Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 09.06.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Циганите са си цигани!нови  
Автор RlCHARDLONG (Space Cowboy)
Публикувано26.06.06 20:19



КУР за Италия!



Тема Като си прав,нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор TheThreeLions (ветеран)
Публикувано26.06.06 20:29



прав си, да му се не види...

Обаче виж сега какво става:

Англия играе по жабарски,
Жабария играе по хибер жабарски с калитарски акцент,
Холандия наточи балтиите,
а Германия играе най-сносния футбол погледнато генерално във всички срещи които са имали...

Как да не се запита човек накъде върви тази игра...

За съдиите по-добре да не говорим.. Дори Каубоя 'Абе виждам я ама какво ми стана' щеше да се справи по-добре от половината хайвани...



Тема Re: Като си прав, [re: TheThreeLions]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано26.06.06 20:32



изобщо не е прав :) нека коментира и червения картон



Тема Братле,нови [re: Diavolo]  
Автор TheThreeLions (ветеран)
Публикувано26.06.06 20:38



Матераци още със стъпването си а терена вече е за червен картон... така че айде да не говорим..
Щото и вчера Кощиня не бе за втори жълт, ама малко по-рано една яка балтия дето направи бе подмината...



Тема Re: Братле,нови [re: TheThreeLions]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано26.06.06 20:41



В отговор на:

Матераци още със стъпването си а терена вече е за червен картон...




Така ли? Добре, че не си станал съдия...
А интересно ми е ако Ричи беше пуснал подобна тема за Англия дали щеше пак да се изрепчиш, че е прав... Излагаш се :/



Тема Re: Матераци...нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано26.06.06 20:44



майко мила, аве вие сте за психиатрията, заклевам се


това е 1/8 финал на световно ти ми говориш за некъв мач в Грудово?! :О



Тема Абе гледам какво пишеш ти след този мачнови [re: Diavolo]  
Автор TheThreeLions (ветеран)
Публикувано26.06.06 20:51



и как злобеещо се кефиш... в правото си си.. лошо няма.. няма да ровя да видя какви си писал след мачовете на Англия, защото едва ли си се радвал на победите им... Така че кой се излага не знам батка...
Иначе странен критерий за репчене... Друго странно ако това бе се случило на мач Интер-Милан, какво ли щеше да пишеш за Матераци :))) ама да не изпадаме в подробности... Аз просто го иронизирам, така както мисля и за не малко английски 'таланти', но предполагам си афектиран от великата победа на скуадрата и трудно различаваш репчене, ирония, закачка и т.н.

Да си жив и здрав! Все такава радост ти желая

Щото както казал един пиян на една леко грозновата жена, аз утре ще изтрезнея, ама ти.... Та, алкохола Ериксон скоро ще го повърнем, ама италианцте едва ли скоро ще играят красиво....



Тема Re: Абе гледам какво пишеш ти след този мачнови [re: TheThreeLions]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано26.06.06 21:11



Ами провери де, давай клуба е тука, мненията също. И прави разлика между майтап и заяждане за спорта и откровено хейтърство каквото проявявате тука все едни и същи хора години наред. Аз не съм фен на даден отбор защото играят красиво или грозно. Когато ставам фен става несъзнателно и така до гроб. По същата логика можеше да съм фен и на Исландия.
А иначе имате двоен критерий, това е. :)
PS. Ще се радвам за победа на Англия ако съм заложил пари на тях или зависи да спечеля някоя игра или пък от това зависи да гледам мач класика с друг голям отбор (вие едва ли дори и при такива неща бихте се радвали, пак си прави извода...), но никога няма да пиша в тема в която някой е писал КУР ЗА АНГЛИЯ и да кажа, даа прав си, мога да ви жилна и нахраня и по друг начин.

Айде със здраве и дано имаме финал Италия - Англия, тогава пак ще си говорим



Редактирано от Diavolo на 26.06.06 21:11.



Тема Кур,без кур...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор OcтaпБeндep (левскар)
Публикувано26.06.06 21:15



...обаче жабетата са на финал!

"На площад Сан Бабила..."


Тема Айде да говорим утре,нови [re: Diavolo]  
Автор TheThreeLions (ветеран)
Публикувано26.06.06 21:19



става ли.. Има мачове след като си в подобна еуфория и на другия ден забелязвам че си по-умерен...
Иначе аз съм казал едно прав си :)))) човека е писал заглавие на темата си :))) що да не се съглася с него...

Иначе мерси за причисляването към хейтърите... Сори батка, ама мен след подобни мачове не ми е до гордост.. Радвах се вчера, нормално, но като ги гледам с колко клизма биха и как играят, какви хора по принцип са вътре и т.н., последното нещо което ще правя е да оборвам критици на това което се ВИЖДА и да им викам хейтътри... щото то се вижда от само себе си.. Англия имА не малко късмет и вчера, но срещу бойкия тим на Португалия, това няма да стигне...

Иначе аз имах и други неща в мнението, ама тях ги пропусна.. хейтърска работа, викаш..






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.