисто физически ни е било невъзможно и затова не сме толко всискателни. Световното си е световно и точка. :) Като почнат дса провеждат Извънземното мегагалактическо първенство, тогава може и да дойдат тия Чудни мачове, дето ги чакате.



Тема Абе не е таканови [re: Alabao13]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:13



Световното е веднъж на 4 години - тръпка, религия, велико очакване ... идва и дядовия - стоиш чакаш нещо да се случи и нищо

. Скука в групите, скука на 1/8 финала айде идват 1/4 финалите мега класик сблъсаци и пак скука.
Не може да гледаш друго това е световно чакал си го и пак ще го чакаш - магия но и голямо разочарование.
Ся като се замисля ми не мога да се сетя за мач който ми е направил впечетление... помня само 1/4 финалите щото се играха преди 2 дни, а голяма част от мачовете от 86/90/94 още са ми пред очите.



Тема Тъжно, но фактнови [re: pinko_rp]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано03.07.06 14:49



Само дето не е "НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО, което сме гледали от много години насам", а най-тъпото световно изобщо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.