Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 18.06.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Роналдиньонови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.07.06 00:45



Шевченко игра много слабо, но поне вкара 2 гола, а и вече е на 30 г. Беше дошъл след тежка контузия и извинявай много, но едно е да си в Украйна, друго в Бразилия, когато около теб са толкова много все отлични футболисти...



Тема Re: Роналдиньонови [re: Diavolo]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано02.07.06 00:45



Глупости, Роналдиньо е страхотен футболист, гледали сме го много пъти, просто вероятно треньорска простотия му отреди да се превърне в сянка на това световно. А колкото до Роналдо, това е ФЕНОМЕН и винаги е бил по-голям от Роналдиньо, но все пак не изпростявай, няма смисъл от злоба.

Imagine...!

Тема Re: Франк Лампард...нови [re: Seaborn]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано02.07.06 00:49



със сигурност е най-набедения футболист.Не само на това световно.Всички други дето изброявате са големи и изобщо той не може да се сравнява нито със Зизу,нито с Роналдиньо,нито с Шева,нито с Кака.Както казва един приятел:"Къде е на бълхата путката,къде е на магарето ластика!" Нямам нищо против никого,това е лично мое мнение и не го налагам.Само не харесвам Франки Лампард :)


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dio4ever на 02.07.06 00:51.



Тема Re: Ето ме бенови [re: Diavolo]  
Авторkyp зa диpa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 01:12



Виж сега, това твое мнение е толкова лаишко, да не кажа по-силна дума, разбирам да го беше писал shevchenko например, но от теб не го очаквах, падна ми в очите, чудя се даже защо му отговарям, но хайде веднъж като съм се хванал на хорото...

Първо-Роналдиньо е играл вече на световно първенство и е с немалък принос за световната титла на Бразилия, това е повече отколкото ще постигнат 99% от футболистите по света в кариерата си.
Второ-ако ще съдим футболистите само по показаното от тях на световното първенство, то мога ти кажа няколко доста по-набедени от Роналдиньо. Да посочим само един на когото ти много обичаш да бършеш лижеш и въобще да взаимодействаш със задника му, извинявай, че ти открадвам "гениалния" израз-Ван Бастен. Централен нападател имащ зад себе си някой от най-силните холандски футболисти за всички времена, какъв е резултат от престоя му на терена в Италия90-нулев. Три златни топки?!? За какво, че Пауло Уончоп е направил много повече в кариерата си от него.
Трето- не знам дали още не си го забелязал, но футболът е колективен спорт Един футболист зависи и от съотборниците си в крайна сметка и от треньорските решения, човек който мъничко се интересува от футбол би трябвало да го знае това:) Когато Роналдиньо трябва да се връща зад централната линия да получи топката е малко трудно да вкара гол. Трудно е и да направиш асистенция (впрочем това, че нямал нито една е глупост-има две от мача с Япония) когато няма на кого да подадеш, защото единственият нападател на отбора ви е 95 килограма и почти не се открива за пас. Не че не се опита и днес Роналдиньо де-ако Робиньо беше вкарал онова положение накрая щеше да има асистенция за негова сметка, тогава какво-щеше ли да се докаже като "бог" в очите ти?
Четвърто-забелязал съм, че се оправдаваш с умора на футболистите, на тях отдаде неуспехите на Милан в последните години-кажи как да се чувства футболист който играе към седемдесетият си мач за отбора.
Пето-жив и здрав, радвай се на чуждите провали вместо на собствените си успехи:)



Тема Смешен Смешен Смешен Дяволонови [re: Diavolo]  
АвторReZo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 01:15



бягай бе , смешко

надценен и набеден бил

скрий се някъде с неадекватнитите си коментари по отношение на Роналдиньо , Бразилия ....и изобщо
когато мислиш , разсъждаваш и говориш за ФУТБОЛ , лично ти си толкова субективен и пристастен , че ако имаше скала , която да измерва тези величини ,ти отдавна да си я пръснал

ндценен и набеден ..буахаха ....

балък

4-5 слаби мача и го погреба , а ?

обаче , ский , ако играеше в МУЛЯН , сигурен съм щеше да е най-великия за теб и след всеки негов мач да има ОДИ за възхвала ....!
твоите червено-черни очила величаят дори доказаното недораумение Анчелоти ..та какво остава за Рони , ако беше с червено-черна фланелка.....

