Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 05.06.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Абе не е таканови [re: БM]  
Автор pinko_rp (непознат)
Публикувано03.07.06 14:55



Това имам предвид и аз!
А дали ще се изнасям или не си е моя работа!
Ама фактите са си факти!
В т.нар. Championship (Английската Б Група) мачовете са 100 пъти по-хубави.
И накрая какво ще кажат? : "Четвърта титла за Германия!!!"
Халал да им е такава умряла!

Тръгнала е розовата пантера...


Тема Re: Абе не е таканови [re: pinko_rp]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано03.07.06 14:58



"Халал да им е такава умряла!" - не е луд този, който яде два зелника!
Титлата си е титла - това е положението!





Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: Alabao13]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано03.07.06 15:08



Е де, не скачай така!


Човека си казва мнението и ща не ща, трябва да се съглася с него. И аз едва ли ще го запомня с нещо хубаво това световно. Единствения мач, за който се сещам и в който що годе се игра добър футбол и имаше някаква тръпка, е Англия - Швеция. Останалото си е чиста проба футболна статистика. А побоищата, предизвикани от аржентинците след загубата от Германия, са СРАМ за футбола!
Знам, че ти е тъпо, че Ла Фурия за пореден път се оказа, че е Ла Пумия, съчувствам ти, ама това е положението. Не го взимай толкова навътре, ако на тях им дремеше за тебе толкова, колкото на тебе за тях, света щеше да е къде къде по-готино място . И на мене ми е криво, че ингилизите отпаднаха, ама ся кво - да си разплета чорапите ли? Майната им, Италия е шампион, а щом е Италия, няма никакво значение от останалите кой кога е отпаднал



Тема Абсолютно съгласен.нови [re: pinko_rp]  
Автор Лoko-ПД (100%)
Публикувано03.07.06 15:42



Супер тъпо - и като футбол, и като интрига, и като резултати, и като съдийство...

Единственият мач, който ще запомня е Бразилия - Франция и то заради това, че французите за пореден път натриха носовете на надменните бразилски звезди. А и като че ли, Франция показа приличен футбол, което скоро не беше се случвало.

И какво значи "като не ти харесва - не гледай"?! Нали напротив - гледали сме, очаквали сме да ни хареса, но тесла и затова сега коментираме?!...



___________________________________
Любовта е черно-бяла.

Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: Haunter™]  
Автор pinko_rp (непознат)
Публикувано03.07.06 15:57



Ще се радвам ако познаеш за Италия, защото от четирите отбора те най-малко ми лазят по нервите, ама мноооого се съмнявам че някой ще опита да им вземе титлата на тъпите шваби!

Тръгнала е розовата пантера...


Тема Re: Тъжно, но фактнови [re: Цap Изpoд]  
Автор Bavaria (Tekken)
Публикувано03.07.06 17:51



охо тук имало хора които явно са гледали всички световни за да казват, че това е най тъпото световно





Тема Re: НАЙ-ТЪПОТО СВЕТОВНО?!?нови [re: БM]  
Автор Bavaria (Tekken)
Публикувано03.07.06 17:55



Например мача Германия - Коста Рика!Нападателен футбол - 6 гола, да помниш откриване с 6 гола? Досега бяха или 0 или 1! Този мач ще го помня винаги с двата феноменални гола на Лам и Фрингс! Айде сега напишете, че не беше хубав мач и че головете не бяха красиви





Тема ЧАКАЙ СЕГАнови [re: Haunter™]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.07.06 18:43



Прочети малко преса, виж интервютата и това какво са записали съдиите и тогава говори за побоищата ПРЕДИЗВИКАНИ от Аржентина. Щото май се оказа, че скандала е предизвикан от немците, но ФИФА "тихо" го тушира без да наказва никой от играчите по "соломоновски", а ДВЕТЕ федерации. Естествено всичко в "интерес" на футбола, домакина и Бекенбауер, че сакън швабите да не останат без някой играч за мача с жабарите.
Айде не приказвайте така наизуст де.



Тема Re: Абсолютно съгласен.нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Alabao13 (lambada)
Публикувано03.07.06 18:44



Бате Локо, просто ми писна всеки да се оплаква, че това не му харесвало, онова не му харесвало... В крайна сметка ТОВА Е - друго няма. Хубаво-лошо, това е положението, разбирам човек да изрази мнение, ама тука стана оплаквачница. Нивото било слабо, играчите не играели, мачовете не били инетересни, еми, как да са интересни като играчите, от които се очакваше нещо Голямо, или са контузени и невъзстановени на 100 процента или са толкова уморени, че им иде да теглят една и да литнат на Хаваите или на някой друг екзотичен остров... Не е като едно време просто, разберете, никога няма да е като едно време - това време е минало свършено и забравено (за такива като мен, дето не са гледали футбол преди 1994 г.) по обективни причини.



Тема Аре стига лицемериенови [re: Balleta]  
Автор Marlborough (Генерал)
Публикувано03.07.06 18:49



На всяко първенство домакините са били подпомагани. Аржентина 1978 е било много по-хард от това, което сега става в полза на Германия. Така ще бъде и занапред.

Твоите любимци имат две титли и двете са спечелени по очевадно мошенически начин. Така, че стига си проповядвал морал, лицемерно е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.