Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 27.06.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Утре: Холандия - Аржентинанови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.06.06 02:08



Първия класически мач на това световно, като имена. За жалост във фаза на турнира, в която всичко е решено и предрешено, с изключение на това кой ще играе с Португалия и кой с Мексико/Ангола. Едва ли обаче на двата тима много им пука, с кой ще играят. Бастен вече обяви, че ще пази много от натрупалите картони - Робен, Ван Пърси, Бронхост, Ван Бомел. Дядо Коку и Хейтинга май са контузени.
Пекерман пък има възможност да започне с игралите досега, като резерво Тевез, Меси, Паласио, Хулио Круз. Бе знам ли го тоя кой ще пусне. Едно е ясно - няма да се рискува с контузии и картони, че да не се получи случая Оуен.
Така, че едва ли ще има истинско дерби, но все пак мача си е класика.
Айде и дано синьо-белите победят





Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Balleta]  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано21.06.06 04:11



ДЪТЧЛААНД



Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Balleta]  
Автор Marlborough (Генерал)
Публикувано21.06.06 08:38



Ебал съм го и в мача. Отивам на Depeche Mode.



Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (lambada)
Публикувано21.06.06 12:29



И аз ще съм за аржентинците, дано покажат Футбола с главно Ф, макар че лалетата също не са лош отбор и не ме дразнят с нищо, освен че са грозотии и коне в масовия случай, но ся това е друга тема.





Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Balleta]  
Автор PhilipMarlowe (частен детектив)
Публикувано21.06.06 12:32



резервите на Аржентина, дефакто са си титуляри ... просто не могат да играят едновременно 15-16 човека ... та ако пусне Тевес, Аймар, Круз, Меси ... и ако те тръгнат да играят, за да се доказват, че да завоюват титулярно място... ще стане мазало за холандците, които имаха бая късмет предните два мача...

иначе страшно уважавам Марко ван Бастен ... велик футболист и човек!!!



Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Marlborough]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано21.06.06 16:17



хах заеби ги тия хипари, как може да пропуснеш мач от световно заради разни хипита, ае приятно изкарвване де и внимавай... :О/



Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано21.06.06 16:19



мисля ще е ужасна скука и двата отбора ще се пазят. арже е фаворит, щото има по качествена резервна скамейка, но я виж баланса:
7 мача, 4-2-1 13-6 за лалетата





Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Alabao13]  
Автор Flight of death (whole)
Публикувано21.06.06 16:41



това момиче има.... внушителен поглед :))

Es hängt von allem ab, aber alles hängt von ihm ab.


Тема Re: Утре: Холандия - Аржентина [re: Diavolo]  
Автор Flight of death (whole)
Публикувано21.06.06 16:43



лалетата са страшно надъхани- невероятно количество фенове ги подкрепят тук, от където поне за сега играят уверено и за собствен кеф общо взето. плюс това не са чак толкова с велики претенции без покритие. изненади всякакви ;))

Es hängt von allem ab, aber alles hängt von ihm ab.


Тема Re: Утре: Холандия - Аржентинанови [re: Diavolo]  
Автор abvgde ()
Публикувано21.06.06 17:40



Ако гледаме статистиката Холандия има добри традиции на първенства в Германия - 2 финала, 1 европейска купа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.