кълнеш колко били смотани бразилците , кви симулатни и палячовци били в една съседна тема ...обаче Кака , Кафу ,Дида ....Леонардо преди ...и кой ли не бразилец , обличал червено-черната фланелка , не - те са БОГОВЕ

толкова смешен се правиш с коментарите си ,че не знам как не се усещаш сам

смешко , нека ти обясня

бразилците ги провали само и единствено малоумника Парейра ...свали малко очилата ...и се огледай

недей хвърляй кал и жлъч по един футболен ГЕНИЙ и виж простата истина ....
Параейри ги кара да играят футбол , който те не УМЕЯТ

кара да играят футбол против тяхната природа
е, не става

а Парейра е един смешник
пълен смешник , който има една спечелена световна титла и то след ДУЗПИ , тоест 50/50 късмет ....

тази Бразилия на Парейра не заслужаваше нова титла ...самия Парейра не заслужава отличието "двукратен световен шампион като треньор" ..това ще е анти-логика и футболно престъпление

а на теб болката от този загубен финал 1994-та явно още не ти е минала ...

не стига ,че смешко ..ами явно и злопаметен смешко .....

отивай на психиатър !



Тема Тоянови [re: dio4ever]  
Автор Marlborough (Генерал)
Публикувано02.07.06 01:18



Абсолютно набедена звезда, която никога няма да стане легенда за Англия. Имаше огромна възможност, а се осра тотално. Боли ме хуя, че направи силна клубна кариера.



Тема Re: Роналдиньонови [re: Haчko]  
Автор AC_Wayne (1899)
Публикувано02.07.06 01:29



Чакай, чакай, кво ги намесваш, тва че Роналдиньо не блесна като тях не значи че можеш да ги оплюваш, нещастник!



Тема Наивен, наивен, наивен Резонови [re: ReZo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.07.06 01:45



леле колко глупости си сътворил не е истина... :О е, разбирам афектирани сте... Магическата Бразилия я няма и сега световното е тъпо и няма да се гледа.
Сега Парейра е главният виновник, че ти и много други като теб ги наричаха магьосници и какво ли още не. Чак сега ли го видя това, а? Много късно я виде истината, че те още от първия мач играеха ганкиното. Айде ти го написа малко по-рано, ама повечето лаици разправяха, че бразилците се пестели и щели да покажат на какво са способни когато трябва.
Когато аз преди световно първенство на всеослушание написах, че Бразилия няма да стане световн шампион ти къде беше и какво пишеше?
В момента глупостите не ги пиша аз, а ти. И чувството си за хумор си го забравил някъде, ех тази Бразилия, тц тц тц...
1) Роналдинцо не е играч на Милан и слава Богу.
2) Говориш пълни глупости за Милан. Ако бил еди кво си, що си.
айде стига клишета. Аз съм псувал повече по Джилардино и мястото му в титулярния отбор на Скуадрата отколкото и феновете на Юве. Нито си ме чел, нито познаваш, така че не говори измислени глупости. Кака, Кафу, Мафу всичките бяга трагични, само Роналдо играеше в този мач.
3) Бразилия никога не е умеела да играе истински стойностен футбол за разлика от Аржентина, когато срещу нея се и изправял стойностен отбор и съдиоята е свирил 50 на 50.
4) И ти 1990 г. си викал за Италия? хех....
Живота продължава след 4 г. ще гледаме пак Роналдиньо и опитите му да си изпроси фаул около наказателното поле, не губете надежда!
Със здраве!

Редактирано от Diavolo на 02.07.06 01:50.



Тема Re: Ето ме бенови [re: kyp зa диpa]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.07.06 01:49



да, КЗД! Баси 5 пъти се опитвам да пусна тва :/
Е, поне пробвах повече пъти отколкото Роналдиньо опита нещо смислено с топката... :)
А ти стига си писал фермани когато се ебавам с подобни измислени медийни звезди. Няма никакъв смисъл да ти отговарям, защото няма да ти променя мнението, нито пък ти моето.
И все пак ще кажа нещо. Не само Роналдиньо е играл 60 мача с клуба си, има и други, но от него се очакваше нещо, нали? Понеже нали е гений. Виж аз не оспорвам, че е голям футболист, но до там Олмаши. Той не е с абсолютно нищо повече отколкото много други като него и определено не е това което ни обясняваха разни лаици. А по разни други форуми даже го сравниха с Марадона, оооооо колко глупаци има по този свят, хаха (то не е смешно дори).
Зидан е гений, да! Но зъбатко не е.



Тема Re: Роналдиньонови [re: AC_Wayne]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано02.07.06 01:49



Това, че Роналдиньо не блесна, не означава също така, че някой може да го оплюва

Ти как мислиш - дали Зидан, Канаваро и Балак например споделят мнението на тоя пич, че Роналдиньо е некадърник?
Скилачи беше голяма смешка



Има начин отново да бъдем добри.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.