Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 19.05.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ивайло Ангеловнови  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано20.06.06 22:49



Тоя идиот на второ поредно голямо първенство трябва да го слушаме как крещи, врещи, куфее и припада когато играе Англия?! Има ли някой в националната телевизия да му каже, че така не може, че не е професионално и най-вече, че не играе България...
Предполагам си спомняте как коментираше Борето Касабов по време на незбравимото американско лято преди 12 г. ами според мен емоциите, които влага г-н Ангелов могат да засрамят дори легендарния глас на Касабов от щатите...
То бива, бива, но такава простотия просто няма.





Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Diavolo]  
АвторStuart (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 22:52



Това били новите тенденции в коментирането. С показване на пристрастия. Съвсем сериозно.



Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Diavolo]  
Автор BRAZlL-OVER-THE-REST (sambatime)
Публикувано20.06.06 22:54



в нормалните държави , след като тези ПИШМАН коментатори се приберат от екскурзията (щото те са там на екскурзия , не да работят) хората организират ПРОТЕСТИ .....

колко хубаво би било да се изсипят 4-5 хиляди човека пред Българската Национална ТЪПОвизия и да протестират ....но българите сме овце ..овен да се възмущаваме и да цъкаме с език , друго не правим за съжаление




а иначе този дебил Ангелов тотално ми уби желанието да гледам мача



Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Stuart]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано20.06.06 22:58



може.. ;)
но явно Ивайло Ангелов е изпреварил с доста тенденциите, защото преди 2 г. в Португалия по време на драматичния 1/4 финал между Англия и Португалия, то същият този индивид как не получи инфаркт по време на мача не знам...




Редактирано от Diavolo на 20.06.06 23:10.



Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Stuart]  
Автор the_fly ()
Публикувано20.06.06 23:04



Ама ако е толкова пристрастен, отдаден и вманиачен по някой отбор би трябвало поне да знае как им се произнасят имената и къде играят-все неща които при Ангелов куцат:)


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Diavolo]  
Автор the_fly ()
Публикувано20.06.06 23:07



Абе аз съм гледал доста мачове, доста време в живота си съм загубил с това занимание, стотици сигурно хиляди часове, но днес ЗА ПЪРВИ ПЪТ спрях звука на коментара- досега все съм издържал и слушал с хумзористична цел, тоя ден ще го запомня. И всъщност не го спрях на мача на Англия, а на тоя на Германия когато Петела почна да сравнява представянето на швабите срещу еквадорските резерви с това на Холандия 1973 и да обяснява какъв тотален футбол играели, колко технични и универсални футболисти били...


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: the_fly]  
Автор Diavolo (невино дяволче)
Публикувано20.06.06 23:12



е, аз го гледах мача по ARD :p
между другото имам запис и по Канал 1 ама не знам дали ще го гледам :)

а иначе швеците яко нагънаха англия





Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: the_fly]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано20.06.06 23:16



От петльо (не нашия де:) всички са се учили явно в тази телевизия. И вече се усеща как някои се опитват да го задминат.

А иначе в момента съм си намалил доста Ивка, много дразни..



Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Diavolo]  
Автор Omni (40 години!)
Публикувано21.06.06 01:31



Специално този екземпляр в простотията си не е и забавен, за разлика от К.Катев примерно или оня младеж, дето се напиня да се прави на бразилец.

Как не запя английския химн заедно с ония асоциали по трибуните само се чудя :)



Тема Re: Ивайло Ангеловнови [re: Stuart]  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано21.06.06 01:39



хубава сигнатура:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.