Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 22.05.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кога англичаните ще се научатнови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано01.07.06 21:14



да бият дузпи?


Страхливци! Двама португалци подред не могат да оцелят вратата, а в същото време Лампард и Джерард се насират. Докога?
А Рууни е безмочъно говедо, пълен дебил и тъпак!
Един натурализиран немец имат в състава и само той вкара дузпата. Аз предлагам още четирима такива като него дърводелци да играят в отбора тогава имат по-голям шанс. Може ли такава велика нация с такава богата история да бъде побеждавана по такъв балъшки и лузърски начин?
А коонкретно за мача португалците с абсолютно нищо не заслужиха победата си. Англия игра по-добре, имаха и повече чисти положения, но нямаха и късмет. Англия трябваше да продължи. А португалците доказаха, че са мръсен и симулантски отбор.
Няма логика, няма справедливост.
Айде марш обратно на Албиона. Тези играчи не заслужават тази велика публика! :(



Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: Diavolo]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано01.07.06 21:35



Адии ся, не обиждай дърводелците.



Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: Diavolo]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.07.06 21:38



Нима си се съмнявал в това, че англичаните ще загубят, ако се стигне до дузпи. То е все едно да се съмняваш, че Надал ще победи Федерер - въпрос е на психика. Психика, която англичаните нямат. Изглежда като се засилят да изпълняват през главата им минават Италия 90, Англия 96, Франция 98, Португалия 04 и т.н. При немците е обратното - ония въобще не се съмняват, че ще вкарат. Ей това е шампионски манталитет какъвто англичаните нямат, а с треньори като Ериксон няма и да имат. Просто англичаните не са пердета като Кристиано Роналдо например - тоя човек винаги изпълнява толкова спокойно.
Оуен Харгрийвс не е немец, а канадец, ама от доста време играе за Байерн Мюнхен и там май се е научил да бие дузпи.
Да, Англия играха по-добре, обаче не бяха достатъчно голям отбор, за да си вкарат положенията. А и дълго време играха не с 10 човека, а с 9, защото Крауч повече помагаше на португалската защита, отколкото на съотборниците си.
Хайде успокой се - не им е за пръв път, няма и да им е за последен на англичаните да се провалят по този начин. А за това, че не заслужават публиката си - напълно си прав.
Колкото за великата нация - ми някой ги бива на война, в икономиката и политиката, а други на футбол. Иначе нямаше да е интересно.

Левски - ЦСКА 7:1
Това го можете само вие.


Тема Рикардонови [re: Maldini]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.07.06 21:42



И едно голямо браво на Рикардо. Поклон пред португалеца - направо им взе акъла на англичаните още на европейското, а сега за малко и дузпата на Харгрийвс да хване.

Левски - ЦСКА 7:1
Това го можете само вие.


Тема Re: Рикардонови [re: Maldini]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 21:46



Посредствен вратар, но на дузпите се предтсави добре.
То и с/у такава насрана команда...



Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано01.07.06 21:57



Бате, къде го видя това по-добре бе? По-добре от предишните им мачове - да, но нищо друго. Португалия заслужаваше повече победата и си я взе. И къде видя симулации??? Аз ли стъпвам по слабините и бутам противник пред погледа на съдията. Аз ли искам дузпа след чисто избита топка? Аз ли винаги фаулирам противник в наказателното при ъглов удар(о Палячо, Палячо, 1 гол и то срещу Т&Т и то след нарушение). Говориш наизуст, превъзбуден си нещо, кво ти пука за надутите англичани



От англичаните ми харесаха единствено Ашли Коул, Ленън и донякъде Кол



Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: Diavolo]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 22:19



Никога. Англия и Италия са си каръци на дузпи и това си е.



Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: Diavolo]  
Автор Heизвecтeн (Приятел)
Публикувано01.07.06 23:06



Че не заслужават великата си публика, съм съгласен. Обаче дори и само заради осминафинала, който играха португалците и желанието за победа, което показаха тогава, си заслужиха да продължат...Португалците поне един такъв мач изиграха, запомнящ се, интригуващ, макар и скандален! Ами англичаните - пълна скръб, всичките им мачове!

"Няма нищо по-хубаво от лошото време"


Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: Heизвecтeн]  
Автор dir.bG-фOpyмNo1_пo_тъпoтA (и вечен живот)
Публикувано01.07.06 23:18



Еми и англичаните изиграха запомнящ се и интригуващ мач - този срещу португалците



- Не можеш да ме засегнеш повече - каза. - Както и да ме измъчваш, смъртта ми ще е мигновена...

Тема Re: Кога англичаните ще се научатнови [re: dir.bG-фOpyмNo1_пo_т]  
Автор Heизвecтeн (Приятел)
Публикувано01.07.06 23:54



Дае.. запомнихме го с това, че имаше дузпи..на които, както винаги се издъниха..като за световно



"Няма нищо по-хубаво от лошото време"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.